دانشگاه جنوب فلوریدا سلامت Northwell سلامت Formlabs و تمپا بیمارستان عمومی پیوستن به نیروهای خود را برای ایجاد 3D چاپ سواب بینی به آزمون برای COVID-19 بيماران در اورژانس کمبود موقعیت های

نقاط عطف کلیدی در تست سواب انجام شد توسط USF دانشکده بهداشت محققان در بخش رادیولوژی و بیماری های عفونی با همکاری Northwell سلامت از جمله اعتبار سنجی آزمون (24 ساعته, 3 روز و leeching) و سریع تست بالینی در Northwell بهداشت و تمپا بیمارستان عمومی. همه آزمایش نشان داد که 3D چاپ بینی سواب انجام به همان اندازه به استاندارد سواب استفاده می شود برای تست برای COVID-19.

پس از شناسایی که بینی سواب برای تست COVID-19 در تقاضای بالا و بسیار محدود در عرضه یک تیم از USF بهداشت 3D کاربردهای بالینی بخش ایجاد شده اولیه طراحی و کار با Northwell سلامت و همکاری با Formlabs برای توسعه نمونه های اولیه و ایمن مواد برای چاپ 3D جایگزین. بیش از طول یک هفته این تیم با هم کار می کرد به منظور توسعه یک بینی سواب نمونه و تست آن در USF بهداشت و Northwell سلامت labs. در دو روز USF بهداشت و Northwell سلامت با استفاده از Formlabs’ 3D پرینتر و سازگار, اتوکلاو, رزین, طراحی و توسعه نمونه های اولیه. این سواب تست شده هستش توسط پزشکان در Northwell سلامت USF بهداشت و تمپا بیمارستان عمومی برای ایمنی بیمار و راحتی. در حال حاضر که بالينی اعتبار سنجی کامل 3D printers در USF بهداشت و Northwell سلامت تولید خواهد شد سواب و ارائه آنها را به بیماران خود را.

“این یک مثال از تاثیر باور نکردنی ما می توانیم در زندگی انسان زمانی که تیم از کارشناسان در سراسر دانشگاه ها, بهداشت و درمان تحویل و فناوری صنعت گرد هم می آیند” گفت: Charles J. Lockwood, MD, MHCM معاون ارشد رئیس جمهور برای USF سلامت و دین از USF سلامت Morsani دانشکده پزشکی. “در طول این زمان COVID-19 شیوع وجود دارد این است که زمان کمی برای تاخیر و سریع و چالاک و ماهر عمل هر کس در این تلاش خواهد شد تا حد زیادی بهبود این ملت توانایی تست بیماران است.”

“هنگامی که ما اطلاع داده شد از کمبود سواب توسط دکتر Lockwood ما بلافاصله شروع به کار به عنوان یک تیم برای ایجاد یک رمان طراحی در چاپ مواد که ثابت شده بود امن برای بیماران به عنوان Formlabs’ فولاد درجه رزین” گفت: تابستان دکر, دکترا, دانشیار در USF سلامت Morsani دانشکده پزشکی و مدیر برای 3D کاربردهای بالینی در USF سلامت بخش رادیولوژی. “ما رسیده به Northwell بهداشت و Formlabs به همکاری با ما در این پاسخ ابتکار. با همکاران ما در USF بهداشت و درمان بیماری های عفونی ما توانسته ایم به اعتبار چاپ سواب ابزار برای این منظور و بسیار خوش بینانه در مورد انتظار تست بالینی نتایج. با 3D چاپ سواب ما قادر خواهد بود برای اضافه کردن هزاران نفر از سواب یک روز برای تست کیت توسعه یافته در اینجا در USF بهداشت و درمان بیشتر بیماران با خیال راحت و به طور موثر. ما مشتاقانه منتظر ادامه کار با Northwell بهداشت و Formlabs بیشتر به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.”

“Northwell سلامت مفتخر به همکاری با Formlabs و USF به آدرس بهداشت جهانی بحران COVID-19” گفت: Todd گلدشتاین, دکترا, مدیر Northwell بهداشت 3D طراحی و نوآوری است. “هنگامی که ما دیدم که تست کیت محدود شد در عرضه ما چاپ 3D lab بلافاصله تغییر تمرکز از ایجاد مواد برای عمل جراحی به طراحی و ایجاد مواد است که به کمک ما خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی درمان COVID-19 بيمار. در یکی از تعطیلات آخر هفته ما با هم کار می کرد به منظور توسعه یک بینی سواب نمونه و تست آن در آزمایشگاه است. پس از مثبت ما نتایج تست ما پس از آن بلافاصله به کار می رفت و در حال حاضر شروع به تولید 1000 تا 1500 نفر از سواب در هر روز. نه تنها این سواب ارائه می شود به Northwell سلامت بیماران ما نیز با افتخار به اشتراک گذاری طراحی با نهادهای دیگر است که می تواند چاپ 3D به طوری که بیماران در سراسر کشور می تواند به نفع از ما کار می کنند.”

Formlabs’ مدیر عامل و موسس حداکثر Lobovskyگفت: “Formlabs در حال کار در سراسر ساعت به ارائه کمک در پی COVID-19 همه گیر و ما امیدواریم که تلاش های ما کمک خواهد کرد که بیماران مراقبت از آنها نیاز به. مهم این است که دستگاه های پزشکی ما عرضه به متخصصان پزشکی در خط اول جبهه مبارزه با این بیماری ایمن هستند و کار به طور موثر به طوری که نه برای قرار دادن کارگران و یا بیماران خود را در معرض خطر. کار دست در دست با Northwell بهداشت و USF سلامت را طراحی و با خیال راحت تولید این سواب Formlabs ارائه یک راه حل مناسب برای زمان کمبود نازوفارنکس (NP) سواب و در حال حاضر می تواند تولید آنها در مقیاس بزرگ برای کمک به بیمارستان و درمان بهتر بیماران است.”

“در طول این زمان بی سابقه تمپا, بیمارستان عمومی مفتخر است به اتحاد با USF سلامت Formlabs و Northwell بهداشت در نهایت کمک به صرفه جویی در زندگی می کند. من با فروتنی و با الهام از پشتکار فداکاری و کار تیمی ما تیم بالینی همکاری برای ایجاد 3D چاپ بینی سواب برای تست بیماران نیازمند در اورژانس کمبود شرایط. با تشکر از شما به Formlabs پرینتر 3D برای اینکه یک شریک واقعی برای همه ما پزشکان و تیم کار خستگی ناپذیر برای حفظ سلامت و ایمنی جامعه ما و فراتر از آن” گفت: جان Couris, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت تمپا بیمارستان عمومی.

شایان ذکر است که “FDA معتقد است که یک نمونه نازوفارنکس است انتخاب ارجح برای گرد و خاک-بر اساس SARS-CoV-2 تست” و “مجموعه انجام می شود باید با یک سواب استریل.” با سالها تجربه در صنعت پزشکی و صدها بیمارستان در حال حاضر با استفاده از فن آوری های خود برای توسعه ابزار برای عمل جراحی در محل Formlabs پایبند به طیف گسترده ای از نیاز عقیم سازی مقررات ایمنی و سازگاری نسجی و استانداردهای ساخت و تولید. شرکت تولید sterilizable جراحی-پلاستیک درجه برای استفاده در پزشکی و دندانپزشکی برنامه های کاربردی و FDA ثبت شده در سایت تولیدی دارای استاندارد ISO 13485 و گواهینامه. با عطف به اثبات رسیده تکنولوژی چاپ 3D برای بهبود فرآیندهای تولید, کوتاه شدن زنجیره تامین و بومی سازی تولید و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند به سرعت و کارآمد دسترسی بهتر به منابع مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19.

برای کسب اطلاعات بیشتر در Formlabs’ COVID-19 پاسخ و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 3D چاپ طرح های این شرکت است و اعتبار با همکاران بالینی از جمله کیت های آزمایش یک ابزار سپر چهره و ماسک تنفسی آداپتور اینجا را کلیک کنید. اینجا را کلیک کنید برای عکس ها و ویدئوها.

در مورد Formlabs’ پشتیبانی شبکه برای COVID-19 پاسخ
Formlabs را توسعه داده است که ابتکار عمل را به مطابقت آن مشتریانی که مایل به استفاده از پرینتر خود را برای کمک به مقابله با بحرانی زنجیره تامین کمبود و دیگر COVID-19-مربوط به بهداشت و درمان فعالیت های بیمارستان ها و دیگر سازمان های مراقبت های بهداشتی که نیاز به چاپ 3D کمک. Formlabs است که با همکاری نزدیک با سیستم های سلامت, سازمان های دولتی و شبکه خود را از بیش از 1500 ماهر داوطلب برای کمک به طراحی نمونه اولیه و تولید قطعات به آزمایش می شود و به طور بالقوه اتخاذ شده توسط پزشکان. اطلاعات بیشتر در ثبت نام و یا درخواست کمک به اینجا. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید https://formlabs.com/covid-19-response/, و یا ثبت نام و یا درخواست کمک به اینجا.زنجیره تامین حرفه ای می توانید ایمیل [email protected] تماس بگیرید و یا +1-617-453-2313.

در مورد Northwell سلامت
Northwell بهداشت ایالت نیویورک را بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خصوصی و کارفرما با 23 بیمارستان در حدود 750 امکانات سرپایی و بیش از 13,600 وابسته به پزشکان است. ما برای مراقبت از بیش از دو میلیون نفر سالانه در نیویورک مترو منطقه و فراتر از لطف بشردوستانه حمایت از جوامع ما. ما 70,000 کارکنان – 16,000-به همراه پرستاران و 4000 شاغل پزشکان از جمله اعضای Northwell سلامت پزشک همکاران – در حال کار برای تغییر مراقبت های بهداشتی بهتر است. ما در حال پیشرفت در پزشکی در فاینستاین موسسات تحقیقات پزشکی. ما در حال آموزش نسل بعدی متخصصان پزشکی در رویایی دونالد و باربارا Zucker مدرسه پزشکی در هوفسترا/Northwell و هوفسترا Northwell مدرسه فارغ التحصیل پرستاری و دستیار پزشک مطالعات. برای کسب اطلاعات در مورد ما بیش از 100 تخصص پزشکی بازدید Northwell.edu و ما را دنبال کنید @NorthwellHealth در Facebook, Twitter, Instagram و LinkedIn.

در مورد دانشگاه جنوب فلوریدا سلامت
USF بهداشت ماموریت به پیش بینی و پیاده سازی آینده سلامت. این همکاری از USF سلامت Morsani دانشکده پزشکی دانشکده پرستاری دانشکده بهداشت دانشکده داروسازی دانشکده درمان فیزیکی و توانبخشی دانشگاه علوم, علوم پزشکی, فارغ التحصیل دوره فوق دکترا برنامه ها و USF بهداشت multispecialty پزشکان ، این دانشگاه فلوریدای جنوبیدر سال 1956 تاسیس شده و واقع در تمپا, است, بالا, تاثیر جهانی تحقیقات دانشگاه اختصاص داده شده به موفقیت دانش آموزان است. USF رتبه در بالا 25 در سراسر کشور برای تحقیقات هزینه در میان دانشگاه های دولتی, با توجه به بنیاد ملی علوم. به USF سیستم بودجه سالانه 1.8 میلیارد و تاثیر اقتصادی سالانه $4.4 میلیارد. برای اطلاعات بیشتر health.usf.edu.

در مورد Formlabs
Formlabs در حال گسترش دسترسی به دیجیتال ساخت بنابراین هر کسی می تواند هر چیزی. که مقر آن در سامرویل ماساچوست با دفاتر در آلمان, ژاپن, چین, سنگاپور, مجارستان, و , North Carolina, Formlabs حرفه ای 3D چاپگر انتخاب برای مهندسین و طراحان و تولید کنندگان و تصمیم گیرندگان در سراسر جهان است. Formlabs محصولات شامل فرم 3 فرم 3B و فرم 3L طراحی شده توسط یک شکل پیشرفته از stereolithography (SLA) به نام نیروی کم Stereolithography (LFS)™ 3D چاپ فرم 2 SLA, 3D printer, فرم, شستشو و فرم درمان post-processing solutions, فیوز 1 SLS 3D پرینتر و شکل سلول تولید راه حل است. Formlabs همچنین توسعه خود را مجموعه ای از موادي است که در ادامه به مرزهای برای چاپ 3D و همچنین به عنوان بهترین در کلاس 3D نرم افزار چاپ.

در مورد تمپا بیمارستان عمومی
تمپا بیمارستان عمومی یک 1007-تخت خواب های غیر انتفاعی, علمی پزشکی مرکز ارائه در کلاس جهانی مراقبت به عنوان منطقه تنها مرکز در سطح l تروما و جامع رایت مراقبت. آن است که یک ملت را شلوغ بالغ جامد پیوند عضو مراکز و اولیه بیمارستان آموزشی برای USF سلامت Morsani دانشکده پزشکی. با پنج پزشکی هلیکوپتر تمپا بیمارستان عمومی حمل و نقل زخمی یا بیمار بیماران از 23 شهرستانهای اطراف برای دریافت خدمات پیشرفته به آنها نیاز دارید. تمپا کلی خانه های معتبر سراسر کشور جامع سکته مغزی و مرکز آن 32-تخت اعصاب مراقبت ويژه بزرگترین در ساحل غربی فلوریدا. آن را نیز به یک 82-تخت سطح چهارم در بخش مراقبت ويژه نوزادان و معتبر سراسر کشور مرکز توانبخشی. تمپا عمومی بیمارستان ردپای شامل 14 تمپا عمومی گروه پزشکی مراقبت های اولیه دفاتر TGH مراقبت از خانواده مرکز کندی TGH براندون Healthplex, TGH مجازی مراقبت و 15 سرپایی مراکز رادیولوژی. Tampa Bay ساکنان نیز دریافت جهان-کلاس مراقبت از TGH مراقبت فوری طراحی شده توسط Fast Track شبکه درمانگاه و آنها حتی می توانید دریافت بازدیدکننده داشته است خانه در مناطق انتخاب کنید و از طریق TGH مراقبت های فوری در خانه, طراحی با آهنگ سریع. به عنوان یکی از بزرگترین بیمارستانها در فلوریداتمپا, بیمارستان عمومی است که برای اولین بار در دولت برای باز کردن یک مرکز فرماندهی با همکاری GE Healthcare. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.tgh.org.

Formlabs تماس با رسانه ها
چلسی و هیگگینس
[email protected]

Northwell سلامت تماس با رسانه ها
متی Libassi
516-465-8325
[email protected]

دانشگاه فلوریدای جنوبی بهداشتی در تماس با رسانه ها
سارا ارزش
[email protected]
813-928-0861

TGH تماس با رسانه ها
کورتیس کروگر
[email protected]

منبع فلوریدا مرکز علوم بهداشت, Inc. d/b/a تمپا بیمارستان عمومی

لینک های مرتبط

http://www.tgh.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>