ما وکلای منطقه Rip Recused دادستان در Ahmaud Arbery مورد

یک گروه از ایالات متحده وکلای منطقه ناودان گرجستان دادستان که recused خود را از Ahmaud Arbery مورد بعد از گفتن پلیس کشتار غیر مسلح سیاه دونده بود “قتل موجه.”

ملی منطقه وکلای انجمن با صدور بیانیه ای بیش از آخر هفته انفجار جورج Barnhill, the Atlanta Journal-Constitution گزارش شده است.

این گروه گفت که نگران Barnhill اقدامات می تواند به جلوگیری از “فقط نتیجه” از این مورد است.

وکیل با اشاره به اظهارات Barnhill ساخته شده در مارس 3 نامه ای که تبرئه گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس, 34, گفته آنها عمل کرده در دفاع از خود. او نوشت: این نامه پس از او تا به حال به این نتیجه رسیدند او تضاد منافع. او نمی رسما recuse خود را برای چند روز پس از او اعلام کرد نظر خود را.

“ما باید به شدت مخالف با دادستان منطقه جورج Barnhill تصمیم برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را از اینکه گرگ و تراویس McMichael باید دستگیر و پس از او تصمیم به recuse خود را از مورد” ارتباط گفت. “که در آن نقطه دخالت خود را در این مورد باید متوقف شد. به جای دادستان منطقه Barnhill در نامه ای که در حال حاضر تبدیل به مکان های که در آن او ارائه بلاعوض و دقیق نظر در خصوص موانع به هر گونه پیگرد قانونی این افراد درگیر در تیراندازی از آقای Arbery.”

این انجمن دارای حدود 5500 عضو که نشان دهنده دو سوم از دولت های محلی و دادسراها.

گفتند Barnhill نامه می تواند تاثیر منصفه و دیگری دادستان کار سخت تر است.

“هیچ دادستان باید تزریق خود را و یا نظر خود را به یک دستور در حال انتظار مورد به نقطه ای که او یا او می شود یک پتانسیل شاهد خطرات و به خطر انداختن فقط نتیجه یک مورد” ارتباط گفت.

Barnhill گفت: پلیس پس از کشنده Feb. 23 تیر اندازی که وجود دارد شواهد کافی برای شارژ McMichaels با توجه به Glynn اداره پلیس شهرستان.

تصویری از این حادثه نشان می دهد که McMichaels مقابله با Arbery و تیراندازی او را.

در نیوبرانزویک اخبار منتشر شده اداره پلیس بیانیه ای در روز شنبه.

“کارآگاه ملاقات با دا جورج Barnhill Sr. از ویکراس قضایی مدار زیر را بعد و بررسی یافته های خود را با او” با توجه به این بیانیه. “دا Barnhill Sr. توصیه کارآگاهان قبل از ظهر در فوریه. 24 که این عمل قابل توجیه قتل و کارآگاهان برای ادامه تحقیقات خود و او را با ارائه گزارش های آزمایشگاه و هر گونه اطلاعات اضافی.”

Barnhill انصراف از تحقیق و تفحص چند روز پس از او نوشت: مارس 3, نامه, چرا که پسر خود را یک دادستان در نیوبرانزویک دا که در آن گرگوری McMichael قبلا به عنوان یک محقق.

Barnhill نمی recuse خود را تا زمانی که او پس از بررسی Arbery را گزارش کالبد شکافی و سپس در نامه ای به پلیس بیان McMichaels نباید متهم این گزارش گفت:.

پس از دو روز بررسی, گرجستان دفتر تحقیقات متهم هر دو مردان با جنایت و قتل و تشدید حمله روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im