تقاضای بی سابقه ای برای کودکان Coronavirus اطلاعات کتاب کلاغ فضول: دانلود بیش از 100 ، 000 بار در 24 ساعت ناشران در سراسر جهان درخواست حقوق در 14 زبان

روز دوشنبه (6th مارس) بعد از ظهر کلاغ فضول با صدور یک کتاب دیجیتال رایگان برای هر کسی که برای خواندن بر روی صفحه نمایش و یا چاپ کردن در مورد کوروناویروس و اقدامات انجام شده برای کنترل آن. از آن شده است نوشته شده توسط کارکنان در شرکت چاپ و نشر با متخصص ورودی از استاد گراهام Medley از دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری که در عمل به عنوان یک مشاور و مشاوره از دو سر معلمان و یک روانشناس کودک است.

فقط در 24 ساعت اول کتاب های دیجیتال دیده شده است بیش از 100 ، 000 بار به طور مستقیم از نصی کلاغ سایت و صدها هزار بار بیشتر از دیگر میزبان. ترافیک روزانه به نصی کلاغ سایت, رانده شده توسط پست وبلاگ های دیجیتال, کتاب افزایش یافته است 100 برابر در برابر زمان مشابه در هفته گذشته است.

برای قرار دادن این در دیدگاه بالا فروش کودکان, روز جهانی کتاب 2019 عنوان به فروش می رسد 66,601 نسخه با حجم آن در هفته اول (TCM داده های ارائه شده توسط Nielsen).*

کیت Wilsonمدیر عامل نصی کلاغ گفت:

“ما فقط شده غرق با پاسخ به کتاب ما. به عنوان یک نسبتا مستقل ناشر ما فقط دیده می شود هرگز به این سطح از فعالیت در وب سایت ما و یا از طریق کانال های رسانه های اجتماعی.

ما بسیار آگاه است که بسیاری از والدین و مراقبین در حال تلاش برای توضیح زمان وضعیت فوق العاده ای برای کودکان بسیاری از آنها وحشت زده و گیج. ما فکر کردیم که بهترین کاری که ما می تواند انجام می شود به استفاده از مهارت های ما برای تولید یک کتاب رایگان در دسترس برای همه – برای توضیح و جایی که ممکن است اطمینان کودکان شده است وجود دارد و سطح شگفت آور از تقاضا هر دو در انگلستان و در سراسر جهان.

ما با توجه به کتاب به ما شریک ناشران در ایالات متحده آمریکا, استرالیا و نیوزیلندخواهد شد که انتشار این کتاب به عنوان یک کتاب رایگان به زبان انگلیسی اما با موضعی اطلاعات خود را معادل Childline به عنوان مثال – در پشت. و امروز ما توافق کرده اند که ناشران در کشورهای مختلف در سراسر جهان منتشر خواهد شد این کتاب به عنوان کتاب رایگان زیر 14 زبان: آفریکانس, کرواتی, هلندی, فرانسوی, آلمانی, یونانی, مجارستانی, ایتالیایی, روسی, اسلوونیایی, سوئدی, ترکی, اوکراین و ویلز.

نصی کلاغ تنها شرط برای دادن کتاب به این ناشران است که آنها را در این کتاب به رایگان در دسترس و به طور گسترده ای به عنوان ممکن است انعکاس آنچه که ما انجام داده ایم در انگلستان است. ما انتظار داریم که وجود خواهد داشت ناشران در کشورهای دیگر که می خواهید به انجام چیزی مشابه به همین.”

Axel Scheffler, تصویرگر از Gruffaloگفت:

“من از خودم پرسیدم چه چیزی من می توانم انجام به عنوان یک کودک تصویرگر برای اطلاع رسانی و همچنین به عنوان سرگرم خوانندگان من در اینجا و خارج از کشور. بنابراین من خوشحالم که من ناشر نصی کلاغ از من خواست برای نشان دادن این سوال-و-جواب کتاب در مورد کوروناویروس. من فکر می کنم این بسیار مهم است که برای کودکان و خانواده ها برای دسترسی به خوب و قابل اعتماد اطلاعات در این بحران بی سابقه و من امیدوارم که محبوبیت کتاب من انجام داده ام با جولیا دونالدسون خواهد اطمینان حاصل شود که این کتاب دیجیتال را در رسیدن به بسیاری از کودکان که در حال حاضر کمی مسن تر اما هنوز هم ممکن است به یاد داشته باشید ما تصویر کتاب.”

پروفسور گراهام Medleyاستاد بیماری های عفونی سازی در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری گفت:

“این بیماری همه گیر در حال تغییر است زندگی کودکان در سراسر جهان خواهد شد و تاثیر ماندگار بر همه ما. کمک به کودکان در درک آنچه در جریان است در یک گام مهم در کمک به آنها در مقابله و آنها را بخشی از داستان – این چیزی است که همه ما در حال رفتن را از طریق چیزی نیست که به آنها انجام شده. این کتاب قرار می دهد کودکان در این تصویر نه فقط تماشای آن اتفاق می افتد و در راه است که باعث می شود ترسناک قطعات آسان تر برای مقابله با.”

یادداشت ویراستاران

در مورد کتاب

شما می توانید با دانلود یک کپی از این کتاب در اینجا.

کتاب پاسخ های کلیدی سوالات زبان ساده مناسب برای 5 تا 9 ساله:

  • چه coronavirus?
  • چگونه می توانم به شما گرفتن coronavirus?
  • چه اتفاقی می افتد اگر شما گرفتن coronavirus?
  • چرا مردم نگران ابتلا به کروناویروس?
  • وجود دارد درمان برای coronavirus?
  • چرا برخی از مکان های ما به طور معمول رفتن به بسته ؟
  • چه می توانم انجام دهم برای کمک به?
  • چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی ؟

نصی کلاغ می خواهد به مطمئن شوید که این کتاب در دسترس است برای هر کودک و خانواده و بنابراین این کتاب ارائه شده است کاملا رایگان به هر کسی که می خواهد به آن را بخوانید. اما این شرکت نشان می دهد در پشت کتاب که خانواده ها ممکن است کمک مالی به ما کمک خدمات سلامت اگر آنها پیدا کردن کتاب مفید: https://www.nhscharitiestogether.co.uk/.

ثابت قالب کتاب در دسترس خواهد بود برای دانلود رایگان از تمام فروشندگان کتاب و قبل از دستور در حال حاضر باز هستند.

در مورد کلاغ فضول
نصی کلاغ چند برنده جایزه ناشر کودک متمرکز پدر و مادر دوستدار کتاب های کودکان و کتاب های الکترونیکی برای سنین 0 – 14. آن شروع به انتشار در سال 2011 و برنده ناشران مستقل صنفی کودکان ناشر جایزه سال سه بار. آن را به نام کودکان ناشر سال در جوایز کتاب بریتانیا در مارس 2017 و در آوریل 2019و در سال 2016 اهدا شد ناشران مستقل صنفی مستقل ناشر از سال است. دیگر جوایز شامل یک ملکه جایزه برای سرمایه گذاری – بین المللی تجارت Stationers’ شرکت نوآوری تعالی جایزه شهد کسب و کار کوچک کسب و کار از سال جایزه رو به رشد کسب جوایز شرکت جوان جایزه سال و بسیاری دیگر برای هر دو کتاب منحصر به فرد و برای آن بازاریابی و فروش بین المللی. نصی کلاغ در حال حاضر 12th بزرگترین کتاب کودک ناشر در انگلستان بر اساس Nielsen-ردیابی فروش به مصرف کنندگان است.
www.nosycrow.com

در مورد LONDON SCHOOL OF HYGIENE & TROPICAL MEDICINE
این دانشکده بهداشت لندن و طب گرمسیری (LSHTM) در جهان پیشرو, مرکز تحقیقات و مطالعات کارشناسی ارشد و دورههای آموزشی عمومی و بهداشت جهانی. LSHTM قوی بین المللی با حضور بیش از 3000 کارکنان و 4000 دانش آموزان مشغول به کار در انگلستان و کشور در سراسر جهان است و سالانه درآمد تحقیقات £180 میلیون. LSHTM یکی از بالاترین امتیاز موسسات تحقیقاتی در انگلستان است که با همکاری دو MRC دانشگاه واحد در گامبیا و اوگانداو نام دانشگاه از سال در بار آموزش عالی جوایز 2016. ماموریت ما این است که برای بهبود سلامت و عدالت در سلامت در انگلستان و در سراسر جهان; همکاری برای رسیدن به تعالی و جهانی سلامت آموزش و پرورش و ترجمه آگاهی به سیاست و عمل است.
www.lshtm.ac.uk

در مورد AXEL SCHEFFLER
Axel Scheffler است که برنده جایزه بین المللی تحسین شده تصویرگر برخی از مهم ترین و دوست داشتنی کتاب های کودکان. کتاب او منتشر شده است در بسیاری از زبان ها و آثار او شده است به نمایش گذاشته شده در سراسر جهان است. Axel بهترین و شناخته شده خود را برای همکاری با جولیا دونالدسوندر کتاب از جمله اتاق روی جارو و Gruffalo. برای نصی کلاغ اکسل نشان داده شده است تعدادی دیگر از عناوین بسیار موفق از جمله پیپ و دسته گل سری Grunts و پرفروشترین تلنگر فلپ سری. Axel زندگی در لندن با شریک زندگی خود را ،

* * * * داده های ارائه شده توسط Nielsen, Ltd. 66,601 (حجم) نسخه Supertato: کتاب های زباله! (سو Hendra/ پل Linnet) به فروش می رسد از طریق TCM در هفته 10 (1-7th مارس 2019).

کیت ویلسون و Axel Scheffler هر دو در دسترس هستند برای مصاحبه/نظر بدهید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس ربکا ماسون, [email protected]

منبع کلاغ فضول

لینک های مرتبط

https://nosycrow.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im