سفیر آمریکا در آلمان: با استفاده از هواوی به خطر می اندازد اینتل های

سفیر آمریکا در آلمان ریچارد Grenell روز یکشنبه هشدار داد کشورهای دیگر در برابر استفاده از “غیرقابل اعتماد” 5G فروشندگان یک حرکت است که می آید به عنوان برگ برنده دولت در ادامه به تاکید است که هر متحدان استفاده از شرکت چینی Huawei تهدید می تواند رابطه خود را با آمریکا هوش تپه گزارش شده است.

Grenell نوشت: در یک صدای جیر جیر که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام او از نیروی هوایی یک “و به دستور من روشن است که هر ملتی که بخواهد به استفاده از غیرقابل اعتماد 5G فروشنده را به خطر اندازد توانایی ما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و اطلاعات در بالاترین سطح است.”

این نگرانی مشترک مجلس نانسی پلوسی به عنوان گسترده وجود دارد آمریکا توافق که آمریکا می تواند با استفاده از Huawei تجهیزات سایبری جاسوسی.

“این است که در مورد انتخاب استبداد به دموکراسی در بزرگراه اطلاعات” پلوسی گفت: سالانه امنیتی مونیخ, کنفرانس, CNBC گزارش شده است. “این است که در مورد قرار دادن دولت و پلیس در جیب هر مصرف کننده در این کشور به دلیل چینی ها در راه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار شرح زیر انگلیسی, اعلام ماه گذشته است که این امر با استفاده از Huawei در بخشی از آن شبکه است که نمایندگان مجلس نگران است که آن را به خطر اندازد هوش رابطه با انگلیس با توجه به تپه.

هفته گذشته وزارت دادگستری ایالات متحده با صدور کیفرخواست جدید که متهم Huawei اخاذی با تهدید و توطئه برای سرقت اسرار تجاری NPR گزارش شده است.

Huawei در حال حاضر شده است به اتهام سرقت مالکیت معنوی سیم تقلب و انسداد عدالت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>