ما Blacklists 5 درهم مبتنی بر شرکت ها بیش از خرید نفت ایران

ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه تحریم های تحمیل شده بر پنج امارات متحده عربی شرکت های مبتنی بر متهم و آنها را از داشتن دسته جمعی خریداری شده در سال 2019 صدها نفر از هزاران تن از محصولات نفتی از ایران است.

وزارت خزانه داری ایالات متحده در بیانیه ای گفت در لیست سیاه شرکت های پترو Grand FZE, Alphabet بین المللی DMCC, Swissol تجارت DMCC, علم Althrwa General Trading LLC و Alwaneo LLC شرکت خریداری محصولات نفتی در سال 2019 از شرکت ملی نفت ایران برای تحویل به امارات متحده عربی.

اعلام کرد که به دنبال فهرست سیاه چینی و شرکت آفریقای جنوبی در اوایل این هفته بیش از ایران نفت به نظر می رسید بیشتر نشانه واشنگتن نمی خواهد سهولت عملیات خفگی تهران توانایی به صادرات نفت خود را با وجود درخواست از چین و دیگران که آن را انجام دهد, بنابراین در زمینه های بشردوستانه به دلیل شیوع کروناویروس.

ایالات متحده “حداکثر فشار” کمپین نهاد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 به طور یک جانبه خارج از 2015 هسته ای ایران زده با شش قدرت جهانی با هدف نیروی تهران به آن را محدود هسته ای و موشک های منطقه ای و فعالیت های.

روز پنجشنبه تحریم های یخ هر متحده آمریکا-برگزار دارایی های این شرکت ها و به طور کلی نوار آمریکایی را از انجام کسب و کار با آنها.

“رژیم ایران با استفاده از درآمدهای حاصل از نفت و پتروشیمی فروش به صندوق تروریستی آن پروکسی … به جای آن از سلامت و رفاه مردم ایران” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>