داروهای توسعه یافته برای درمان فشار خون بالا مالاریا و ویروس ابولا مورد آزمایش قرار خواهد شد در دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا برای دیدن اگر آنها می تواند کمک به بیماران در معرض COVID-19 با اولین بیمار می رود به ثبت نام در یکی از سه بالینی امروز.

محاکمات را بررسی خواهد کرد استفاده از سه دارو برای دیدن اگر آنها می تواند در پیشگیری یا آهسته کردن عفونت از رمان 2019 coronavirus یا درمان عفونت های شدید است که در حال حاضر آغاز شده است. دو تا از داروهای آزمایش شده در حال حاضر تایید شده در ایالات متحده برای مالاریا و فشار خون بالا در حالی که یک سوم ترکیب توسعه علوم جلعاد برای درمان ابولا, اگر موثر نبود برای آن استفاده کنید.

COVID-19 بيمار از چندین میانه متحده از جمله Wisco پزشکی به ریاست دکتر Jakub Tolar گفت: این دانشگاه در حال حاضر تعیین شده توسط مقامات فدرال و منطقه ای مرکز درمان ویسکانسین و میشیگان و ایلینوی.

COVID-19 نوع جدیدی از کروناویروس اولین بار کشف شده در ماه دسامبر گذشته در ووهان چین. بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان را پس از آلوده شده است.

در ایالات متحده, که در آن تعدادی از عفونت است که هنوز هم به شدت افزایش ویروس باعث بسته شدن صدها نفر از مدارس و لغو صدها نفر از رویدادهای ورزشی به عنوان مقامات سعی در محدود کردن این ویروس گسترش یافته است. دانشگاه لغو تمام کلاس های حضوری بین دوشنبه و تاریخ 1 آوریل به طور موقت در حال حرکت به همه-آموزش آنلاین برای اولین بار در تاریخ آن است.

حدود 90 درصد از افرادی که تست مثبت برای COVID-19 خواهد شد که علائم خفیف است که به دور خود به خود در حدود یک هفته در حالی که 10 درصد باقی مانده را توسعه علائمی مانند تنگی نفس و سرفه و ممکن است نیاز به درمان می شود. علائم تمایل به نشان می دهد تا حدود پنج روز پس از گرفتن این ویروس اما می توانید به عنوان بسیاری از 12.

یکی از سه بالینی در U تمرکز بر سلامت افرادی که در معرض کسی مثل یک عضو خانواده یا بیمار اما هیچ نشانه. افراد در این گروه نمی دانم اگر آنها مثبت virus و نمی توانید یک جواب سریع به دلیل آن طول می کشد چند روز برای دریافت نتایج.

Tolar گفت: “پس از قرار گرفتن در معرض ماده” محاکمه خواهد تصادفی بیماران به دو مالاریا, داروی کلروکين و یا دارونما. دانشکده پزشکی تامین بودجه برای شروع آزمایشی ثبت نام اما یک برنامه به موسسه ملی بهداشت در حال توسعه به ارائه کمک های مالی. بیماران در حال انتظار برای درخواست که دادگاه خود را.

دوم تصادفی محاکمه خواهد کرد تست فشار خون بالا, داروی لوزارتان در بیمارانی که تست مثبت برای ویروس هستند که علائم خفیف به اندازه کافی است که آنها در حال گفت به خانه برو و بازیابی به جای رفتن به بیمارستان Tolar گفت. یک NIH بودجه برنامه نیز در آثار هر چند محاکمه پروتکل است که هنوز هم در حال توسعه.

که طراحی آزمایش انتظار می رود که فرستاده شده به یک نهادی بررسی هیئت مدیره در هفته آینده و بیمارانی که در حال آزمایش برای COVID-19 داده خواهد شد و اطلاعات برای نحوه تماس با آزمایشی سازمان اگر آنها تست مثبت است.

سومین محاکمه و یکی از دورترین همراه در توسعه است که برای بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری شده COVID-19 عفونت. در آن محاکمه بیماران به صورت تصادفی به دریافت Gilead Sciences’ مواد مخدر ترکیب شناخته شده به عنوان remdesivir یا دارونما. محاکمه شد و فقط تایید شده توسط NIH و اولین بیمار انتظار می رود که به صورت تصادفی به یک گروه درمان امروز. بیماران اشاره خواهد شد توسط یک پزشک.

اگر چه remdesivir بود و نه موثر برای درمان ابولا Tolar گفت: شواهدی وجود دارد “را به نشان می دهد که این فعالیت در برابر” COVID-19. غذا و دارو است که در حال حاضر ساخت این دارو در دسترس COVID-19 بيمار هر چند یک “دلسوز استفاده از برنامه” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield به تبلیغ استفاده از آن به عنوان یک درمان ممکن است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im