نفت خام ایالات متحده بازدید 18 سال کم به عنوان مستندات محدودیت گسترش

قیمت نفت سقوط روز چهارشنبه با آمریکا قراردادهای آتی نفت خام ضربه زدن به 18 سال کم به عنوان دولت ها در سراسر جهان شتاب مستندات برای مقابله با کروناویروس همه گیر است که باعث جهانی تقاضای سوخت به سقوط.

با دولت ها در سراسر جهان خواسته ساکنان برای محدود کردن تجمعات و منزوی کردن خود تقاضای جهانی نفت تا پایان ماه مارس می تواند به سقوط تا آنجا که 8 میلیون به 9 میلیون بشکه در روز) گلدمن ساکس گفت.

سرمایه گذاران به طور گسترده فرار دارایی های پر ریسک دوباره در چهارشنبه پس از بهبود بازارهای سهام در روز دوشنبه. سهام ایالات متحده کاهش یافت, با S&P 500 انداختن 7% راه اندازی 15 دقیقه توقف معاملات آتی مس در حالی که کاهش 6.9%.

خام ایالات متحده کاهش یافت $5.47 یا 20 درصد در $21.48 هر بشکه 1:49 p. m. EDT (1749 GMT). جلسه کم بود که کمترین میزان از فوریه 2002.

قیمت نفت خام برنت معامله شد پایین $3.47 یا 12 درصد در $25.25 در هر بشکه پس از حذف به عنوان کم به عنوان $24.72 آن ترین حد خود از سال 2003.

“بازار آبشاری. آن را تلاش برای جستجو برای یک پایین و به نظر نمی رسد قادر به پیدا کردن یکی گفت:” ژن McGillian, معاون رئیس جمهور, تحقیق در سنت انرژی در استمفورد ایالت کانکتیکات. “وجود دارد ترس از سقوط اقتصادی به دلیل آنچه که این ویروس نشان دهنده در سطح جهان است.”

بازار نفت در حال حاضر وضعیتی وخیم پس از عربستان سعودی تصمیم گرفت در این ماه به طور چشمگیری افزایش عرضه از آن و روسیه نمی تواند توافق برای کاهش تولید در پیش بینی تقاضای ضعیف.

عربستان سعودی تا کنون نادیده گرفته entreaties به عمل به تعادل بازار, تکرار برنامه به حفظ تولید در بیش از 12 میلیون بشکه در روز خواهد بود که یک رکورد است.

“همه چیز به سرعت تغییر – ما تا به حال یک رویداد برخورد با یکی دیگر گفت:” جان بشقاب, معاون رئیس جمهور, تحقیق در Mobius گروه در معرض خطر در هوستون.

ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام کاهش یافت و حتی پس از بارگیری در این هفته در ایالات متحده داده ها نشان داد کاهش قابل توجه در بنزین و دیزل موجودی انبار. خام سهام افزایش 2 میلیون بشکه در حالی که بنزین و فرآورده های نفتی اعلام موجودی کاهش 6.2 میلیون و 2.9 میلیون بشکه بود.

هر دو خام معیار بودند در مسیر برای سه ماهه کاهش حدود 60 درصد بیشترین پس حداقل 1980s گلدمن ساکس گفت: در گزارش روز شنبه.

گلدمن پیش بینی سقوط قیمت نفت برنت به عنوان کم به عنوان $20 در سه ماهه دوم. Rystad پروژه های انرژی از یک سال در سال کاهش در تقاضا از 2.8 میلیون بشکه یا 2.8% این سال است.

بازار فیزیکی یخ

تحلیلگران اشاره کرد که کاهش شدید در آمریکا قیمت نفت که در مقایسه با معیار بین المللی برنت منعکس شده به طور فزاینده ای وخیم چشم انداز در بازار فیزیکی. معامله گران بر این باورند که افزایش فعالیت از عربستان سعودی خواهد شد محدودیت صادرات در هفته های آینده آنها را پیش بینی ذخیره سازی پر سرعت و همچنین شرکتها قطع اجرا می شود, بوکس, در ایالات متحده تولید کنندگان.

“بازار فیزیکی تقریبا bidless گفت:” اسکات شلتون انرژی فروشنده از ایالات ICAP. “این به من می گوید می رویم پایین تر تا زمانی که هر دو اوپک می آید و به جدول یا U. s. E&Ps شروع به اعلام کاهش تولید است.”

عراق وزیر نفت التماس برای یک جلسه اضطراری بین اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و غیر اوپک تولید کنندگان به بحث در مورد اقدام فوری برای حمایت از بازار است.

جنگ قیمت بین اوپک رهبر عربستان سعودی و روسیه افزایش فشار بر بازار است.

کرملین گفت که روسیه می خواهم برای دیدن قیمت نفت بالاتر است. عربستان سعودی وزارت نیرو, اما, گفت: آن را به حال کارگردانی شرکت ملی نفت آرامکو به ادامه عرضه نفت خام در یک رکورد 12.3 میلیون بشکه در ماه های آینده.

“با عربستان سعودی و روسیه در یک نبرد شدید برای سهم بازار آن را دشوار است برای دیدن هر حل سریع در این جبهه” ING گفت: عراق درخواست.

تجاری ژاپن اداره گفت: خام واردات به جهان سوم بزرگترین اقتصاد جهان در ماه فوریه به پایین 9 درصد از سال قبل است.

در علاوه بر این به تحمیل محدودیت های اجتماعی دیده نمی شود پس از جنگ جهانی دوم در جهان ثروتمندترین سازمان ملل آماده به از بند باز کردن تریلیون دلار از هزینه های برای کاهش خرید اینترنتی از coronavirus.

کسب و کار در حال محدود کردن عملیات در تلاش برای نگه داشتن اکثر کارگران در خانه و تنها نیروی کار ضروری است.

Honda Motor Co گفت آن است که توقف تولید در آمریکای شمالی به مدت شش روز به دلیل پیش بینی کاهش فروش خودرو و کاهش تولید حدود 40 ، 000 وسایل نقلیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>