کسری بودجه آمریکا در مجموع $743.6 B بیش از 6 ماه گذشته

دولت فدرال کسری بودجه برای اولین بار نیمی از این بودجه سال بالغ بر $743.6 میلیارد 7.6% از سال گذشته به خوبی در راه خود را به شکوه $1 تریلیون حتی قبل از اینکه اثرات coronavirus احساس شد.

وزارت خزانه داری روز جمعه گزارش داد که کسری از اکتبر شروع دولت در بودجه سال, از طریق مارس بود $52.5 میلیارد بالاتر از مدت مشابه سال پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دفتر بودجه کنگره در حال حاضر پیش بینی است که در این سال کسری بودجه خواهد top $1 تریلیون دلار برای اولین بار پس از سال 2012 است. اما در حال حاضر با 2.2 تریلیون دلار بسته نجات تایید توسط کنگره و مخارج دولت انتظار می رود به شدت خصوصی اقتصاددانان برآورد هستند که در این سال کسری بودجه به خوبی می تواند بیش از 2 تریلیون دلار.

مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت که او انتظار دارد کسری بودجه به آمار 2.5 تریلیون دلار در سال جاری و همچنین سال آینده. قبلا بالاترین کسری بودجه در شرایط دلار رخ داده است در چهار سال کشش از 2009 تا 2012 زمانی که دولت با صرف میلیاردها دلار به کشیدن کشور از عمیق ترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ یک رکود باعث بحران مالی 2008.

در این سال کسری بودجه افزایش خواهد یافت به دلیل 2.2 تریلیون دلار در هزینه های اضافی مصوب در بزرگترین بسته امداد تا کنون تصویب شده توسط کنگره بلکه به دلیل درآمدهای دولت خواهد شد و رکود به اقتصاد کاهش می یابد و اگر این کشور به عنوان انتظار می رود, وارد, عمیق, اگر کوتاه, رکود است.

گرگوری Daco اقتصاددان ارشد در اقتصاد آکسفورد گفت که کسری بودجه در این سال به احتمال زیاد ضربه 2.2 تریلیون دلار بازتاب اقتصاد در سقوط آزاد خواهد شد که کاهش درآمد و محرک بسته در حال حاضر تایید شده است.

“اگر محرک اقدامات در حال تصویب کسری بزرگتر خواهد بود” Daco گفت.

از طریق مارس, دولت رسید بالغ بر یک رکورد $1.60 تریلیون دلار برای شش ماه اول بودجه سال, تا 6.4% از مدت مشابه سال پیش. Outlays نیز یک رکورد برای نیمه اول سال در مجموع $1.88 تریلیون تا 6.9% از یک سال پیش.

کسری بودجه در ماه مارس بود $119.1 میلیارد دلار از مارس یک سال پیش زمانی که کسری بودجه $146.9 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de