Maricopa شهرستان خود را از طریق ایمیل آراء به ثبت نام دموکرات که هنوز بازیگران برگه های رای در روز سه شنبه دموکراتیک ریاست جمهوری اولویت انتخابات Recorder Adrian Fontes جمعه اعلام کرد.

اما یک سخنگوی Maricopa County هیئت ناظران که انشعابات کنترل بر انتخابات با ضبط اشاره جمعه که هیئت مدیره می تواند سعی کنید برای جلوگیری از جرم پستی.

و وزیر امور خارجه کتی هابز گفت Fontes که او باید قدرت را به پست الکترونیکی رای گیری برای رای دهندگان است که به درخواست یکی.

“همانطور که شما می دانید, من کاملا با شما موافقم که اقتدار را برای شهرستان به انجام تمام الکترونیکی انتخابات خوب است, سیاست و قطعا مناسب طرح احتمالی در صورت اضطراری برای بهداشت عمومی بود. متاسفانه, آن است که در حال حاضر مجاز توسط قانون” او نوشت: در یک ایمیل به Fontes ارائه شده به جمهوری.

هابز یک دموکرات گفت که او در حال همکاری با دیگران در قانون است که اجازه می دهد انتخابات به اجازه تمام الکترونیکی انتخابات در شرایط اضطراری و حرکت خاص مربوط به انتخابات مهلت.

اما او هشدار داد Fontes که طرح فعلی را “تنها علت گسترده رای دهندگان سردرگمی و بیشتر انتقادی به خطر اندازد مشروعیت این انتخابات است.”

اگر Fontes’ طرح می رود از طریق این اعمال خواهد شد به رای دهندگان که در اوایل رای دهندگان ایمیل فهرست و دریافت نمی پست الکترونیکی-در انتخابات چند هفته پیش.

“بی سابقه” در حرکت است و در پاسخ به رشد نگرانی های بهداشتی مرتبط با جدید کروناویروس.

“ما در قلمرو unchartered با COVID-19. نگرانی اول من این است که برای حفاظت از سلامت رای دهندگان و کارکنان است که در حوزه های رأی گیری در حالی که حفظ یکپارچگی انتخابات. هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای به حداقل رساندن تعامل انسان در محل رای چیزی است که ما باید انجام دهیم” Fontes گفت.

رای دهندگان که برای دریافت برگه های رای را در پست در روز دوشنبه یا سه شنبه باید آنها را از طریق پست. در عوض آنها باید به یک مکان سنجی و رها کردن آنها را ضبط و دفتر در بیانیه ای گفت.

رها کردن سطل قرار داده خواهد شد در این نوشته از حوزه های رأی گیری و رأی دهندگان را به تعامل با کارکنان اجازه می دهد آنها را برای تمرین “اجتماعی, فاصله,” چیزی مقامات بهداشتی توصیه به سرعت گسترش ویروس.

Fontes گفت: او تصمیم گرفت به ایمیل آراء سنتی روز انتخابات رای دهندگان که در دائم اولیه رای گیری لیست پس از تعدادی از مکان سنجی و مکان های داوطلب نظرسنجی کارگران لغو شد.

ضبط را نیز گفت که آنها لازم نیست به اندازه کافی تمیز کردن وسایل برای دیدار با county Health Department دستورات برای جلوگیری از پتانسیل گسترش بیماری در حوزه های رأی گیری.

Fontes گفت: هیئت ناظران که نظارت بر انتخابات در روز رای گیری در حال کار برای اطمینان از به عنوان بسیاری از حوزه های رأی گیری باز بماند به عنوان امکان پذیر است.

“ضبط را انجام شده است همه از آن می توانید برای حمایت از خود در انتخابات تلاش کنند. ما می خواهیم این طرح را به عنوان موفق به عنوان ممکن است در ساخت مطمئن شوید که رای دهندگان باید گزینه ها و در دسترس بودن به پای صندوق های رأی رفتند,” Fontes گفت.

پستی آراء به طور بالقوه غیر قانونی است ؟

در بیانیه Fontes اذعان کرد که “این قانون نمی تامل این نوع از وضعیت است.”

اما او گفته بود معتقد است که “بحران بهداشتی باعث ایجاد یک وضعیت اضطراری است که خواستار اقدام قاطع برای حفاظت از سلامت عمومی است.”

“وجود خواهد داشت برخی که می گویند هیچ اقتدار به پست الکترونیکی رای گیری برای رای دهندگان تحت قانون اما هیچ ممنوعیت یا نه. با توجه به این سابقه وضعیت اضطراری ما نیاز به عمل به هر دو enfranchise رای دهندگان و محافظت از سلامت عمومی است. این طرح انجام هر دو از آن اهداف” Fontes گفت.

این Maricopa County هیئت ناظران را برگزاری یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر به آدرس تغییرات به رای گیری مکان.

رسیدن به خبرنگار در jessica.boehm@gannett.com یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im