ما Coronavirus قربانیان سو چین برای میلیاردها

بیش از 5000 آمریکایی ها — صدها نفر از جمله پزشکان و پرستاران — در حال حاضر به امضا رسید به یک جارو کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام که ادعا می کند چین پنهان کاری و سهل انگاری باعث بیماری همه گیر کوروناویروس.

و کارشناسان حقوقی بر این باورند اگر موفق کت و شلوار — ثبت فلوریدا بر اساس برمن گروه حقوقی — می تواند درو تریلیون دلار خسارت.

“ما بدست تماس از پتانسیل شاکیان بیش از 35 کشور جهان از جمله مردمی از روسیه و چین” Vinh Vuong شریک با دولت روابط شرکت Lucas | کامپتون است که با همکاری برمن گفت: “نیوز مکس.

“ما امیدواریم که این می شود یک ائتلاف جهانی تمام کشورها را تحت تاثیر قرار به اتحاد در مقابل حزب کمونیست چین برای ادامه رفتارهای غیر اخلاقی و اعمال. به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

Vuong افزود این اقدام را کمک به توانمند سازی شهروندان چینی که سوال حزب کمونیست در آن دست زدن به COVID-19.

در یک داغدار و تحلیل از چین ممکن است بدهی های هنری جکسون جامعه neoconservative سیاست خارجی اتاق فکر گفت: چین را شکست بین المللی بهداشت و درمان مقررات قانون یک پیمان بین 196 کشور با هم کار کنند برای جهانی بهداشت در ایران.

دولت چین را به “سهل انگاری” است هزینه ایالات متحده آمریکا, کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن و انگلستان حداقل 4 تریلیون دلار “و جهان گسترده تر از یک در حال حاضر نا معلوم مجموع” این گزارش اعلام کرد.

“در اینجا نقض قانون بین المللی را ویران کرده است اقتصاد جهانی به کشته شدن هزاران نفر و تغییر زندگی میلیون ها نفر” با توجه به Henry Jackson Society. “اگر جهان عمل نمی در پاسخ به این نقض قوانین بین المللی است که مستلزم این سوال که زمانی که از آن خواهد شد.”

سابق ایالت فلوریدا در ایالت یوسف, Abruzzo, یک مشاور به برمن گفت: “این می تواند موجود بوده اند در حالی که مقامات چینی به جای تلاش برای قرار دادن یک مثبت روایت در آشکار بیماری همه گیر برای چین اقتصادی خود منافع خود.

“هنگامی که شما به عنوان خوانده شده در مورد افزایش مرگ و عوارض و ببینید تقریبا کامل متوقف کند و به زندگی عادی و سفر به یاد داشته باشید که چین منتظر هفده روز بحرانی قبل از به اشتراک گذاری این COVID-19 ژنوم توالی با دیگر کشورها است.”

کارشناسان حقوقی می گویند چین به احتمال زیاد خواهد شد به استناد آن دفاع خارجی مستقل ایمنی عمل می کنند (FSIA) یک دکترین است که یک دولت متعهد نمی تواند قانونی و اشتباه مصون است از کت و شلوار مدنی و یا تحت تعقیب کیفری.

اما Vuong گفته نیوز مکس وکلا در برمن اعتماد به نفس آنها می توانند با موفقیت دور زدن FSIA و توقیف دارایی های چینی.

به برمن طرح دعوی در دادگاه است نه تنها اقدام قانونی علیه ایران از 1.4 میلیارد دلار است.

وکیل رابرت Eglet واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال از طرف لاس وگاس کسب و کار است که ادعا می کنند مقامات چینی مخفی کلید آمار در مورد شیوع کروناویروس و مرعوب پزشکان و روزنامه نگاران که سعی کردم به آن را گزارش منجر به آن فاجعه بار گسترش یافته است.

Eglet قبلا به نمایندگی از قربانیان در سال 2017, Las Vegas, تیراندازی کشتار که در آن یک فرد مسلح کشته و 58 نفر و زخمی 413.

تا کنون چین را رد کرده است همه مجرمیت اصرار شده است “باز و شفاف” در پاسخ به شرایط اضطراری و به اشتراک گذاری داده ها با کشورهای سراسر جهان است.

“برخی از مقامات ایالات متحده فقط می خواهید به تغییر سرزنش” چین وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با توجه به بلومبرگ. “در واقع ما نمی خواهید به سقوط به بحث با آنها اما در مواجهه با چنین تکرار اخلاقی و تهمت های آنها, من احساس می کنم مجبور به گرفتن برخی از زمان و روشن شدن حقیقت است.”

اما در حال رشد است در اعتراض به چین را پنهان کند.

واشنگتن پست مقاله نویس مارک ظریف سابق speechwriter برای جورج دبلیو بوش و دونالد رامسفلد نوشت: در نظر قطعه:

“هیچ کس نمی تواند سرزنش پکن برای شیوع بیماری های ویروسی خارج از کنترل خود. اما چینی رژیم کمونیستی باید سرزنش شود — برگزار شد و از نظر قانونی مسئول — برای عمدا دروغ گفتن به جهان در مورد خطر این ویروس و فعالانه مانع یک پاسخ جهانی است که ممکن است مانع در سراسر جهان سرایت.”

Theissen همچنین به نقل از سابق وزارت دادگستری رسمی دیوید Rivkin عنوان کرد و گفت که موفق قضاوت دادگاه در برابر چین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به دست گرفتن هر چین تجاری دارایی ها و درآمد حاصل از صادرات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de