دانشگاه مینه سوتا رئیس جمهور می گوید او پیشنهاد جدید ‘هزینه بازپرداخت’ برای دانش آموزان

دانشگاه مینه سوتا جمهور جوآن Gabel خواهد شد در حال حاضر یک دانش آموز جدید هزینه بازپرداخت پیشنهاد در هیئت ویژه از رجنت جلسه جمعه.

این حرکت به دنبال یک موج انتقاد از دانش آموزان گفت که آنها نمی گرفتن بازپرداخت آنها سزاوار برای استفاده نشده مسکن و خدمات ناهارخوری.

U تحت موشکافی در هفته های اخیر پس از آن اعلام کرد این امر بازپرداخت $1,200 در اتاق و هیئت مدیره هزینه به دانش آموزانی که تا به حال به حرکت در خارج از دانشگاه به دلیل بیماری همه گیر. اکثر شهرهای دوقلو دانش آموزان پرداخت بیش از 5000 $در هر ترم به صورت ترکیبی از خانه های دانشجویی و برنامه های غذایی. نیمی از ترم بهار که از دهانه Jan. 21 مارس 13 باقی ماند و زمانی که دانشگاه لغو کلاس های حضوری در آن پنج دانشگاه در تاریخ 11 مارس و دانش آموزان را تشویق به بازگشت پس از رخصتی بهار.

“تیم من در حال کار در سراسر ساعت در جامع دانشجو هزینه بازپرداخت پیشنهاد است که شامل تمام دانش آموزان در تمام سطوح و در تمام پنج دانشگاه ما,” Gabel گفت: در یک پیام به دانش آموزان در چهارشنبه شب. “این systemwide رویکرد در نظر مسکن و مسکونی زندگی اعتبارات اعلام مارس 23 همراه با سایر هزینه ها و هزینه ها در نور از ماندن در خانه’ دستور و مربوط به شرایطی است که پدید آمده است.”

این دانشگاه برای اولین بار پیشنهاد بازپرداخت $1,200 ساخته شده بود با “هدایت از داخلی و خارجی و کارشناسان و نهادهای همکار,” Gabel گفت. همچنین برای محاسبه هزینه های ثابت U را جذب او گفت: مانند پرداخت کارکنان و نگه داشتن مسکن و ناهار خوری خدمات در حال اجرا برای دانش آموزانی که تصمیم به ماندن در محوطه خوابگاه.

دانش آموزان رجنت و قانونگذاران ایالتی بودند به انتقاد از بازپرداخت را انجام دهید. دیگر مینه سوتا دانشگاه های ارائه شده سرشکن بازپرداخت برای استفاده نشده مسکن و ناهار خوری خدمات است که کمک به دانش آموزان جبران نزدیک به نیمی از هزینه های خود را.

U دانشجویان منتشر دادخواست با صدها امضا بیش از دو هفته گذشته خواستار عادلانه “استرداد” برای خدمات. آنها گفتند که نباید در قلاب برای هزینه های کارکنان و با اشاره به 1200 $در بازپرداخت به میزان کمی بیش از یک پنجم از کل ترم هزینه های مسکن پردیس و برنامه های غذایی.

برخی از اعضای هیئت مدیره از رجنت که تصویب نرخ شهریه گفته بود آنها نا امید شدند U مدیران نیست با آنها مشورت اولیه بازپرداخت تصمیم گیری است.

این موضوع نیز قانونی تحت بررسی.

دولت Rep. پت دی استفانو, R-فارمینگتون روز دوشنبه گفت که او در حال تهیه پیش نویس یک لایحه که نیاز به مینه سوتا کالج ها و دانشگاه ها به استرداد 90 درصد از دانشجويان استفاده نشده اتاق و هیئت مدیره هزینه های. دی استفانو گفت که او امیدوار است “برخی از دانشگاه ها خواهد بود و پاسخ با تنظیم سیاست های خود را” به طوری که مجلس نمی خواهد نیاز به اقدام است.

روز جمعه جلسه هیئت مدیره شروع می شود در ساعت 10 صبح خواهد شد و جریان آنلاین.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>