واشنگتن — کنگره و مقامات کاخ سفید روز سه شنبه گفت آنها بسته را نهایی جزئیات بی سابقه ای از قوانین به عجله جارو کمک به کسب و کار و کارگران رو خراب کردن از coronavirus بیماری همه گیر.

پس از چند روز فشار غیر معمول تعصب در یک بحران شدید haggling over چاپ خوب مذاکره کنندگان به نظر می رسد تقریبا انجام شده با نزدیک به 2 تریلیون دلار لایحه برای پاسخ به آنچه که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به نام “سروز تهدید به آمریکایی ها’ سلامت در بیش از یک قرن و به احتمال زیاد بزرگترین خطر برای آمریکا شغل و رفاه است که ما دیده ایم پس از رکود بزرگ.”

در عین حال حتی به عنوان بهداشت عمومی بحران عمیقتر رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز اشتیاق برای ارنج زدن بسیاری از مردم به کار در هفته های آینده برگزار می شود از یک چشم انداز مبتنی بر تر امید از علم است که این کشور می تواند بازگشت به حالت عادی در کمتر از یک ماه.

“ما باید برای رفتن به محل کار بسیار زودتر از مردم فکر,” او گفت: فردا نیوز تاون هال. او گفت که او می خواهم به کشور “باز کردن و فقط مشتاق به رفتن” عید پاک, مارس 12. متخصصان پزشکی می گویند اجتماعی فاصله باید به شدت نه آرام به سرعت گسترش عفونت است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رهبران کنگره مشغول نهایی مذاکرات پس از پر سر و صدا اما مولد در روز دوشنبه. در حالی که دو طرف را حل و فصل بسیاری از مسائل در گسترده بسته بندی, برخی چسبیده امتیاز باقی مانده است. مجلس سنا رای به نظر می رسد به احتمال زیاد در روز چهارشنبه با یک مجلس رای به دنبال دارد.

“ما در حال تلاش برای نهایی کردن تمام اسناد و رفتن را از طریق بسیاری از مسائل پیچیده و ما در حال ساخت بسیاری از پیشرفت” Mnuchin گفت.

ویران در روزهای اخیر سهام پرورشی به عنوان مذاکره کننده نشانه وضوح در چشم بود.

در مسئله بی سابقه اقتصادی نجات بسته است که به پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و $367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه. یکی از آخرین مسائل مربوط به نگران 500 میلیارد دلار برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع.

یک بار پرداخت 1200 $در هر فرد و یا 3000 $برای یک خانواده چهار نفره را به طور مستقیم به مردم است.

یک تزریق پول نقد برای بیمارستان ها در انتظار سیل COVID-19 بيمار رشد در طول مذاکرات در اصرار بهداشت ، چاک شومر دموکرات رهبر در حالی که جمهوری خواهان فشرده دهها میلیارد دلار اضافی برای کمک به تحویل داده می شود از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال سرب فدرال آژانس فاجعه.

دموکرات ها گفت: بسته کمک خواهد کرد که جایگزین حقوق و دستمزد furloughed کارگران برای چهار ماه به جای سه ماه اول ارائه شده است. Furloughed کارگران را هر چه مقدار دولت فراهم می کند و معمولا برای بیکاری به علاوه یک بار 600 دلار اضافه کرد.

افتتاح مجلس سنا در روز سه شنبه, مک کانل همراه خوش بینی در مورد شانس برای مقابله با نا امیدی در تاخیر و در نظر هوشیار از بحران در دست است.

“ضرورت و جاذبه این لحظه نمی توان از دست رفته کسی,” او گفت:. در این مذاکرات گفت: “این یک مقدار زیادی از سر و صدا و بسیاری از شعارهای ما را در اینجا.” هنوز هم “ما بسیار نزدیک است. ما نزدیک به یک لایحه است که ما پررنگ جمهوری خواه چارچوب ادغام بیشتر ایده ها از هر دو طرف و ارائه پیشرفت های بزرگ.”

در اوایل روز شنبه تهمت خواستار اقدام سریع. “کنگره باید تایید معامله بدون مزخرف امروز” او هنوز توییتی. “دیگر آن طول می کشد سخت تر از آن خواهد بود برای راه اندازی اقتصاد ما.”

دموکرات ها با اشاره به دستاوردهای برای بیمارستان های اضافی نظارت از صنعت بزرگ صندوق تثبیت و پول به صورت نقدی-بسته متحده است. یک همراه و همدم تخصیص بسته ballooned به خوبی در حال رشد از یک $46 میلیارد کاخ سفید پیشنهاد به بیش از 300 میلیارد دلار است که کوتوله زودتر بلایای طبیعی مانند توفان کاترینا و Superstorm شنی ترکیب شده است.

به ارائه شفافیت بسته است انتظار می رود به ایجاد یک بازرس جدید کل و نظارت هیئت مدیره برای, شرکت, دلار, آنجا که انجام شد در طول TARP بانک, نجات, مقامات گفت.

حس خوش بینی توسعه یافته به مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا که CNBC گفت: “من فکر می کنم واقعی وجود دارد خوشبینی است که ما می تواند چیزی انجام می شود در چند ساعت آینده.” تنها چهار شنبه, پلوسی, معرفی عظیم دموکراتیک اندازه گیری با لیبرال اولویت های نقشه کشی تمسخر از جمهوری خواهان.

بسته است گسترده تلاش برای سرپا نگه داشتن اقتصاد ایالات متحده کمک به خانواده های آمریکایی و تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی در بحران رو به رشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر به صدا توجه داشته باشید از نا امیدی در مورد بی سابقه ای مدرن روز تلاش برای متوقف کردن ویروس مارس در اصل توسط تعطیل عمومی فعالیت های در راه است که در حال حاضر تهدیدی برای اقتصاد ایالات متحده.

حتی اگر تهمت به دولت توصیه می شود آمریکایی ها محدود کردن فعالیت برای 15 روز شروع بیش از یک هفته پیش رئیس جمهور می گوید که او به زودی ممکن است اجازه می دهد تا بخش هایی از اقتصاد در مناطق تا کنون کمتر به شدت ضربه توسط این ویروس به آغاز بازگشایی.

او ادامه داد: در این موضوع روز سه شنبه به او وزن یک آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از 15 روز است. پیشنهاد او که همه گیر می تواند سهولت و امکان بازگشت به حالت عادی در صرف چند هفته است که توسط مقامات بهداشت عمومی و یا بسیاری دیگر در دولت است.

در روز سه شنبه, بالا دفاع و رهبران نظامی هشدار داد پرسنل گروه است که این ویروس می تواند مشکلات گسترش برای هشت تا 10 هفته یا بیشتر طول بکشد. ژنرال ارتش ، علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: در وزارت دفاع تاون هال نشست که بحران حتی می تواند گسترش به تیر.

ظهور نجات بسته است بزرگتر از سال 2008 کمک مالی بانک و 2009 بازیابی عمل ترکیب شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است خودداری کردند در استفاده از قدرت خود را در زیر به تازگی به استناد دفاع از قانون حفاظت از وادار کردن بخش خصوصی به تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی مانند ماسک و پنکه و حتی به عنوان او آنها را تشویق می کند به تحریک تولید. “ما یک کشور نه بر اساس ملی ما کسب و کار” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها برافراشته در برابر سوسیالیسم در خارج از کشور و در میان دموکرات ها.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de