ما گسترش به ایران چشم پوشی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه تمدید چندین چشم پوشی بر تحریم های ایالات متحده علیه ایران اجازه می دهد روسیه, شرکت های اروپایی و چینی برای ادامه کار در ایران در تاسیسات هسته ای غیر نظامی و بدون نقشه کشی آمریکا مجازات است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo ملت چشم پوشی پسوند اما ادا تصمیم گیری به عنوان یکی که در ادامه محدودیت های اتمی ایران کار می کنند. “ایران در ادامه گسترش فعالیت های هسته ای ایران غیر قابل قبول است. رژیم هسته ای اخاذی در میان بزرگترین تهدید برای صلح و امنیت بین المللی,” سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus در بیانیه ای گفت.

فعلی و سابق مقامات آشنا با این موضوع گفت: Pompeo تا به حال مخالف گسترش چشم پوشی هستند که در میان چند اجزای باقی مانده از 2015 ایران که دولت را لغو نیست.

اما به گفته مقامات وزارت خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin غالب بود در یک بحث داخلی در مورد این موضوع در هفته گذشته با این استدلال که coronavirus همه گیر ساخته شده از بین بردن چشم پوشی ناخوشایند در یک زمان زمانی که دولت در حال انتقاد برای امتناع سهولت تحریم برای مقابله با شیوع. متهمان مجاز به عموم در مورد تصمیم گیری و صحبت خواست نامش فاش نشود.

هفته گذشته دولت سیلی تحریم های جدید بر 20 ایران افراد و شرکت ها برای حمایت از شبه نظامیان شیعه در عراق برگزار می شود مسئول حمله به پایگاه های که در آن نیروهای آمریکایی قرار دارد. در همان زمان آن را تمدید دیگر تحریم ها چشم پوشی اجازه می دهد تا انرژی گرسنگی عراق برای حفظ واردات ایران قدرت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از ایران در سال 2018 و به طور پیوسته reimposed تحریم های ایالات متحده در ایران است که تا به حال بوده است کاسته و یا برداشته تحت نظر آن است. به اصطلاح “غیر نظامی-هسته ای همکاری” چشم پوشی اجازه می دهد شرکت های خارجی برای کار در ایران اعلام کرد ایران از سایت ها بدون تبدیل شدن موضوع به تحریم های ایالات متحده.

مقابله حامیان می گویند چشم پوشی به کارشناسان بین المللی ارزشمند پنجره به برنامه اتمی ایران که ممکن است در غیر این صورت وجود ندارد. آنها همچنین می گویند برخی از کار به ویژه در تهران, راکتور هسته ای ایزوتوپ است که می تواند مورد استفاده در پزشکی است بشردوستانه در طبیعت است.

اما ایران جنگ طلبان در کنگره شده اند فشار دادن Pompeo برای از بین بردن تمام چشم پوشی کرد و گفت آنها باید لغو زیرا آنها به ایران دسترسی به فن آوری است که می تواند برای سلاح استفاده می شود. هاوکز ترین قاطعانه اعتراض به چشم پوشی است که اجازه کار در ایران را یک بار-راز فردو مرکز آن ساخته شده است به کوه.

Pompeo لغو فردو چشم پوشی در اواسط دسامبر است اما دیگران که اجازه کار در بوشهر نیروگاه اتمی آب سنگین اراک و نیروگاه و راکتور تحقيقاتی تهران شد آخرین تمدید در اواخر ماه ژانویه به مدت 60 روز. در روز دوشنبه چشم پوشی تمدید شد به مدت 60 روز دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de