دانشگاه مینه سوتا در حال رفتن کامل-در MacGyver علیه COVID-19

شنیدن که موجی از COVID-19 موارد می تواند مصرف تمام بیمارستان, پنکه, Dr. Stephen ریچاردسون rummaged برای قطعات در دستگاه های پزشکی آزمایشگاه در دانشگاه مینه سوتا و ساخته شده است یک خانه نسخه.

در آزمایش اول, هفته گذشته, نمونه, نگهداری خوک تنفس به مدت یک ساعت و مطرح این چشم انداز است که بودجه کم هواکش می تواند ساخته شده به حل کمبود. موقت دستگاه تنفس مصنوعی ساخته شده از $150 در قطعات با یک موتور پاره پاره از یک دستگاه دیگر و قرمز فلزی جعبه ابزار سینی را به عنوان پایگاه خود را.

“ما فقط رفت کامل در MacGyver” گفت: Richardson, قلبی متخصص بیهوشی در ایالات متحده “این دستگاه طراحی شده است به مردم یک فرصت است.”

تلاش یکی از چندین راه اندازی در یک هفته در تو است که متمرکز خود در تحقیقات ابتدایی در مورد چگونه برای جلوگیری از, درمان و مدیریت جهانی COVID-19 همه گیر است که ناشی از گونه جدیدی از کروناویروس. U صادر کرده است پاسخ سریع کمک های مالی به محققان مانند ریچاردسون که مشتاق برای تست راه حل است و آن نهادی بررسی هیئت مدیره در حالت آماده به کار به سرعت در نظر گرفتن اخلاق از هر آزمایش های انسانی.

“ما در حال رفتن به یادگیری یک مقدار زیادی در مورد ویروس و که در آن اهداف هستند” برای حمله به آن گفت: دکتر تیموتی Schacker U دانشکده پزشکی معاون رئیس تحقیقات.

U در حال حاضر دارای دو بالینی داروی مطالعات در جریان است و یک سوم در انتظار تایید سازمان غذا و داروی آمریکا. یک سلول درمانی محاکمه می آمد.

یک دادگاه شامل 65 ساله دارو برای مالاریا است که در حال حاضر در حال استفاده خارج از برچسب توسط برخی از پزشکان و نشان داده پتانسیل در یک تعداد انگشت شماری از مطالعات در سراسر جهان است. کلروکين و آن پسر عموی هیدروکسی کلروکین درو فوری بهره از محققان به دلیل مطالعات قبل به طور غیر منتظره ای متوجه شد که آنها یک تاثیر بر روی ACE-2 گیرنده در سلول های گیرنده مشابه که coronavirus با استفاده از نفوذ به سلول ها و ضرب.

در حالی که مطالعات دیگر در حال بررسی توانایی خود را برای درمان COVID-19 U را دکتر دیوید Boulware تصمیم به استخدام 1500 نفر در معرض خطر COVID-19 عفونت برای دیدن اگر مالاریا مواد مخدر می تواند دفع علائم.

“وجود دارد یک کمی از یک پنجره وجود دارد به مداخله و جلوگیری از عفونت,” او گفت:.

اگر موفق به مواد مخدر می تواند یک ابزار قدرتمند در جیب پزشکان و پرستاران با بیماران آلوده. زندگی مردم با بیماران آلوده نیز می تواند آن را برای کاهش خطرات خود را به جای به سادگی انتظار در قرنطینه خود را به دیدن اگر آنها نیز مریض است.

“به جای استفاده از فقط 14 قرن قرنطینه تکنولوژی می تواند ما را در انجام کاری بهتر از آن؟” Boulware پرسید. “ما با استفاده از سال 1955 تکنولوژی در عوض بنابراین ما پیشرفته یک زن و شوهر قرن ها حداقل.”

سراسیمگی از فعالیت

تعداد Minnesotans تحت self-قرنطینه است فراتر از خانواده مخاطبین از بیش از 115 تایید COVID-19 موارد است. وضعیت فعلی توصیه ها حتی نمی نیاز به یک COVID-19 تشخیص است. هر کسی در زندگی با کسی که تب یا بیماری تنفسی باید در قرنطینه به مدت 14 روز برای دیدن اگر آنها بیمار خود را.

این دانشگاه همچنین است یک دست از یک multisite ملی محاکمه remdesivir یک داروی آزمایشی است که شکست خورده در مطالعات قبل برای درمان عفونت های ناشی از ابولا و ماربورگ ویروس ها. مطالعات حیوانی در آن یافت تا به حال بالقوه در برابر coronaviruses چنین به عنوان یک مسئول شیوع بیماری سارس در سال 2002 پس از تو و دیگران آن را تست در بیمارستان بستری بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری است.

یک سوم U-تولید دادگاه در انتظار تایید FDA را تست اینکه آیا فشار خون-کاهش دارو لوزارتان به حداقل می رساند آسیب COVID-19. هنگامی که عفونت متوقف می شود ACE 2-گیرنده از کار وجود دارد یک تجمع یک هورمون به نام آنتاگونیست های آنژیوتانسین II است که باعث می شود ریه ها میگردد و مایع برای ساخت توضیح داد دکتر مایکل Puskarich خواهد شد که منجر به یک دست از این محاکمه در Hennepin بهداشت و درمان در مرکز شهر مینیاپولیس.

“هدف اصلی ما این است که اساسا به متوقف کردن این روند است.”

آزمایشی که شامل 700 بیماران تحت درمان برای COVID-19 در یک گروه محلی بیمارستان یا درمانگاه.

سراسیمگی از فعالیت در پردیس آغاز شده در مارس 13, زمانی که دانشگاه مورد توافق برای بررسی و صندوق پاسخ سریع کمک های مالی از دانشمندان است. یازده 20 شده اند تامین می شود و دیگران در حال بررسی است.

ریچاردسون گفت: او از خواب بیدار شد دو روز بعد با احساس دل و روده که او می تواند به سرعت ایجاد یک ونتیلاتور استفاده مشترک “ambu” کیسه که امدادگران اورژانس و متخصصان پزشکی استفاده به صورت دستی احیا بیماران. همه که مورد نیاز بود یک مکانیزم خودکار است که می تواند با فشار کیسه و یک راه برای تنظیم آن را به کنترل حجم و محدود کردن فشار هوا را تحت فشار قرار دادند به بیماران است.

“این است که یک دستگاه است که هر کسی را انتخاب کنید به استفاده از اگر آنها به حال یک … فوق العاده بالا پایان, جایگزین,” او گفت:. اما آن می تواند به فروش می رسد به عنوان یک ارزان پشتیبان گیری و یا برنامه های خود را می تواند توزیع آنلاین بنابراین بیمارستان ها می تواند خود را ساخت.

ریچاردسون به نام دوستان از MGC تشخیص در وادنایس هیتس و به زودی آنها مهار قطعات از دستگاه ها و لحیم کاری آنها را با هم برای نمونه. پس از موفقیت در حفظ عملکرد ریه در یک خوک ریچاردسون به دنبال پیچیده تر از نمونه اولیه و به دست آورد سفارشی قطعات از Protolabs در افرا ساده و موتور و تجهیزات الکتریکی از Digi-Key از تیف ریور فالز و شرکت های دیگر.

تایید FDA می تواند مانع از آنجا که آژانس فدرال است عمدی در بررسی ایمنی و اثر بخشی از دستگاه های قبل از اجازه می دهد آنها را به استفاده بالینی. اما ریچاردسون گفت: این سازمان در حال حاضر صادر اضطراری اعلان برای تولید سریع جدید تشخیصی و تجهیزات حفاظت فردی در میان این همه گیر و می تواند موضوع یک شبیه اعلامیه برای هواکش تجهیزات.

دیگر راه اندازی تلاش در تو شامل تحقیقات توسط virologist Ryan Langlois به استفاده از روش های او برای توسعه مطالعه آنفلوانزا در رمان coronavirus و بالقوه دارو درمانی به جای.

U نیز شده است به یک رهبر در این مطالعه از NK (natural killer) سلول و پژوهشگران eyeing راه برای محور این انسان سلول های سیستم ایمنی بدن به مبارزه با COVID-19 به عنوان به خوبی.

خوشبینی محتاطانه

U محققان معتدل خوش بینی ، امیدوار مطالعات جهانی نیست panned نشده است. استفاده از یک ضد ویروس HIV درمان در چین موفق به تولید سود برای COVID-19 بيمار با توجه به مطالعه در هفته گذشته در مجله پزشکی نیوانگلند.

مالاریا مواد مخدر دادگاه برای جلوگیری از COVID-19 در بیماران در معرض خطر می تواند در میان سریعترین به تولید نتایج. استخدام آغاز شده و هفته گذشته برای 1500 نفر در معرض خطر بالا برای COVID-19 قرار گرفتن در معرض که در حال زندگی با بیماران آلوده.

داوطلبان خواهد شد یا دارو و یا غیر دارویی و قرص دارونما به آنها تحویل داده خواهد شد و سپس ارائه به روز رسانی در مورد این که آیا آنها توسعه علائم یا باید در بیمارستان بستری شود.

تو را IRB کشتی با سوال از دادن قرص دارونما به گروه کنترل در میان یک بیماری همه گیر به خصوص با توجه به این که برخی از پزشکان در حال حاضر تجویز این داروی واقعی خارج از برچسب. محققان همچنین تا به حال به شکل یک راه برای مطمئن شوید که آنها پستی مطالعه مخدر به بیماران مبتلا به واقعا بالا خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض و نه فقط hoarders در جستجوی COVID-19 مخدر.

Boulware گفت: محاکمه شد تلقی اخلاقی مناسب به دلیل مواد مخدر وعده است اما همچنین خطرات بالقوه است که تنها می توان از طریق پژوهش است. برخی از محققان استدلال کرده اند که مواد مخدر با هدف قرار دادن ACE 2-گیرنده در واقع می تواند سرعت بخشیدن به تکثیر رمان coronavirus.

“برخی از مردم هستند … فقط با دادن دارو به مردم, و به اندازه کافی منصفانه” Schacker گفت. “اما ما در حال تلاش برای دیدن این امن است و آن را کمک به مردم؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر