دادگاه تجدید نظر آمریکا را رد تهمت پیشنهاد به فرار Emoluments طرح دعوی در دادگاه

ایالات متحده دادگاه تجدید نظر در روز پنج شنبه را رد کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای پایان دادن به یک طرح دعوی در دادگاه ادعا مالکیت خود را از یک هتل در واشنگتن نقض ضد فساد مفاد قانون اساسی ایالات متحده شناخته شده به عنوان Emoluments بند.

تصمیم ریچموند ویرجینیا-بر اساس 4 متحده مدار دادگاه تجدید نظر شد یک پیروزی برای حزب دموکرات به طور کلی وکیل در مریلند و منطقه کلمبیا که ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن منافع مالی در هتل نقض ممنوعیت رئیس جمهور پذیرش پرداخت از دولت های خارجی بدون کنگره رضایت.

این مورد را در حال حاضر بازگشت به یک قاضی در ایالت مریلند که همواره در برابر حکومت مغلوب ساختن پیشی جستن در مقدماتی سوالات حقوقی, برای بیشتر رسیدگی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن باز Trump International Hotel, در خیابان پنسیلوانیا فقط بلوک از کاخ سفید در مدت کوتاهی قبل از او انتخاب شد در نوامبر 2016. بر خلاف روسای جمهور گذشته او حفظ مالکیت متعدد منافع کسب و کار از جمله هتل در حالی که خدمت به عنوان رئیس جمهور.

پس از انتخابات خود را به هتل تبدیل شده است مورد علاقه اسکان و فضای رویداد برای برخی از خارجی و مقامات دولتی در بازدید از پایتخت ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن چهره دو نفر دیگر در حال بررسی پرونده های حقوقی ساخت ادعاهای مشابه در مورد هتل. یک مورد آورده شد توسط یک گروه از بیش از 200 حزب دموکرات به قانونگذاران در حالی که دیگر آورده شد توسط واشنگتن مبتنی بر حمایت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im