ما اعدام قاتل Wesley Purkey

وزارت دادگستری ایالات متحده اعدام قاتل به اعدام محکوم شده Wesley Purkey روز پنج شنبه در یک اداره زندانها سخنگوی گفت: در دومین فدرال اعدام در یک هفته پس از 17 سال وقفه بیش از اعتراض توسط وکلای او که او تا به حال به زوال عقل و دیگر درک خود را از مجازات است.

اعدام شده بود مسدود شده توسط یک دادگاه فدرال اما دیوان عالی ایالات متحده روز پنجشنبه رد آن را فقط به عنوان آن را انجام داده بود در یک مورد دیگر در روز سه شنبه بار دیگر قرار دادن دولت فدرال در کسب و کار از اعدام زندانیان.

Purkey, 68, به اعدام محکوم شد در سال 2003 در ایالت میسوری از تجاوز و قتل 16 سال قبل از آزادسازی او را تجزیه و سوخته باقی می ماند در یک سپتیک برکه.

Purkey شد مرده در 8:19 a. m. EDT (1219 به وقت تهران) در وزارت دادگستری اعدام مجلسی در زندان فدرال در ترر هوت, ایندیانا, ایالات سخنگوی Kristie Breshears گفت: از طریق تلفن.

وکلای او استدلال کرده بود او آسیب مغزی و زوال عقل ناشی از آلزایمر است. آنها گفتند که اگر چه او تا به حال قبول مسئولیت جرم و جنایت خود او دیگر درک دلیل برای اعدام او و که او را به قتل خواهد نقض قانون اساسی ایالات متحده.

قبل از سه شنبه زمانی که وزارت دادگستری اعدام محکوم قاتل Daniel Lee در ترر هوت دولت فدرال تا به حال تنها اعدام سه نفر از سال 1963 از سال 2001 تا 2003.

لی اومدند Purkey و دیگر زندانیان محکوم به اعدام در پرونده های حقوقی به چالش کشیدن قانونی بودن دولت جدید یک داروی کشنده تزریق پروتکل با استفاده از پنتوباربیتال یک نمک اسید باربیتوریک که وزارت دادگستری اعلام کرد از یک سال پیش جای خود را به سه دارو پروتکل.

یک قاضی فدرال موافقت با یک متخصص پزشکی ذکر شده توسط محکوم مردان وکلا که این دارو به احتمال زیاد به نقض قانون اساسی ممنوعیت “مجازات بی رحمانه و غیر معمول” باعث دردناک غرق شدن احساس به عنوان خونین مایع پر ریه های خود را قبل از آنها را از دست داده آگاهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de