دانشگاه سنت توماس تعلیق ثبت نام در برنامه MBA تمام وقت

دانشگاه سنت توماس به حالت تعلیق در ثبت نام به آن full-time MBA و کارشناسی ارشد در حسابداری برنامه ها و از بین بردن 19 کارکنان به عنوان یک نتیجه, نسبت, تصمیم به تغییر جمعیت و خواسته های دانش آموزان خود را.

“تقاضا برای به خصوص تحصیلات تکمیلی کسب و کار و آموزش و پرورش در حال تغییر است” گفت: Stefanie Lenway رئیس مدرسه اپوس کالج کسب و کار. “دانش آموزان ندارد و به عنوان مقدار پول به عنوان آنها استفاده می شود به طوری که هزینه فرصت از رفتن تمام وقت از طریق سقف و آنها نیاز به مقدار زیادی از انعطاف پذیری بیشتر.”

تمام وقت کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی برنامه از سال 2005 آغاز شده به عنوان یک برنامه دو ساله خدمت 200 دانش آموزان است. از آن به اوج خود رسید و در سال تحصیلی 2009-2010 با 145 دانش آموزان گفت: Michael Garrison, ارشد, کاردانی دین در اپوس کالج کسب و کار.

در حال حاضر تجدید نظر شده به 18 ماه برنامه آن در حال حاضر تنها 28, دانش آموزان, او گفت:.

“ما در حال آموزش این برنامه را از” پادگان گفت. “ما متعهد به آنها آموزش و پرورش است که آنها در آمد از دانشگاه.”

برای دانش آموزانی که اعمال یا پذیرفته شده به صورت تمام وقت MBA برنامه مدرسه در حال ساخت برنامه ای به جای آنها در پاره وقت کارشناس بازاریابی و برنامه های MBA آنلاین, از جمله هر گونه کمک هزینه تحصیلی آنها را با خود حمل.

دانشگاه سنت توماس است که نه تنها مدرسه شاهد تغییرات تقاضا برای آن برنامه های MBA پادگان گفت. بیش از پنج سال گذشته MBA ثبت نام را با 20% در برنامه های MBA در سراسر شهرهای دوقلو.

Lenway گفت: این تغییرات — که او مشخص شده در نامه ارسال شده در وب سایت مدرسه در فوریه. 12 — در مورد پاسخ به اختلالات و دیجیتالی در بازار بلکه در مورد ارائه انعطاف پذیری بیشتر و پاسخ به آن در دانش آموزان است.

کارکنان و اعضای هیات علمی در جلسات برگزار شد Feb. 14 به بحث های جدید ساختار سازمانی. وجود دارد 19 کارکنان که حذف خواهد شد توسط 1 جولای. حداقل پنج موقعیت جدید ایجاد خواهد شد با ترکیب موقعیت را کاهش می دهد تاثیر کلی. مدرسه کمک به افراد علاقه مند به شغل های دیگر در داخل دانشگاه.

Lenway با اشاره به اخراج شدند به دلایل مختلف: برنامه ریزی و فن آوری و به طور کلی تحکیم بلکه برای تمرکز دلایل به عنوان برخی از خدمات حرفه ای و فارغ التحصیلان توابع را می توان فرض کرد در سطح دانشگاه.

دانشگاه سنت توماس دارای بیش از 6400 در مقطع کارشناسی و 3,400 دانشجویان تحصیلات تکمیلی. این اپوس کالج کسب و کار پاره وقت, تمام وقت و آنلاین گزینه برای آن حدود 2,300 در مقطع کارشناسی و 1000 دانشجویان تحصیلات تکمیلی.

Lenway طرح همچنین خواستار یک راه متفاوت برای سازماندهی کسب و کار مدرسه. به جای سازماندهی در اطراف برنامه های فردی آن را تغییر به “پلت فرم استراتژی” است که با تمرکز بر ترم و توانایی پشته دوره های آموزشی به ویژه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی. به عبارت دیگر به جای تمرکز بر روی یک تجویزی مجموعه دوره های به سوی کلی فارغ التحصیل دانش آموزان خواهد بود قادر به گرفتن سه یا چهار دوره به کسب گواهینامه ها و سپس بسته نرم افزاری کسانی که گواهی شخصی تر و تخصصی کارشناسی ارشد.

“پلت فرم مدل یک راه برای بحث در مورد نوآوری مداوم و برای دیدار با تغییر دانشجویی نیاز دارد” Lenway گفت.

به عنوان بخشی از سازماندهی مجدد این nondegree اجرایی برنامه آموزش و پرورش است که در اطراف برای بیش از 60 سال تغییر خواهد کرد از اپوس کالج کسب و کار به گسترده تر دانشگاه سنت توماس و ادامه خواهد داد برای خدمت به نیازهای شرکت و مدیران شرکت های بزرگ. سازماندهی مجدد برنامه انجام نمی شود به دانشگاه Schulze مدرسه کارآفرینی.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>