یک جانبه اسرائیل گام به ضمیمه غرب بانک زمین به مخاطره می اندازد ایالات متحده برای حمایت از چنین طرح و سفیر ایالات متحده در اسرائیل دیوید فریدمن گفت: در روز یکشنبه.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: اسرائیل آغاز شده بود طراحی نقشه برای الحاق زمین در کرانه که فلسطینی ها به دنبال یک دولت مطابق با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد طرح صلح.

“رئیس جمهور تهمت چشم انداز صلح محصول از بیش از سه سال از نزدیک رایزنی میان رئیس جمهور PM نتانیاهو مربوطه کارمندان ارشد” فریدمن ” در توییتر.

“اسرائیل منوط به تکمیل (از) یک فرایند نقشه برداری توسط مشترک اسرائیلی-آمریکایی کمیته. هر عمل یک طرفه پیش از اتمام این کمیته روند به خطر می اندازد طرح و امریکایی به رسمیت شناختن” فریدمن گفت.

این روند احتمالا نمی تواند قبل از تکمیل اسرائیل در مارس 2, انتخابات, فریدمن بعد به خبرنگاران در بیت المقدس.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن طرح پیش بینی یک راه حل دو کشور با اسرائیل و آینده فلسطین زندگی در کنار یکدیگر آن را شامل شرایط سخت که فلسطینی ها را رد کرده اند را از دست.

این طرح به اسرائیل بسیار از آنچه در آن به مدت طولانی در پی از جمله ایالات متحده به رسمیت شناختن شهرک سازی اسرائیل و حاکمیت بر دره اردن.

به انتخابات نزدیک فشار نصب شده بر روی نتانیاهو از مهاجر رهبران و اعضای راستگرای کابینه با او رقابت برای رای به حرکت به جلو با ضمائم قبل از رای گیری با وجود کاخ سفید تماس برای خاموش نگه دارید.

فریدمن اظهارات به نظر می رسد به ارائه نتانیاهو با برخی از دفاع در برابر آن فشار.

“این (آمریکا) به رسمیت شناختن است که نکته اصلی و ما نمی خواهیم به مخاطره می اندازد که” نتانیاهو کابینه خود را در روز یکشنبه.

او گفت که این منطقه را ضمیمه شامل تمام آبادی های اسرائیلی نشین و دره اردن – خاک اسرائیل نگه داشته است تحت اشغال نظامی پس از ضبط آن در سال 1967 خاورمیانه جنگ اما که فلسطینی ها می خواهند در آینده دولت است.

درست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه طرح توجیهی در Jan. 28 نتانیاهو نشانه های خود را در دولت آغاز خواهد شد گسترش حاکمیت اسرائیل به شهرک ها و دره اردن در روز. اما در روز سه شنبه نتانیاهو به نظر می رسد برای ردیف عقب.

“ما منتظرش بوده ام از سال 1967 و برخی از مردم در حال ساخت یک معامله بزرگ از چند هفته” نتانیاهو گفت: در این تجمع است.

بسیاری از کشورها در نظر گرفتن شهرک سازی اسرائیل در سرزمین اسیر در جنگ به نقض قوانین بین المللی است. مغلوب ساختن پیشی جستن اتحادش را تغییر سیاست ایالات متحده برای برداشت چنین اعتراض و چشم انداز اسرائیل اعمالی کشیده اند گسترده محکومیت.

فلسطینی ها می گویند که این شهرک ایجاد یک دولت آینده عملی. اسرائیل به نقل از امنیت نیاز دارد و همچنین به عنوان کتاب مقدس و تاریخی روابط به زمین که بر روی آنها ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im