دانشگاه مینه سوتا لغو کلاس های حضوری به دلیل coronavirus

در یک اقدام بی سابقه دانشگاه مینه سوتا اعلام کرد که روز شنبه آن را لغو تمام کلاس های حضوری در سراسر پنج دانشگاه در حال حرکت به کلاس های آنلاین شروع دوشنبه به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس.

تو که نزدیک به 63,000 دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد در سراسر آن پنج دانشگاه, بزرگترین مینه سوتا دانشگاه ها و کالج ها که همه در حال آماده شدن این هفته به حرکت در کلاسهای آنلاین تا دانش آموزان و کارکنان را می توانید در ادامه به شرکت از خانه و به حداقل رساندن تماس گروه با توجه به شیوع. U اولین بار است که اعلام حرکت به آنلاین-تنها کلاس که ادامه خواهد داد تا زمانی که حداقل آوریل 1.

روز شنبه, مینه سوتا, مقامات تایید دولت چهارم مورد COVID-19 بیماری ناشی از قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus. در حالی که هیچ موارد شامل دانش آموزان جمهور جوآن Gabel گفت: تو را “اولویت باقی مانده است سلامت ایمنی و رفاه” از جامعه است.

این Duluth, روچستر و شهرهای دوقلو دانشگاه در حال شکستن بهار در این هفته بود که میله میله به پایان جمعه است اما در حال حاضر توسعه یافته تا چهارشنبه. در موریس و کروکستون دانشگاه, دانش آموزان در کلاس های حضوری از طریق این جمعه و پس از آن در حال شکستن بهار در هفته آینده.

“با توجه به COVID-19 پیدا کنیم و خودمان را در پاسخ به چالش های منحصر به فرد است که نیاز به راه حل های نوآورانه” Gabel در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که دانش آموزان را تشویق به انجام کلاس های آنلاین در خانه, اما اقامت سالن ناهار خوری خدمات و سایر خدمات دانشجویی ادامه خواهد داد به کار به صورت عادی.

در روز سه شنبه Gabel اعلام کرد که تمامی دانشگاه های تامین مالی داخلی و بین المللی سفر لغو شده است با شروع در روز دوشنبه از طریق به مارس 30 بعد از قبلا لغو برنامه های دانشجویی به ایتالیا و کره جنوبی و چین است. U شرح زیر ایالتی مینه سوتا که به طور نامحدود به حالت تعلیق در تمام سفرهای بین المللی برای دانشجویان و استادان در آن 37 کالج ها و دانشگاه ها. مینه سوتا دولت نیز هیچ برنامه ای برای لغو کلاس یا دانشگاه اما دانشگاه — از خیابان به Winona — نیز در حال آماده شدن برای حرکت به کلاس های آنلاین.

در دانشگاه سنت توماس در St. Paul مقامات در بیانیه ای گفت که برنامه های احتمالی شامل تغییر به کلاس های آنلاین, اما همانطور که در حال حاضر این مدرسه خصوصی است که عامل به عنوان معمول است. در روز سه شنبه, St. Thomas راه اندازی یک دوره آنلاین آموزش دانشکده چگونه به حرکت می کند کلاس های آنلاین از طریق ویدئو و یا وب سایت کنفرانس اگر چه یک سخنگوی گفت: بسیاری از کلاس های در حال حاضر ترکیب آموزش آنلاین.

در سراسر مرز در آیووا کالج گرینل تصمیم به حرکت به کلاس های آنلاین پس از آن رخصتی بهار, شروع, مارس 30.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im