ما چین مجموعه به بحث در مورد معامله تجارت پیشرفت

چینی و تجاری آمریکا مذاکره کنندگان بنا به گزارش مجموعه به بحث در اوایل هفته آینده در مورد پیشرفت در فاز یک معامله پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به “خاتمه” پیمان اگر پکن نبود مطیع نظر.

بلومبرگ گزارش روز شنبه که چینی معاون نخست وزیر لیو او خواهد بود در تماس است. ایالات متحده خواهد شد نشان تجارت نماینده رابرت Lighthizer اخبار خروجی گزارش شده است.

اگر تماس از طریق آن خواهد بود اولین بار لیو و Lighthizer صحبت رسمی در مورد توافق پس از آن امضا شد و در ماه ژانویه — فقط قبل از coronavirus همه گیر wreaked ویران کردن اقتصاد در سراسر جهان است.

روز یکشنبه در پاسخ به یک سوال در یک شهر از یک صاحب کسب و کار که گفت: او از دست دادن پول در تعرفه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این قرارداد خواستار چین برای خرید 250 میلیارد دلار ارزش از آمریکا کالا.

“در حال حاضر آنها را مجبور به خرید” رئیس جمهور گفت: بلومبرگ گزارش داد. “و اگر آنها نمی خرید ما فسخ معامله بسیار ساده است.”

روابط بین ایالات متحده و چین بدتر شده پس از آمریکا تبدیل به یکی از سخت ترین ضربه coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن است سرزنش چین برای گمراه کردن جهان در مورد مقیاس و خطر ابتلا به این بیماری است. چین وزارت امور خارجه را متهم کرده است برخی از مقامات ایالات متحده از تلاش “برای تغییر خود و مسئولیت خود را فقیر دست زدن به این بیماری همه گیر به دیگران” بلومبرگ گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de