ما می پرسد اسرائیل به توضیح نقش چینی-کنترل شرکت در گیاه بزرگ پیشنهاد

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست اسرائیل برای توضیح نقش یک چینی-کنترل شرکت است که پیشنهاد در 1.5 میلیارد دلار کارخانه نمک زدایی — به طور بالقوه قرار دادن یک متحد در وسط ایالات متحده-چین تنشها Axios گزارش شده است.

این پروژه به نام “Sorek B” است که انتظار می رود به بزرگترین کارخانه نمک زدایی در جهان و به تولید 200 میلیون متر مکعب آب سالانه یک چهارم از آب اسرائیل با استفاده از سالانه باراک Ravid اسرائیل Channel 13 news نوشت: برای Axios.

این شرکت که برنده مناقصه خواهد ساخت کارخانه و راه اندازی آن را برای 25 سال است.

با توجه به Ravid اسرائیل گفته یکی از سوالات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله ایالات متحده Amb. دیوید فریدمن بود که چرا یک پیشنهاد از “هاچینسون اسرائیل” نمی تواند از طریق یک کمیته نظارت.

“هاچینسون اسرائیل” است که توسط شرکت چینی هاچینسون در هنگ کنگ است و در میان این اشخاص که رسیده و مراحل نهایی پیشنهاد روند. و مقامات اسرائیلی می گویند این یک فرصت خوب برای برنده شدن Ravid نوشت.

اسرائیل گفت: آمریکا و همتایان پیشنهاد صادر شد یک سال قبل از این کمیته بود و حتی تشکیل نمی افتد تحت قیمومیت Ravid نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگران است چرا که این پروژه در نزدیکی اسرائیل یک پایگاه نظامی که میزبان نیروهای ایالات متحده و به دلیل اندازه پروژه Ravid نوشت.

“آمریکایی ها در حال صحبت کردن به ما در این مورد بسیار مودبانه اما روشن است که آنها به ما می خواهم به بررسی مشارکت چینی در این [پیشنهاد],” مقامات اسرائیلی گفت: Ravid.

اما از آنجا که برگ برنده دولت می بیند و چین به عنوان دشمن اصلی در سراسر جهان مقامات اسرائیلی نگران هستند که “هاچینسون اسرائیل” پیشنهاد می تواند قرار دادن اسرائیل در وسط ایالات متحده-چین تنش است.

ایالات متحده سفارت رسمی کاهش یافته و نظر به Ravid اما گفت: “همانطور که با همه متحدان ما و دوستان در سراسر جهان ما همچنان درگیر در گفت و گو با اسرائیل در مورد بهترین راه برای بررسی پتانسیل سرمایه گذاری خارجی و فعالیت های اقتصادی با یک دیدگاه در تاثیر آنها بر امنیت ملی است.”

مدیرکل امور مالی است که انتظار می رود به اعلام پیشنهاد برنده مارس 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im