ما Coronavirus مرگ و میر پیش افتادن 200, 74 در واشنگتن

ایالات متحده مرگ کل از coronavirus را در صدر 200 با توجه به آخرین اخبار از دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه COVID-19 نقشه در آن coronavirus مرکز منابع.

مرگ و میر در ایالت واشنگتن افزایش یافته و به 74 و در تعدادی از موارد صدر 1,376 به گفته مقامات بهداشتی دولت.

پادشاه شهرستان گزارش چهار مرگ و میر — آوردن مجموع آن به 60 — در حالی که Snohomish, Benton و جزیره شهرستانهای هر گزارش یک مرگ.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee صادر سفارش یکشنبه منع غیر فوری پزشکی و دندانپزشکی در تلاش برای امن تجهیزات حفاظتی مورد استفاده توسط خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است. منظور امر به هر روش که نیاز به کسی برای پوشیدن دنده محافظ.

“ما می دانیم بهداشت و درمان تجهیزات حفاظت شخصی زنجیره تامین در واشنگتن شده است به شدت مختل قابل توجهی افزایش استفاده از تجهیزات از جمله در سراسر جهان” Inslee در بیانیه ای گفت. “ما همه ما می توانیم برای محافظت از زنان و مردانی که از ما محافظت می کند.”

مرگبارترین coronavirus متحده به تاریخ در دانشگاه جانز هاپکینز:

  1. واشنگتن 74 کشته و 1,376 موارد است.
  2. نیویورک 34 کشته و 5,365 موارد است.
  3. کالیفرنیا 18 کشته و 952 موارد است.

Worldometer که برگه آن در مجموع از گزارش های رسانه ها در علاوه بر این به دانشگاه جانز هاپکینز است که ایالات متحده تعداد مرگ تا 218. همچنین گزارش 14,299 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا

کسانی که به مجموع ارائه شده مورد مرگ و میر از 1.5 درصد در ایالات متحده

در سراسر جهان تعداد بسیار دلهره آور به تاریخ: 245,612 مورد تأیید و 10,048 مرگ و میر. که تایید مورد مرگ و میر از 4 درصد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود صریحا انتقاد برای, ابراز امیدواری میزان مرگ و میر خواهد بود پایین تر از کارشناسان بهداشت و درمان’ برآورد 3.4%.

اطلاعات از آسوشیتد پرس استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر