نظامی آمریکا را رمز و راز فضا هواپیما موشک نسبت به مدار

ارتش ایالات متحده رمز و راز فضا هواپیما پرورشی به مدار یکشنبه دوباره و این بار با یک بار اضافی از آزمایش های علمی.

این ششمین پرواز X-37B خورشیدی تولید این هواپیما که پرواز توسط کنترل از راه دور بدون خدمه. مقامات می گویند نیست چه مدت فضاپیما باقی خواهد ماند در مدار این زمان و یا هدف از این ماموریت است.

قبلی ماموریت به طول انجامید رکورد دو سال با touchdown کفن در تاریکی ناسا در مرکز فضایی کندی در سال گذشته است.

بالدار فضاپیما شبیه ناسا پیر شاتل است اما بطور قابل توجهی کوچکتر در 29 فوت. یکی فقط راه اندازی ویژگی های اضافی محفظه برای آزمایش از جمله چند برای ناسا. نیروی هوایی دارای دو تا از این فضایی قابل استفاده مجدد هواپیما.

پس از اولین پرواز در سال 2010 به فضا هواپیماهای وارد شده از یک ترکیب 2,865 روز در مدار یکشنبه. که هفت سال و 10 ماه.

تاخیر یک روز با آب و هوای بد این علائم فقط دوم پرتاب موشک برای تازه تاسیس فضای نیروی. در ماه مارس آن را برافراشتند یک امنیت ملی ماهواره ای.

ایران راه اندازی داد که ارائه Atlas V موشک اختصاصی روز یکشنبه راه اندازی به مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگران که در حال کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

این شرکت گفت که به دنبال توصیه های بهداشتی برای راه اندازی. بسیاری از پرواز, کنترل, عینک, ماسک و پخش شده بودند.

اسکودوی کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه فوق العاده چرخش سریع برای بعدی خود را راه اندازی.

قبل از سپیده دم روز شنبه, SpaceX خواهد شد تلاش برای راه اندازی یکی دیگر از دسته ای از آن Starlink ماهواره برای اینترنت جهانی خدمات. از آن خواهد شد SpaceX آخرین پرواز قبل از آن اولین فضانورد, راه اندازی, برنامه ریزی شده برای مارس 27 از درب بعدی مرکز فضایی کندی.

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de