مسئولان دانشگاه نظارت بر بایدن فایل باید روابط نزدیک به سابق معاونت

های مختلف دانشگاه دلاور اعضای هیئت مدیره که در حال نگه داشتن جو بایدن سنا سوابق راز را نزدیک شخصی و وابستگی مالی به معاون سابق رئیس جمهور, فاکس نیوز گزارش شده است.

فاکس نیوز گزارش آمد به عنوان بایدن چهره تماس به واگذاری اسناد است که می تواند شامل جزئیات مربوط سابق سنا کارمند تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه او.

بایدن داده بود 1,875 جعبه “عکس و اسناد و نوارهای ویدئویی و فایل ها” به دانشگاه دلاور در سال 2012.

با توجه به فاکس نیوز دانشگاه بود اول گفت: آن را در این پرونده به دو سال پس از بایدن آخرین روز انتخاب شده است.

اما در آوریل 2019 ساعت قبل از بایدن اعلام کرد که پیشنهاد خود را برای کاخ سفید این مدرسه گفت: این مقالات را منتشر نمی شود تا زمانی که هر دو Dec. 31, 2019 و یا تا دو سال پس از بایدن “بازنشسته از زندگی عمومی” هر کدام که می آید برای اولین بار.

مقاله نویس بایرون York, نوشتن برای تماشاگر آمریکایی در سال 1998 بود گفت: جان کوکران پرداخت کرده بود “دلار بالا” برای بایدن در فوریه 1996. کوکران دیرین بایدن دهنده این است که رئیس فعلی هیئت مدیره در دانشگاه دلاور این شبکه خبری گفت:.

و این اشاره کرد که حداقل هفت تن دیگر از اعضای هیئت مدیره باید به اهدا بایدن را در مبارزات سیاسی. آن دسته از اعضای هیئت مدیره عبارتند از سابق بایدن ارشد مشاوره از سنا و دیگر مقامات ارشد.

در همین حال واشنگتن پست در سرمقاله روز شنبه به نام در بایدن به انتشار سوابق مربوط به Reade را با خود ندارد. Reade ادعای بایدن او را لمس نامناسب در یک راهرو از کنگره در 1990s.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de