ما قراردادهای آتی نفت خام غوطه 85 درصد به کمترین رکورد خود در میان تقاضای ضعیف

ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام سقوط بیش از 85 درصد در روز دوشنبه به پایین ترین قیمت ثبت شده به عنوان فضای ذخیره سازی خام ایالات متحده پر بود تا دلسرد خریداران حتی به عنوان آمار ضعیف اقتصادی از آلمان و ژاپن بازیگران شک در زمانی که مصرف سوخت را بهبود می یابند.

تقاضای فیزیکی به صورت خام و خشک ایجاد جهانی عرضه و تقاضا به عنوان میلیاردها نفر از مردم در خانه بمانند و به سرعت گسترش رمان coronavirus.

ممکن است آمریکا WTI قرارداد کاهش یافت $15.91 یا 87.1% به $2.36 هر بشکه در 1:25 p.m (1725 GMT) پس از دست زدن به پایین ترین سطح خود از $2.26. نفت برنت به پایین بود $1.76 یا 6.3% افزایش به $26.32 در هر بشکه رسید.

در ماه ژوئن قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد تجارت بیشتر به طور فعال در سطح بسیار بالاتر از $22.25 در هر بشکه رسید. گسترش بین آوریل و ژوئن بیش از 19 دلار وسیع ترین در تاریخ برای دو نزدیکترین ماهانه قرارداد.

سرمایه گذاران bailed از قرارداد ممکن پیش از انقضای بعد در روز دوشنبه به دلیل کمبود تقاضا به صورت واقعی نفت است. هنگامی که یک قرارداد آتی منقضی معامله گران باید تصمیم بگیرد که آیا برای تحویل نفت و یا رول مواضع خود را به یکی دیگر از قرارداد آتی برای ماه بعد.

معمولا این روند نسبتا بدون عارضه است اما این زمان بسیار کمی وجود دارد که پیمانکاران که خرید از سرمایه گذاران و تحویل نفت است. ذخیره سازی پر سرعت در کوشینگ در اوکلاهما است که در آن نفت خام تحویل داده شده است. “وجود دارد هیچ پیشنهاد ممکن است قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت به عنوان وجود دارد بدون خریدار و ما هنوز به یک کاهش قابل توجه عرضه در کوشینگ به جبران آن گفت:” اسکات شلتون, انرژی, متخصص در ایالات ICAP.

شرکتها در حال پردازش بسیار کمتر نفت خام از نرمال تا صدها میلیون بشکه بوده اند به تجهیزات ذخیره سازی در سراسر جهان است. معامله گران باید استخدام عروق فقط به لنگر آنها و پر کردن آنها را با روغن اضافی. یک رکورد 160 میلیون بشکه نفت در نفتکش در سراسر جهان است.

آمریکا میزان ذخایر نفتی در کوشینگ افزایش 9 درصد در این هفته به تاریخ 17 آوریل در مجموع حدود 61 میلیون بشکه تحلیلگران بازار گفت: شنبه با استناد به یک گزارش از Genscape.

“ذخیره سازی بیش از حد کامل برای دلالان برای خرید این قرارداد و این شرکتها در حال اجرا در سطوح پایین چون ما نمی برداشته stay-at-home سفارشات در اکثر ایالت” گفت: فیل فلین تحلیلگر در قیمت های آتی گروه در شیکاگو است. “وجود دارد مقدار زیادی از امید که همه چیز در حال رفتن به تغییر در 24 ساعت.”

بسیاری از سرمایه گذاران ممکن است گمراه شده اند با آنچه به نظر می رسد بسیار کم قیمت نفت و در نظر نمی ماهانه انقضای قراردادهای آتی قراردادهای اجارهای تحلیلگر کارستن Fritsch گفت.

قیمت شده اند تحت فشار برای هفته ها با شیوع کروناویروس چکش تقاضا در حالی که عربستان سعودی و روسیه در مبارزه یک جنگ قیمت و پمپ ، دو طرف توافق کردند که بیش از یک هفته پیش برای کاهش عرضه توسط 9.7 میلیون بشکه در روز افزایش, اما که نمی خواهد به سرعت کاهش جهانی تقاضا.

نفت برنت قیمت نفت سقوط کرده اند در حدود 60 ٪ از زمان آغاز سال, در حالی که ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام کاهش یافته است حدود 95 درصد سطح زیر شکستن حتی هزینه های لازم برای بسیاری از شیل هستند. این امر منجر به توقف حفاری و شدید کاهش هزینه.

اطلاعات بیشتر جرقه اقتصادی جهانی نگرانی

ضعیف جهانی اقتصادی نیز تحت فشار قیمت ها. اقتصاد آلمان است که در رکود اقتصادی شدید و بازیابی بعید است که سریع به عنوان coronavirus مربوط به محدودیت ها می تواند در محل اقامت برای یک دوره طولانی بانک مرکزی آلمان گفت.

صادرات کاهش یافته ترین در نزدیک به چهار سال در ماه مارس به آمریکا محدود به حمل و نقل از جمله اتومبیل های سقوط کرد در سریع ترین میزان از سال 2011 است.

خلق و خوی در بازارهای دیگر نیز با احتیاط به عنوان اولین-درآمد سه ماهه فصل می شود در جریان است. تحلیلگران انتظار دارند STOXX 600 شرکت به پست 22 درصد سقوط درآمد که نشان دهنده شدیدترین کاهش از سال 2008 مالی جهانی بحران TOTALBARÇA داده ها از Refinitiv نشان داد.

هالی برتون شرکت که تولید نفت خود را کسب و کار در آمریکای شمالی پیوست آن بزرگتر رقیب Schlumberger در نظر گرفتن اختلال بازدید در سه ماهه اول و صادر تلخ چشم انداز برای شمال امریکا است.

کانادا و جهان, چهارمین تولید کننده نفت را آغاز کرده است برای مهار تولید اما تحلیلگران می گویند این بزرگترین کاهش در پیش رو باشد.

وزارت انرژی روسیه گفته است که نفت داخلی تولید کنندگان برای کاهش تولید نفت حدود 20 درصد از میانگین مارس سطح دو صنعت منابع به رویترز گفت که مسکو را در راستای تعهد خود را تحت یک معامله جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de