نیکولاس مادورو به طور موثر تبدیل ونزوئلا به یک جنایتکار سازمانی در خدمت قاچاقچیان مواد مخدر و گروه های تروریستی به عنوان او و متحدان خود را به سرقت برده و میلیاردها دلار از این کشور آمریکای جنوبی وزارت دادگستری متهم در چندین کیفرخواست علیه بحرانزده سوسیالیستی و حلقه درونی خود را که ساخته شده پنج شنبه.

یک کیفرخواست توسط دادستان در نیویورک متهم مادورو و حزب سوسیالیست رئیس Diosdado Cabello از توطئه با کلمبیا و شورشیان از اعضای نظامی ونزوئلا “به سیل ایالات متحده با کوکائین” و استفاده از تجارت مواد مخدر به عنوان یک “سلاح در برابر امریکا است.”

به عنوان کیفرخواست شد unsealed, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo اعلام کرد که وزارت امور خارجه را ارائه دهد پاداش نقدی تا 55 میلیون دلار برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری یا محکومیت مادورو و همکاران خود را. آن را ارائه پاداش به مبلغ 15 میلیون دلار برای مادورو و تا 10 میلیون دلار برای هر یک از دیگران است.

“به مادورو رژیم غرق در فساد و تبهکاری,” دادستان کل ایالات متحده ویلیام Barr گفت: در جریان یک کنفرانس خبری از واشنگتن است. “در حالی که مردم ونزوئلا رنج می برند این دوز و کلک خطوط جیب خود را با مواد مخدر و پول و درآمد حاصل از فساد آنها. و این اتحاد به پایان رسیده.”

کیفرخواست از عملکرد رئیس دولت بسیار غیر معمول است و محدود به چرخ ضامن دار تا تنش ها میان واشنگتن و کاراکاس به عنوان گسترش coronavirus را تهدید به فروپاشی ونزوئلا نظام سلامت و متکی به نفت اقتصاد محور به اعماق زمین توسط سال از فساد و تحریم های ایالات متحده.

به گفته تحلیلگران این اقدام می تواند به افزایش رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات شانس در نوسان کلید ایالت فلوریدا است که او برنده توسط یک حاشیه باریک در سال 2016 و در آن ونزوئلا, کوبا و نیکاراگوا فرار رژیمهای باید سیاسی ،

اما مشخص نیست که چگونه آن را به ارمغان می آورد ونزوئلا هر گونه نزدیک شدن به پایان 15 ماه بن بست مادورو که از حمایت روسیه و چین و ایالات متحده در مورد حمایت رهبر مخالفان ژوئن Guaidó. آن را نیز می تواند قطعه رهبری ایالات متحده در ائتلاف علیه مادورو اگر اروپایی و آمریکای لاتین متحدان فکر می کنم برگ برنده دولت است overreaching.

“این نوع از عمل هیچ کاری نمی کند برای کمک به مذاکره راه حل — چیزی که در حال حاضر واقعا دشوار است” گفت: روبرتا جاکوبسن که در خدمت به عنوان وزارت امور خارجه دیپلمات ارشد آمریکای لاتین تا سال 2018 است.

مادورو 57 ساله سابق راننده اتوبوس به تصویر می کشد خود را به عنوان یک فرد عادی آیکون را. او را متهم کرد که ایالات متحده “امپراتوری” به دنبال هر بهانه ای به دست گرفتن کنترل از بزرگترین ذخایر نفت تشبیه آن توطئه به سال 1989 حمله به پاناما و حذف ژنرال مانوئل نوریگا به صورت قاچاق مواد مخدر به اتهام در فلوریدا.

Barr و الیوت آبرامز از وزارت امور خارجه و نماینده ویژه در ونزوئلا در حال رانندگی افزایش تدابیر موضع آمریکا در قبال ونزوئلا از آنجا که آنها تحت فشار قرار دادند برای نوریگا ایران در اواخر 1980s — Barr به عنوان یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی و آبرامز به عنوان دستیار وزیر امور خارجه امریکا لاتین.

مقامات ایالات متحده دیدن دیگر تشابه به عنوان به خوبی. نوریگا تبدیل پاناما به یک زمین بازی برای خشونت بین المللی کارتل های مواد مخدر در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم کرده است مادورو و نظامی خود از سرسپردگان پناه دادن به موادمخدر و چریک از کلمبیا و حتی حزب الله تعیین شده گروه های تروریستی است.

آنها همچنین متهم به مقامات دولتی هم با خوبی متصل تجار و بازرگانان از سرقت صدها میلیارد دلار از خزانه دولت بسیاری از آن از دولت غول نفتی PDVSA که دیده است تولید آن شیرجه رفتن به هفت دهه کم است.

هنوز شارژ مادورو بود هیچ کار آسان است. نشسته رهبران خارجی به طور معمول لذت بردن از مصونیت از پیگرد قانونی تحت قانون ایالات متحده و هنجارهای بین المللی.

اما ایالات متحده آمریکا است که در میان 60 کشور که دیگر در نظر مادورو رئیس دولت حتی اگر او را نگه عملا قدرت. آنها به جای تشخیص Guaidó رئیس کنگره ونزوئلا به عنوان حق رهبر پس از سوسیالیست انتخابات در یک سال 2018 مسابقه خدشه دار اتهامات تقلب و مخالفت با تحریم.

شواهد و مدارک علیه مادورو جمع آوری شد بیش از چندین سال توسط محققان در میامی, نیویورک, شیکاگو و واشنگتن که آورده قاچاق مواد مخدر خارجی رشوه خواری و پول شویی اتهامات علیه چندین ارشد ونزوئلا مقامات و اعضای ارتش و دولت متصل تجار و بازرگانان.

خیلی از کسانی که پروب را با تمرکز بر PDVSA است که منبع عملا همه از ونزوئلا درآمد حاصل از صادرات. ایالات متحده در سال گذشته تحریم PDVSA محرومیت آمریکایی ها از انجام کسب و کار با غول نفتی.

اما به تعجب بسیاری از هوگو چاوز دست برداشت وارث اتحاد سرسختانه چسبیده به قدرت تحمل ماه از اعتراضات خیابانی سال گذشته و حتی آمریکا حمایت نظامی شورش تمام در حالی که میلیون ها نفر از ونزوئلا مهاجران فرار تورم و گسترده کمبود مواد غذایی.

با پشتیبانی در خیابان برای Guaidó محو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مطرح شده حول و حوش پاییز گذشته خروج پشتیبانی از نروژ-حمایت از تلاش میانجیگری و گسترش تحریم ها به طوری که حتی شرکت های خارجی مواجه تلافی گسترش مادورو تاسیسات.

به طور جداگانه بر انعکاس تماس از فلوریدا جمهوری خواه ایالت و سناتور ” مارکو روبیو اولویت بندی تحقیقات Maduro, داخلی, دایره, با توجه به دو نفر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی وزارت دادگستری مذاکرات.

فشار برای ارائه به مردم گفت: به اوردرایو رفت و به اطراف زمانی که Guaidó بازدید واشنگتن در ماه فوریه و تهمت ستایش او به عنوان مهمان در دولت از آدرس اتحادیه به عنوان “یک مرد شجاع که حامل با او امیدها و رویاها و آرزوهای همه ونزوئلا.”

اما گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس با تاخیر اعلام شد که در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 16 با توجه به مردم است.

این ویروس به احتمال زیاد بیشتر به منحرف کردن اذهان واشنگتن توجه و تهدید به فرار از مخالفت برخی از آنها در ابراز تمایل به کار با مادورو به بنیادی رو به رشد داخلی بحران است. آن همچنین می تواند زندگی جدید به ایرانیها فراخوان آمریکا برای کاهش تحریم های یک ایده است که چندین اتحادیه اروپا متحدان نیز گرم است.

فرانک مرا سابق پنتاگون گفت: آمریکا حق محکوم مادورو و دیگران برای سرکوب مردم خود به سرقت از خزانه دولت و تبدیل ونزوئلا به یک جنایتکار دولت است.

اما او نگران این کیفرخواست بازی بیشتر به احساسات Latino رای دهندگان در فلوریدا از کمک به مقابله با این کشور را آسیاب بحران است.

“ما در حال رفتن به در و تصرف او گفت:” مرا که در حال حاضر سران امریکا لاتین مطالعات موسسه در دانشگاه بین المللی فلوریدا. “این نیست که در مورد تغییر رژیم و یا بازگرداندن دموکراسی به ونزوئلا است. آن را در مورد سیاست های انتخاباتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im