دادگاه تجدید نظر آمریکا اجازه می دهد تا تگزاس محدودیت سقط جنین در میان همه گیر

ایالات متحده دادگاه تجدید نظر در روز سه شنبه اجازه تگزاس به اجرای محدودیت حداقل به طور موقت بر توانایی زنان برای به دست آوردن سقط جنین به عنوان بخشی از دولت در سیاست نیاز به تعویق افتادن غیر فوری پزشکی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سه قاضی پنل New Orleans بر اساس 5th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر در یک 2-1 حاکم قرار داده و در برگزاری یک قاضی فدرال دستور صادر شده در روز دوشنبه که مسدود شده بود دولت اقدام است. به سرعت در حال حرکت دادخواهی می تواند به محافظه کار اکثریت دیوان عالی کشور در مدت زمانی کوتاه.

مدار 5 عمل اجازه مقامات دولتی را به اجرای محدودیت در حالی که این تصمیم در قانونی از محاسن این سیاست که اعلام شد در هفته گذشته توسط تگزاس دادستان کل کن Paxton یک جمهوری خواه است. تگزاس و کشورهای دیگر که قبلا دنبال محدودیت های سقط جنین به دنبال سرکوب سقط جنین در دسترس بودن در طول بیماری همه گیر.

سقط جنین ارائه دهندگان خدمات از جمله کل سلامت زن و والدین شکایت کرد برای جلوگیری از تگزاس سیاست روز دوشنبه پس از کلینیک ها گفت: آنها مجبور به لغو صدها ملاقات برای سقط جنین در سراسر کشور. تحت سیاست سقط جنین ارائه دهندگان خدمات تحت پوشش توسط یک دولت که مورد نیاز تعویق افتادن غیر فوری پزشکی است.

محدودیت نقض حق سقط جنین تحت قانون اساسی ایالات متحده به رسمیت شناخته شده توسط دادگاه عالی ایالات متحده در سال 1973 Roe v. Wade تصمیم به سقط جنین ارائه دهندگان استدلال کرد.

“من از دادگاه به صورت فوری و دقیق با توجه به سلامت و ایمنی نیازهای تگزاسی درد و رنج از گسترش COVID-19. اقامت موقت دستور داد این بعد از ظهر عادلانه اولویت لوازم و تجهیزات حفاظت فردی برای حرفه ای پزشکی نیاز به” پکستون با اشاره به بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

کلینیک سقط جنین فقط آغاز شده بود تغییر زمان ملاقات بود که به تعویق افتاد هفته گذشته هنگامی که دادگاه عمل کرده و با توجه به مرکز باروری و حقوق سقط جنین حقوق گروه به نمایندگی از درمانگاه.

“مدار 5 درجه افزایش ترس و سردرگمی زنان به دنبال سقط جنین در تگزاس در حال حاضر تجربه” گفت: نانسی Northup این گروه رئیس جمهور.

ایالات متحده منطقه قاضی لی Yeakel در Austin روز دوشنبه حکم داد که Paxton عمل “مانع تگزاس زنان از ورزش چه دادگاه عالی اعلام کرده است که خود را اساسی قانون اساسی حق فسخ بارداری قبل از یک جنین قابل دوام است.”

سقط جنین طرفداران حقوق با انتقاد از اقدامات دولت نسبت به سقط جنین به عنوان فرصت طلبی سیاسی در طول بیماری همه گیر.

سقط جنین ارائه دهندگان در اوهایو, آیووا, آلاباما و اوکلاهما در زمینه شبیه دادخواهی روز دوشنبه به بلوک مقامات دولتی با استفاده از coronavirus مرتبط با دستور برای محدود کردن سقط جنین در دسترس است. قضات به سرعت مسدود اقدامات دولت در اوهایو و آلاباما در علاوه بر این به تگزاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>