یک قاضی فدرال در روز پنج شنبه را تکذیب کرد یک پیشنهاد برای یک محاکمه جدید توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین و مشاور راجر سنگ پس از جانبازان جمهوری خواه عمل متهم داوران forewoman بودن آمیخته با تعصب سیاسی.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه امی برمن جکسون رد سنگ ادعا می کنند که forewoman مغرضانه بود در برابر تهمت و بنابراین نمی تواند بی طرف در تصمیم گیری سنگ گناه یا بی گناهی خود در دادگاه.

“(T)در اینجا صفر است شواهد صریح و روشن تعصب’ در برابر سنگ و متهم در تلاش برای به دست آوردن یک محاکمه جدید بر اساس ضمنی یا استنباط تعصب شکست” جکسون گفت: در 81 صفحه ای تصمیم گیری است.

جکسون محکوم سنگ در فوریه. 20 به سه سال و چهار ماه در زندان بعد از 12 نفر هیئت منصفه به اعدام محکوم و او را در Nov. 15 بر هفت فقره از انسداد عدالت شاهد دستکاری و دروغ گفتن به قانونگذاران تحقیق در مورد دخالت روسیه در سال 2016 آمریکا.

اتهامات ناشی از سابق مشاور ویژه رابرت مولر را پرس و جو که مستند مسکو را به دخالت برای افزایش تهمت نامزدی و دقیق تماس های متعدد بین مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران و روس ها.

سنگ بود به جرم دروغ گفتن به مجلس نماینده کمیته اطلاعات خود را در مورد تلاش برای تماس با ویکی لیکس این سایت که منتشر مخرب در مورد ایمیل های هیلاری کلینتون مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 دموکراتیک انتخابات رقیب که مقامات اطلاعاتی ایالات متحده به این نتیجه رسیده بودند به سرقت رفته توسط هکرها.

با حرکت خود را برای یک محاکمه جدید را تکذیب کرد, سنگ انتظار می رود که به درخواست یک دادگاه تجدید نظر به پرتاب کردن اعتقاد خود را. او تا 14 روز به انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im