ما غذاهای کارگران در آریزونا تهدید به اعتصاب بیش از COVID-19 مسائل

ما غذاهای کارگران در آریزونا ادعا می کنند که مواد غذایی بزرگ ارائه دهنده خدمات موفق به اجرای COVID-19 احتیاطی توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و رای به اعتصاب اگر خواسته های خاصی نیست ملاقات در اوایل آگوست ، 10.

Teamsters Local 104 اتحادیه که اعضای آن شامل ما مواد غذایی انبار کارگران و رانندگان تحویل منتشر شده یک بیانیه نوشته شده است روز شنبه ادعا این شرکت موفق به اجرای قرارداد ردیابی روش یا prescreen کارکنان قبل از ورود برخی از امکانات.

این اتحادیه همچنین ثبت یک شکایت در مورد اتهام مثال که در آن می گوید: سرپرست اجازه داده شد به یک مرکز با وجود نشانه هایی از تب.

“در طی یک حادثه اخیر این شرکت مجاز یک استاد راهنما برای ورود به مرکز با وجود نشانه هایی از تب و اخیرا در تماس نزدیک با یک احتمالی COVID-19 بیمار” این بیانیه می خواند.

ما مواد غذایی را رد اتهامات.

اتحادیه VP: شرکت ارائه نمی دهد خطر پرداخت اضافی مرخصی استعلاجی

جاش گور معاون رئیس جمهور از Teamsters Local 104 گفت: آریزونا جمهوری در طول یک مصاحبه تلفنی که اتحادیه قرارداد با ما مواد غذایی به پایان می رسد ممکن است اما در این اتحادیه توافق برای تمدید قرارداد با 90 روز به ارائه زمان بیشتری برای مذاکرات است.

اما گورهای گفت: مذاکرات میان چانه زنی کمیته و شرکت شده اند آهسته رفتن و گفت: احزاب در جایی نزدیک به رسیدن به یک توافق اتمی با وجود این قرارداد برنامه ریزی شده به پایان برسد در نیمه شب در Aug. 10.

گور وجود دارد گفت: پنج روز از چانه زنی بین برنامه ریزی پنج شنبه و اوت. 10.

“من امیدوار” گور گفت. “ما دو روز این هفته و سه روز در هفته آینده سعی کنید برای قرار دادن آن را. من امیدوارم که آنها انجام کار درست است.”

گور گفت: این اتحادیه همچنین از مذاکره با شرکت در یک قرارداد جداگانه است که نیاز به این شرکت برای اجرای دقیق تر اقدامات احتیاطی برای کاهش گسترش COVID-19 و محافظت از آن کارگران است.

او تقدیر ما مواد غذایی برای ارائه ماسک و از بین بردن یک تعداد صندلی از اتاق استراحت, اما گفت که این شرکت حاضر به ارائه اضافی مرخصی استعلاجی باید یک کارمند قرارداد COVID-19 یا پیشنهاد خطر پرداخت که او می گوید دیگر شرکت ها در صنایع مشابه انجام داده اند.

“و بنابراین شما باید بچه ها نشان دادن به کار بیمار به دلیل آنها نمی توانیم به از کار و آنها در حال ارسال صفحه اصلی” گور گفت. “بنابراین ما در حال تلاش برای مذاکره با آن شرایط و کارفرما نمی خواهید به پرداخت آنها — و این یکی از مسائل است.”

او اضافه کرد که این شرکت نیاز به تحویل رانندگان برای ورود امکانات که شامل بیمارستان های ارشد و امکانات زندگی — خود را به صورت کامل تحویل. گور گفت: ما مواد غذایی را به مشتریان شامل بنر سلامت بیمارستان در آریزونا و 28 بروکدل ارشد امکانات زندگی.

گور گفت که در حالی که برخی از شرکت ها اجازه داده اند درایور به رها کردن لوازم در پارکینگ از محل برداشت می شود توسط مشتری ما غذاهای ارائه شده است که گزینه. او افزود که یک راننده را تهدید شد زمانی که او در ابتدا حاضر به ورود یک مرکز که به طور فعال تست برای COVID-19.

گور گفت: این اتحادیه نیز در تلاش برای متقاعد کردن ما مواد غذایی اجازه می دهد تا انبار کارگران زمان بیشتری را برای تکمیل وظایف به عنوان تمرین های اجتماعی فاصله معنی کارگران گاهی اوقات باید به کمتر مطلوب راه برای بازیابی برخی از سفارشات در انبار. به عنوان آن می ایستد کارگران می توان مواخذه برای مصرف بیش از حد طولانی برای تکمیل سفارشات با جدول زمانی تنظیم قبل از همه گیر.

ما مواد غذایی را نا امید’ در اتحادیه ادعا

وقتی پرسیده شد که در مورد اتحادیه اتهامات و اینکه آیا ما مواد غذایی بود به اندازه کافی برای حفاظت از کارکنان خود و مشتریان از COVID-19 یک سخنگوی شرکت صادر فرمایند.

“مذاکرات مربوط نیست به ما تلاشهای گستردهای را برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از COVID-19 یا ادعایی قانون کار با مسائل و ما نا امید اتحادیه است که ساخت این ادعا” این بیانیه را بخوانید. “در واقع ما هوشیار ما COVID-19 ایمنی و تلاش و با دقت به دنبال راهنمایی از CDC و ایالتی و محلی بهداشت عمومی سازمان.”

این سخنگو گفت: ما غذاهای محترم آن کارگران راست نشان داده می شود توسط یک اتحادیه و تا به حال برنامه های احتمالی در جای خود باید از آنها اعتصاب اما موفق به مشخص است.

گور گفت: اتحادیه نمی خواست به اعتصاب, اما احساس انجام این کار لازم بود اگر مذاکرات از طریق سقوط کرد قبل از اوت. 10 مهلت.

“بچه ها رای دادند 96% سه هفته پیش به بیرون رفتن در اعتصاب” گور گفت. “ما امیدواریم که آن را نمی کند به آن می آیند. اما اگر آن را نشانی از آن را به بد برای همه است.”

رسیدن به خبرنگار پری Vandell در 602-444-2474 یا perry.vandell@gannett.com. او را دنبال کنید در توییتر @PerryVandell.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de