نیروی دریایی ایالات متحده خود قرنطينه اقیانوس آرام کشتی در میان ویروس

نیروی دریایی آمریکا دستور داده است تا کشتی ها در اقیانوس آرام است که بازدید کرده اند “در مقایسه با متوسط یا بیشتر خطر” از coronavirus به “ماندن در دریا به مدت حداقل 14 روز قبل از کشیدن به پورت دیگری” گزارش سی ان ان.

“از فراوانی احتیاط ناوگان اقیانوس آرام در حال اجرای اضافی mitigations برای جلوگیری از ملوانان از انقباض COVID-19 و نظارت بر ملوانان که سفر به بالاتر خطر مناطق” نیروی دریایی ایالات متحده سخنگوی ستوان جیمز آدم گفت: خروجی اخبار.

این ویروس که سرچشمه در ووهان چین در اواخر سال گذشته منجر به بیش از 82,000 جهانی موارد با عفونت در هر قاره ها به جز قطب جنوب. حداقل 11 کشور اروپایی در حال حاضر تایید موارد coronavirus که برخی از آنها ترسیم شده است به ایتالیا و از 2800 نفر در سراسر جهان کشته شده اند.

یک سخنگوی نیروی دریایی ایالات متحده با سی ان ان گفت در حالی که “هیچ نشانه ای که هر نیروی دریایی ایالات متحده پرسنل قرارداد Coronavirus بیماری 2019 (COVID-19)” در این زمان ناوگان اقیانوس آرام “است که اجرای اضافی mitigations برای جلوگیری از ملوانان از انقباض COVID-19.

“سلامت و رفاه ما ملوانان غیر نظامیان و خانواده های آنها میباشد و تلاش ما در جهت تشخیص و در صورت لزوم پیشگیری از گسترش این بیماری” سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>