ما میله های خارجی که از کشور چین در حال حاضر بیش ویروس ترس

واشنگتن — ایالات متحده در روز جمعه اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی و اعلام کرد قابل توجه ورود محدودیت به دلیل یک ویروس جدید است که آمار چین و گسترش به کشورهای دیگر.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر که هماهنگی فدرال پاسخ اعلام کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان است که به طور موقت در نوار ورود به آمریکا از اتباع خارجی دیگر از خانواده های ایالات متحده از شهروندان و دارندگان اقامت دائم که سفر در چین در عرض 14 روز گذشته. محدودیت های جدید اثر را در 5 p. m. EST در روز یکشنبه.

“این احتمال وجود دارد که ما ادامه خواهد داد برای دیدن موارد بیشتر در ایالات متحده آمریکا در روزهای آینده و هفته ها از جمله برخی محدود از فرد به فرد انتقال” آذر گفت. “مردم آمریکا می توانید مطمئن باشید وزن پر از دولت ایالات متحده در حال تلاش برای حفاظت از سلامت و ایمنی مردم آمریکا.”

آمریکایی ها از بازگشت از چین خواهد بود و مجاز به این کشور خواهد شد اما در صورت غربالگری در انتخاب پورت های ورودی و نیاز به انجام 14 روز از خود غربالگری برای اطمینان از آنها نمی سلامت مطرح معرض خطر است. کسانی که در بازگشت از هوبئی استان, مرکز شیوع خواهد بود موضوع را به تا 14 روز از قرنطینه اجباری.

آغاز یکشنبه در ایالات متحده نیز آغاز خواهد شد نصيبم تمام پروازها به مقصد آمریکا از چین به هفت فرودگاه های بزرگ که در آن مسافران می تواند غربالگری بیماری است.

این ویروس نیز آلوده کرده است حدود 10000 نفر در سراسر جهان فقط در دو ماه سخت نشانه آن است که باعث شد سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس جهانی. مرگ و میر بود و در 213 از جمله 43 جدید مرگ و میر در چین است.

یک اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده آمریکا اجازه می دهد تا دولت به شیر منابع اضافی برای ارسال به کشورهای مانند بودجه اضطراری و در صورت لزوم دارو یا تجهیزات از ملی ذخایر و به تعلیق برخی از الزامات قانونی.

رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در حالی که خطر در آمریکا کم است “من می خواهم به تاکید است که این مهم جهانی وضعیت و آن را همچنان به تکامل است.”

وجود دارد که شش مورد از این ویروس در آمریکا و 191 نفر در حال نظارت Redfield گفت.

Dr. Anthony Fauci, بیماری های عفونی ارشد در موسسه ملی سلامت گفت: یکی از دلایلی که آمریکا به شدت آن اقدامات قرنطینه شد و هشدار دهنده گزارش از آلمان که یک مسافر از چین در حال گسترش ویروس با وجود نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند. Fauci تقابل آن با پاسخ به شیوع اخیر ابولا است که نمی تواند گسترش مگر اینکه کسی خیلی بد است.

در همان زمان مقامات بهداشتی فدرال بودند به رسمیت شناختن است که آزمون آنها با استفاده از تشخیص ویروس نیست همیشه قابل اعتماد است. Redfield گفت: هنگامی که آن استفاده می شود در برخی از مردم در حال حاضر در انزوای آنها می خواهم تست مثبت یک روز منفی دیگر.

از شش متحده بیماران تا کنون فرودگاه غربالگری تشخیص داده و تنها یک. “دانا پزشکان” گرفتار چهار نفر دیگر پس از مردم به دنبال مراقبت و نشان داد که آنها می خواهم سفر به چین, Redfield گفت. و CDC تشخیص داده اخیر مورد همسر یکی از کسانی که قبلا مواردی بود که در حال نظارت.

لارنس Gostin یک دانشگاه جورج تاون کارشناس بهداشت عمومی قانون گفت: قرار دادن تعداد زیادی از مردم تحت قرنطینه “تقریبا بی سابقه ای در تاریخ آمریکای مدرن.”

“اما من فکر می کنم آن را توجیه او گفت:” با توجه به evacuees تا به حال شده است در یک منطقه داغ برای ویروس برای مدت زمان طولانی.

معاون وزیر امور خارجه استیو Biegun ارائه آمریکا “عمیق ترین شفقت” به چین اشاره کرد که شیوع بیماری مرگبار آمد و در طول اوج فصل تعطیلات خود را هنگامی که هر کس که معمولا جشن و نه زندگی در ترس از ابتلا به ویروس.

Biegun گفت: ایالات متحده در حال کار سخت برای پیدا کردن اهدا کنندگان لوازم و ساخت ترتیبات برای “قوی تلاش برای کمک به مردم چین توانید سلاح های خود را در اطراف این شیوع.”

اعلام کردند وزارت امور خارجه صادر سطح 4 “سفر نیست” مشاوره بالاترین درجه هشدار و گفت: آمریکایی ها در چین در نظر گرفتن خروج با استفاده از تجاری به معنی. “مسافران باید آماده برای سفر و محدودیت قرار داده می شود به اثر با کمی و یا بدون اطلاع قبلی پیشرفت” مشورتی گفت.

ساعت بعد خطوط هوایی دلتا و خطوط هوایی آمریکا اعلام کرد که تعلیق همه پروازهای بین ایالات متحده و چین از پیوستن چندین حمل بین المللی است که باید متوقف پرواز به چین به عنوان ویروس شیوع همچنان به گسترش است.

در همین حال مقامات بهداشتی آمریکا صادر دو هفته ای قرنطینه برای 195 تخلیه آمریکایی ها در اوایل این هفته از چین در شهر ووهان استان هوبئی استان است. این نخستین بار بود که یک قرنطینه فدرال دستور داده شده است از دهه 1960 هنگامی که یکی تصویب رسید بیش از نگرانی در مورد پتانسیل گسترش آبله CDC گفت.

“ما درک می کنیم این عمل ممکن است به نظر می رسد شدید. ما نه به خاطر بیش از حد واکنش از زیر-واکنش” CDC را دکتر نانسی r. schultze ، گفت:. هیچ یک از آمریکایی ها قرار دارد در جنوب کالیفرنیا پایگاه نظامی نشان داده است نشانه ای از بیماری است.

چین شمارش 9,692 تایید موارد جمعه, اکثریت قریب به اتفاق در هوبئی استان است.

ملی کمیسیون بهداشت گزارش 171 مورد از افرادی که “درمان و از بیمارستان مرخص شد.” که گفت: اکثر افرادی که این بیماری تا به حال موارد خفیف تر هر چند 20 درصد را تجربه علائم شدید. علائم آن شامل تب و سرفه و در موارد شدید تنگی نفس و ذات الریه.

چین قرار داده است بیش از 50 میلیون نفر در منطقه تحت مجازی قرنطینه در حالی که کشورهای خارجی و شرکت های هواپیمایی را قطع کرده و به شدت در سفر به چین و قرنطینه کسانی که به تازگی به تصویب رسید از طریق ووهان. افراد آلوده را نشان نمی دهد علائم بلافاصله و ممکن است قادر به انتقال ویروس را قبل از آنها به نظر می رسد بیمار است.

خطوط هوایی آمریکا گفت: این توقف تمام پروازهای جمعه شروع و در حال اجرا را از طریق 27 مارس ، دلتا قصد دارد صبر کنید تا فوریه. 6 به حالت تعلیق در چین عملیات برای کمک به مسافران در چین کشور را ترک کنند. آن گفت: توقف ادامه خواهد داد تا از طریق آوریل 30.

هواپیمایی متحده اعلام کرد که این تعلیق پروازها به مقصد پکن شانگهای و چنگدو اما ادامه پرواز به هنگ کنگ.

ایالات متحده غربالگری فرودگاه بینالمللی جان اف کندی در نیویورک, سان فرانسیسکو بین المللی در کالیفرنیا Seattle-Tacoma بین المللی در واشنگتن o’hare بین المللی در شیکاگو Hartsfield-Jackson Atlanta بین المللی در گرجستان و Daniel K. Inouye بین المللی در هاوایی است.

میانگین صنعتی داو جونز skidded بیش از 600 امتیاز جمعه به عنوان شیوع ادامه داد: برای گسترش stoking ترس که محدودیت های مسافرتی و دیگر ابهامات ناشی از بهداشت و درمان اضطراری در جهان و دومین اقتصاد می تواند دندانه رشد جهانی.

پس از چین اطلاع داد که در مورد این ویروس جدید در اواخر ماه دسامبر حداقل 23 کشور باید موارد گزارش شده به عنوان دانشمندان مسابقه به درک دقیقا چگونه این ویروس در حال گسترش است و شدت آن چگونه است.

کارشناسان می گویند وجود شواهد قابل توجهی وجود دارد که ویروس در حال گسترش در میان مردم در چین و اشاره کرد که با اورژانس اعلام روز شنبه آن را به ویژه نگران آن است که برخی از موارد در خارج از کشور نیز درگیر-انسان به انسان انتقال است. این تعریف بین المللی اورژانس به عنوان یک “رویداد فوق العاده ای” که خطری برای کشورهای دیگر و نیاز به یک هماهنگ بین المللی پاسخ.

“دلیل اصلی این بیانیه است نه به خاطر آنچه که اتفاق می افتد در چین اما به دلیل آنچه که اتفاق می افتد در کشورهای دیگر” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران در ژنو است. “ما بزرگترین نگرانی این است که پتانسیل برای این ویروس به گسترش به کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت که در حال آمادگی برای مقابله با آن است.”

اعلام یک اورژانس جهانی به طور معمول به ارمغان می آورد بیشتر پول و منابع, اما همچنین ممکن است سریع عصبی دولتها برای محدود کردن سفر و تجارت به کشورها را تحت تاثیر قرار. این بیانیه همچنین از تحمیل بیشتر بیماری گزارش مورد نیاز در کشور است.

آخرین باری که دولت فدرال دستور قرنطینه شد و در سال 1963 هنگامی که یک زن به نام الن Siegel برگزار شد و در قرنطینه به مدت 14 روز به خاطر او حاضر نیست یک گواهینامه معتبر از واکسیناسیون بر علیه آبله های کوچک. Siegel حال بازدید سوئد زمانی که آن را هنوز هم تا به حال یک مورد آبله و اگر چه او تا به حال شده است revaccinated حدود دو ماه قبل از واکسیناسیون به ما گفته شد که ناموفق بود.

روز جمعه سفارت آمریکا در پکن گفت که اجازه خروج از اعضای خانواده و تمام غیر اضطراری دولت ایالات متحده کارکنان از پکن و کنسولگری در شهر چنگدو گوانگژو و شانگهای و Shenyang. کارکنان از ووهان کنسولگری رفتگان در اوایل این هفته.

تصمیم گیری ساخته شده بود “از فراوانی از احتیاط مربوط به لجستیکی اختلالات ناشی از محدود حمل و نقل و در دسترس بودن مناسب مراقبت های بهداشتی” سفارت گفت.

مایک غربی یک تاجر در پکن است که زندگی در چین برای 19 سال گفت که او هیچ برنامه ای برای ترک.

“من احساس امن تر خود quarantining خودم در اینجا در خانه از من فراموش خطر سفر” غربی گفت.

وی با اشاره به خطرات بالقوه از جمعیت در فرودگاه و نیاز به حذف یک ماسک برای گذرنامه و چک امنیتی.

ژاپن و آلمان نیز توصیه می شود در برابر غیر ضروری سفر و بریتانیا را به عنوان به خوبی به جز هنگ کنگ و ماکائو. تعطیلات محبوب خرید و مقصد سنگاپور ممنوع چینی از سفر وجود دارد تبدیل شدن به اولین آسیای جنوب شرقی کشور به انجام این کار.

Tedros گفت که نمی توصیه به محدود کردن مسافرت و یا تجارت به چین است.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای اقدامات بی ارزش است که با دخالت سفر و تجارت بین المللی,” او گفت:. او افزود که رئیس جمهور چین متعهد شده بود برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس فراتر از مرزهای آن.

اگر چه دانشمندان انتظار برای دیدن محدود انتقال ویروس بین مردم با تماس نزدیک مانند در درون خانواده موارد به افرادی که ممکن است تا به حال کمتر قرار گرفتن در معرض ویروس نگران کننده است.

در ژاپن یک راهنمای تور و راننده اتوبوس آلوده شد و پس از همراهی دو گروه تور از ووهان. در آلمان پنج کارمند یک خودرو تامین کننده قطعات بیمار شد و پس از یک همکار چینی بازدید از جمله دو که تا به حال هیچ تماس مستقیم با کاری که نشان داد هیچ نشانه ای از این ویروس تا پرواز خود را به عقب به چین است. روز جمعه آلمان تایید ششم مورد یک کودک از یکی از مردم در حال حاضر آلوده.

“این نوع از زنجیره انتقال است که ما نمی خواهیم برای دیدن” گفت: ماریون Koopmans یک بیماری عفونی پزشک متخصص در مرکز پزشکی دانشگاه اراسموس در هلند و عضو که کمیته اضطراری.

جدید virus در حال حاضر آلوده بیشتر مردم جهان بودند از بیمار در طول 2002-2003 شیوع سارس و یا سندرم حاد تنفسی شدید یک پسر عموی این ویروس جدید است. هر دو از خانواده کروناویروس که همچنین شامل کسانی است که می تواند باعث سرماخوردگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account