نیویورک — coronavirus شیوع بیماری می تواند کشتن 100,000 تا 200,000 آمریکایی دولت آمریکا را بالا عفونی-بیماری کارشناس هشدار داد در روز یکشنبه به سوختن نقاط در خانه های سالمندان و یک لیست در حال رشد از زده شهرستانها افزایش حس ترس در سراسر کشور است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ساخته شده وخیم پیش بینی مرگ و میر در سی ان ان اضافه کرد که میلیون ها نفر در ایالات متحده می تواند آلوده.

توسط midafternoon ایالات متحده تا به حال بیش از 130,000 عفونت و 2,300 مرگ و میر با توجه به چوب خط حساب کردن در حال اجرا نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز هر چند تعداد واقعی موارد است که تصور می شود قابل ملاحظه ای بالاتر به دلیل تست و کمبود خفیف بیماری است که رفته اند گزارش نشده.

در سراسر جهان بیش از 700 ، 000 عفونت گزارش شده و مرگ و میر در صدر 33,500 نیمی از آنها در ایتالیا و اسپانیا که در بیمارستان در حال غرق و نظام سلامت است که در نقطه شکستن.

ایالت نیویورک — که در آن مرگ و میر در بسته در 1000 تا بیش از 200 از روز قبل مانده کانون ایالات متحده شیوع با اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر در شهر نیویورک است. اما خوشه در عفونت شد و ثبت شده در سراسر کشور نه تنها در مناطق شهری اما در میانه شهر و کوه های راکی اسکی پناهگاه.

“این است که نمی خواهید برای دریافت بهتر به زودی” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

این ویروس در حال حرکت سریع از طریق خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات و مکان های دیگر که در خانه سالمندان و یا در غیر این صورت آسیب پذیر مردم پخش “مثل آتش از طریق علف خشک” کومو گفت.

از آنجا که ایالات متحده شاهد آن عمده شیوع کروناویروس در اوایل این ماه — محور در یک خانه سالمندان در Kirkland, Washington — یک جریان از امکانات را مبارزه با عفونت در میان ساکنان و کارکنان.

یک هفته پیش, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 147 خانه های پرستاری در 27 متحده بیماران با COVID-19. مشکل فقط بدتر شده است.

در وودبریج نیوجرسی کل خانه سالمندان نقل مکان ساکنان آن پس از دو دوجین تایید شد آلوده و بقیه تصور می شود. در لوئیزیانا حداقل 11 خانه های سالمندان تا حد زیادی در منطقه نیواورلئان گزارش موارد. در ماونت ایری, مریلند, مرگ مربوط به این ویروس ثبت شده در یک خانه که در آن 66 نفر تایید آلوده.

دستياران عزیزان در حال دور نگه داشته شده و سعی کنید به سرعت گسترش ویروس.

“من یک احساس است که من به احتمال بسیار زیاد ممکن است هرگز مادرم دوباره گفت:” جیمز Preller که 94 ساله, ان Preller است ساکن در Peconic فرود یک جامعه بازنشستگی در نزدیکی نقطه سبز در نیویورک و لانگ آیلند که در آن هفت نفر در دو هفته گذشته.

برایان لی از خانواده ها برای مراقبت بهتر از یک گروه حمایت برای کسانی که زندگی در دراز مدت مراقبت از امکانات گفت: در خانه سالمندان “هنگامی که ما می بینیم شیوع است که کنترل نشده آن را عملا حکم اعدام.” اما او همچنین گفت: راه ساکنان بودن دیواره ارتباط با دنیای خارج است که به عنوان بسیاری از نگرانی به عنوان ویروس خود را.

در نیویورک ویروس است که قریب به اتفاق برخی از شهرستان فقیرترین محله های با داده ها نشان می دهد میزان بالای عفونت در پر بسته بندی شده مناطق با غیر انگلیسی زبان می آورند ،

دکتر کریگ اسمیت که ریاست بخش جراحی در نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا گفت: این بیمارستان احتمالا مجبور به “سناریوهای آخرالزمانی” در هفته های آینده که در آن فن و واحد مراقبت های ویژه تخت نیاز به جیره بندی.

“دیروز سعی کردم روح من,” او نوشت: در یک آنلاین ارسال.

نگرانی برای فقیرترین بود که تکرار در سراسر جهان است.

در هند یک مستند پوشش در این کشور 1.3 میلیارد نفر از مردم قرار داده است ناگفته اعداد از سمت چپ بسیاری از خانواده ها تلاش برای خوراک خود را. ده ها هزار نفر در دهلی نو شد و مجبور به فرار از خانه خود را با هیچ راهی برای پرداخت اجاره, سفر به روستاهای بومی خود. زنان در ساری برگزار می شود نوزادان در باسن خود را. دیگران toted وسایل خود را در کیف به طور معمول مورد استفاده برای سیمان.

نارندرا نخست وزیر عذرخواهی برای این مشکلات است که در این مستند آورده اما گفت: “این تدابیر مورد نیاز برای پیروزی در این نبرد است.”

هر چند ایالات متحده منجر دنیا در موارد گزارش شده پنج تن دیگر کشورها بالاتر مرگ و میر عوارض: ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است.

ایتالیا اعلام کرد بیش از 750 جدید مرگ و میر یکشنبه آوردن این کشور در مجموع به حدود 10,800. اما تعدادی از عفونت های جدید نشان داد نشانه هایی از کاهش, با مقامات ابراز خوشبینی محتاطانه است که شدید ترین shutdown در جوامع صنعتی غرب است که نشان دهد نتایج.

ایتالیا عمران سازمان حفاظت گفت: بیش از 5,200 جدید موارد ثبت شده در 24 ساعت گذشته کمترین تعداد در چهار روز و در مجموع تقریبا 98,000 عفونت.

اسپانیا نقل مکان کرد به سفت شدن آن مستند و ممنوعیت تمام غیر ضروری کار آن را به عنوان ضربه دیگر رکورد روزانه تقریبا 840 مرده است. این کشور به طور کلی رسمی تلفات بود و بيش از 6500.

اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمن گفت: این تعداد افراد در واحد مراقبت های ویژه نگه می دارد در حال افزایش است و بیمارستان ها در محدودیت های خود را در مناطق مختلف ،

“همین دلیل است که ما به شدت اعمال اقدامات کنترلی,” او گفت:.

مصر تعطیل سواحل آن به عنوان موارد در خاورمیانه پیشی گرفته 50,000. پلیس در فیلیپین افزایش دستگیری قرنطینه متخلفان و بیشتر گردشگران تخلیه شدند از کوه اورست و اندونزی جزیره بالی.

لهستان است که با توجه به تأخیر انداختن آن ممکن است 10 انتخابات ریاست جمهوری. روسیه دستور داد مرز به روز دوشنبه در مسکو همه اما محدود آن 12 میلیون نفر از ساکنان به خانه های خود سر از ارتدوکس روسیه به نام بر مؤمنان به دور ماندن از کلیساها و دعا در صفحه اصلی به جای.

برجسته فرانسوی سیاستمدار با ویروس درگذشت کشور مرگ یک مقام ارشد.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و منجر به مرگ شود.

حدود 150000 نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه عقب نشینی در یک تهدید به قرنطینه نیویورک و کشورهای همسایه در میان انتقاد و سوال در مورد قانونی بودن این حرکت. اما CDC صادر سفر مشورتی خواسته همه ساکنان شهر نیویورک در ایالت نیویورک ، نیوجرسی و کانکتیکات برای جلوگیری از غیر ضروری سفر برای 14 روز.

تکان دهنده است که برای آمریکایی ها که متوقف کوتاه از محدودیت های اعمال شده در اروپا یا جای دیگر. پاریسی در حال جریمه اگر آنها سعی می کنند به ترک شهر آفریقای جنوبی حتی نمی توانید خرید مشروب و Serbians ناراحت هستند بیش از ممنوعیت پیاده روی سگ خود را. در ایتالیا تدفین برگزار شد با تنها یک عضو خانواده است.

برخی از ایالات آمریکا شروع به سعی کنید به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض از بازدید کنندگان از ضربه سخت تر مناطق. رود آیلند سرباز گارد ملی رفت و درب به درب در جوامع ساحلی برای پیدا کردن نیروهای جدید است. فلوریدا راه اندازی ایستگاه های بازرسی به صفحه نمایش بازدید کننده از لوئیزیانا.

به دیگران سخت تر کنترل چین ادامه داد: برای سهولت و محدودیت های آن پس از حزب حاکم کمونیست را اعلام پیروزی بیش از coronavirus. پروازهای هواپیمایی از استان هوبی در مرکز این کشور شیوع یکشنبه از سر گرفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im