ما قراردادهای آتی نفت خام شاقول به 10 دلار در هر بشکه پایین ترین سطح از سال 1986

قیمت نفت سقوط روز دوشنبه نفت خام ایالات متحده در قرارداد آتی ياوه بیش از 40% به پایین ترین سطح خود از سال 1986 به عنوان سرمایه گذاران نگران عدم ذخیره سازی و آلمانی و ژاپنی داده ها نشان داد که تلخ اقتصاد جهانی است.

نفت برنت به پایین بود 1.56 دلار یا 5.6 درصد به $26.52 هر بشکه 11:16 a. m. EDT (1516 به وقت تهران) در حالی که در ماه مارس قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد کاهش یافت $8.16 یا 44.7% به $10.11 در هر بشکه رسید.

قیمت شده اند تحت فشار برای هفته پس با شیوع کروناویروس چکش تقاضا حتی به عربستان سعودی و روسیه موفق به رسیدن به یک توافق برای کاهش عرضه است. دو طرف با آمریکا خواستار توافق بیش از یک هفته پیش برای کاهش عرضه توسط 9.7 میلیون بشکه در روز افزایش, اما که نمی خواهد به سرعت کاهش جهانی تقاضا.

نفت برنت قیمت نفت سقوط کرده اند در حدود 60 ٪ از زمان آغاز سال, در حالی که ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام کاهش یافته است بیش از 80 درصد سطح زیر شکستن حتی هزینه های لازم برای بسیاری از شیل هستند. این امر منجر به توقف حفاری و شدید کاهش هزینه.

ایالات متحده آتی آمار پایین از $10.01 در هر بشکه رسید که پایین ترین سطح از سال 1986. تحلیلگران گفت: فروش بود اغراق شده توسط قرارداد قریب الوقوع انقضای.

گسترش بین جلو-ماه قرارداد و دوم ماه بیش از 12 دلار وسیع ترین در تاریخ به عنوان ماه ژوئن قرارداد است که بیشتر به طور فعال معامله کاهش یافت $2.31 یا 9.2 درصد به $22.72 در هر بشکه رسید.

بسیاری از سرمایه گذاران به نظر می رسد برای گمراه شده اند با آنچه به نظر می رسد بسیار کم قیمت نفت و شکست خورده اند به در نظر گرفتن انقضای روغن آینده قرارداد که صورت می گیرد هر ماه Commerzbank تحلیلگر کارستن Fritsch گفت.

هنگامی که یک قرارداد آتی منقضی معامله گران باید تصمیم بگیرد که آیا به تحویل و یا رول موقعیت به آینده قرارداد. معمولا این روند نسبتا بدون عارضه است اما ممکن است قرارداد این کاهش نشان دهنده نگرانی در مورد بی اندازه از سطح عرضه است.

حجم نفت برگزار شد در ایالات متحده سازی به خصوص در کوشینگ تحویل نقطه برای آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) قرارداد در اوکلاهما در حال افزایش است به عنوان شرکتها ساسات بازگشت فعالیت در صورت تقاضا ضعیف است.

میزان ذخایر نفتی در کوشینگ افزایش 9 درصد در این هفته به تاریخ 17 آوریل در مجموع حدود 61 میلیون بشکه تحلیلگران بازار گفت: شنبه با استناد به یک گزارش از Genscape.

روغن شناور تانکر سازی نیز حدود یک رکورد 160 میلیون بشکه نفت است.

اطلاعات بیشتر جرقه اقتصادی جهانی نگرانی

ضعیف اقتصاد جهانی اطلاعات را نیز تحت فشار قرار دادن قیمت. اقتصاد آلمان است که در رکود اقتصادی شدید و بازیابی بعید است که سریع به عنوان coronavirus مربوط به محدودیت ها می تواند در محل اقامت برای یک دوره طولانی بانک مرکزی آلمان روز دوشنبه گفت:.

در همین حال صادرات کاهش یافته ترین در نزدیک به چهار سال در ماه مارس به آمریکا محدود به حمل و نقل از جمله اتومبیل های سقوط کرد در سریع ترین میزان از سال 2011 است.

خلق و خوی در بازارهای دیگر نیز با احتیاط به عنوان اولین-درآمد سه ماهه فصل می شود در جریان است. تحلیلگران انتظار دارند STOXX 600 شرکت به پست 22 درصد سقوط درآمد که نشان دهنده شدیدترین کاهش از سال 2008 مالی جهانی بحران TOTALBARÇA داده ها از Refinitiv نشان داد.

هالی برتون شرکت که تولید نفت خود را کسب و کار در آمریکای شمالی پیوست آن بزرگتر رقیب Schlumberger در نظر گرفتن اختلال بازدید در سه ماهه اول و صادر تلخ چشم انداز برای شمال امریکا است.

کانادا و جهان, چهارمین تولید کننده نفت را آغاز کرده است برای مهار تولید اما تحلیلگران می گویند این بزرگترین کاهش در پیش رو باشد.

وزارت انرژی روسیه گفته است که نفت داخلی تولید کنندگان برای کاهش تولید نفت حدود 20 درصد از میانگین مارس سطح دو صنعت منابع به رویترز گفت که مسکو را در راستای تعهد خود را تحت یک معامله جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im