توکیو, مارس 10 سال 2020 /PRNewswire/ — دانشگاه الکترو ارتباطات منتشر آوریل سال 2020 موضوع UEC e-بولتن

http://www.ru.uec.ac.jp/e-bulletin/

در مارس سال 2020 موضوع UEC e-بولتن شامل فیلم کوتاه از UEC محققان در توصیف فعالیت های خود را بر روی تکنولوژی MEMS برای ساخت پلاسمونی دستگاه های مولکولی و مکانیسم های کنترل انقباض عضلات در بدن است.

تحقیقات برجسته ‘In vivo bioimaging: تکنولوژی برای روشن کردن رابطه جنسی-وابسته به تفاوت در عملکرد عضلات اسکلتی,’ Yutaka کانو; ‘تکنولوژی MEMS برای ساخت پلاسمونی نزدیک به مادون قرمز طیف,’ Tetsuo کن.

از موضوعات بخش ویژگی های پژوهش در يادگيری خودتنظيم: انگلیسی شهریه برای دانشجویان علوم و مهندسی ” توسط Suwako Uehara.

اخبار و رویدادها هستند ‘صنعت-UCB-UEC-Keio کارگاه 2019′; UEC نشانه توافق کلی با UNS “و UEC نشانه توافق کلی با هانوی پزشکی دانشگاه’.

مارس سال 2020 موضوع UEC eBulletin

http://www.ru.uec.ac.jp/e-bulletin/

محقق تصویری پروفایل

مکانیسم های مولکولی کنترل انقباض عضلات در بدن

Yutaka کانوگروه علوم مهندسی دانشگاه الکترو ارتباطات

http://www.ru.uec.ac.jp/e-bulletin/researcher-video-profiles/2020/yutaka-kano.html

انقباض عضلات کنترل تغییرات مختلف مولکول ها در بدن است. در سلول های انقباض و آرامش از یونهای کلسیم در یک زمان کوتاه تنظیم شده است. به تاریخ بیولوژیکی بسیاری از مطالعات نشان داده اند که تغییرات در سطح مولکولی توسط مشاهدات مورفولوژیکی و بیوشیمیایی تجزیه و تحلیل با جمع آوری سلول های

تکنولوژی MEMS برای ساخت دستگاه های پلاسمونی

Tetsuo Kanبخش مکانیکی و سیستم های هوشمند در مهندسی

http://www.ru.uec.ac.jp/e-bulletin/researcher-video-profiles/2020/tetsuo-kan.html

“تکنولوژی MEMS ما فراهم می کند با اندازه بسیار کوچک سنسور مانند نیروی سنسور یا ساکن سنسور یا photodetectors و غیره می گوید:” کان. “ما در حال تمرکز بر روی جدید دستگاه های نوری با ترکیب MEMS و plasmonics.”

تحقیقات برجسته

در vivo bioimaging: تکنولوژی برای روشن کردن رابطه جنسی-وابسته به تفاوت در عملکرد عضلات اسکلتی

http://www.ru.uec.ac.jp/e-bulletin/research-highlights/2020/in-vivo-bioimaging-technology-to-elucidate-sex-dependent-differences-in-skeletal-muscle-function.htmll

Yutaka کانو و همکارانش در دانشگاه الکترو ارتباطات و دانشگاه ایالتی کانزاس متمرکز یون کلسیم (Ca2+) دینامیک است که در تنظیم انقباض عضلات و عملکرد میتوکندری.

Daiki Watanabe, Koji Hatakeyama, Ryo Ikegami, Hiroaki Eshima, Kazuyoshi Yagishita, David C. پولو Yutaka کانو, “تفاوت جنسی در میتوکندری Ca2+ دست زدن به موس تند انقباض عضله اسکلتی در vivo”, Journal of Applied Physiology, 128, 241-251 (2020).

Digital Object Identifier (DOI): 10.1152/japplphysiol.00230.2019.DOI: 10.1038/s41586-019-1479-6

تکنولوژی MEMS برای ساخت پلاسمونی نزدیک به طیف مادون قرمز

http://www.ru.uec.ac.jp/e-bulletin/research-highlights/2020/mems-technology-for-fabricating-plasmonic-near-infrared-spectrometers.html

Oshita Masaaki و کان Tetsuo در دانشگاه الکترو ارتباطات و همکاران را توسعه داده اند یک طلا پراش-گریتینگ-نوع پلاسمونی photodetector در یک MEMS—Micro Electro Mechanical Systems—دگردیس سگدست.

نویسندگان: Masaaki Oshita, Hidetoshi Takahashi, Yoshiharu Ajiki, Tetsuo Kan, “منعطف پلاسمون سطحی Photodetector با MEMS دگردیس سگدست” ACS فوتونیک (در مطبوعات).

Digital Object Identifier (DOI): 10.1021/acsphotonics.9b01510

موضوعات تصویری

يادگيری خودتنظيم: انگلیسی برای دانشجویان علوم و مهندسی

http://www.ru.uec.ac.jp/e-bulletin/topics/2020/self-regulated-learning-english-for-students-of-science-and-engineering.html

“رویکرد من به آموزش زبان انگلیسی به دانش آموزان رشته علوم و تکنولوژی است که بر اساس به اصطلاح” یادگیری خودگردان می گوید:” Suwako Ueharaیک استادیار در دانشکده انفورماتیک و مهندسی دانشکده انفورماتیک و مهندسی بخش عمومی آموزش و پرورش UEC توکیو. “در میان چیزهای دیگر, این نیاز به تاکید بر انگیزه و آگاهی در تنظیم اهداف توسعه مجموعه مهارت و فناوری برای سود متقابل از هر دو دانش آموزان و معلمان خود را. آموزش بنیادی دانش آموزان چالش برانگیز است و به طور مداوم در حال تحول روند آموزش و پرورش.”

اخبار و رویدادها

UEC نشانه توافق کلی با UNS

http://www.ru.uec.ac.jp/e-bulletin/news/2020/uec-signs-general-agreement-with-uns.html

در ژانویه 9, 2020, دانشگاه الکترو ارتباطات (UEC) به امضاء توافق کلی با Universitas Sebelas Maret (UNS), اندونزیبرای ترویج بیشتر همکاری های بین المللی.

صنعت-UCB-UEC-Keio کارگاه 2019

http://www.ru.uec.ac.jp/e-bulletin/news/2020/industry-ucb-uec-keio-workshop-2019.html

از دسامبر 10 11 2019صنعت-UCB-UEC-Keio کارگاه 2019 (IUUKWS 2019) صورت گرفت در دانشگاه Keio (Keio). یک گروه بین رشته ای اجرایی شرکت افسران کارشناسان و محققان از صنایع مختلف از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی (UCB), Keioو دانشگاه الکترو ارتباطات (UEC) گرد هم آمدند برای کارگاه.

UEC نشانه توافق کلی با هانوی دانشگاه علوم پزشکی

http://www.ru.uec.ac.jp/e-bulletin/news/2020/uec-signs-general-agreement-with-hanoi-medical-university.html

در 6 ژانویه سال 2020دانشگاه الکترو ارتباطات (UEC) امضا توافق کلی با هانوی دانشگاه علوم پزشکی ویتنامبرای ترویج بیشتر همکاری بین المللی بین دو دانشگاه.

در مورد دانشگاه الکترو ارتباطات

http://www.uec.ac.jp/

دانشگاه الکترو ارتباطات (UEC) در توکیو است درخشان دانشگاه در خط مقدم محض و کاربردی علوم مهندسی پژوهش و فناوری. ریشه های آن را بازگشت به ویژگی های موسسه به صورت بی سیم Commutations که تاسیس شد در سال 1918 توسط ارتباط بی سیم برای آموزش به اصطلاح بی سیم مهندسین در ارتباطات دریایی در پاسخ به فاجعه تایتانیک در سال 1912. در سال 1949 به UEC تاسیس شد به عنوان یک دانشگاه ملی توسط وزارت آموزش و پرورش نقل مکان کرد و در سال 1957 از Meguro به آن زمان Chofu دانشگاه توکیو.

با حدود 4000 دانش آموزان و 350 عضو هیئت علمی UEC است که به عنوان یک دانشگاه اما با تخصص در ارتباطات بی سیم و لیزری علم رباتیک انفورماتیک و علم مواد به نام فقط چند حوزه پژوهش است.

این UEC انتخاب شد برای وزارت آموزش و پرورش, فرهنگ, ورزش, علم و تکنولوژی (MEXT) برنامه برای ترویج افزایش پژوهشی دانشگاه به عنوان یک نتیجه از نقاط قوت خود را در سه حوزه اصلی: اپتیک و فوتونیک پژوهش که در آن ما در حال شماره یک برای تعدادی از انتشارات مشترک با محققان خارجی; ارتباطات بی سیم است که نشان دهنده ریشه های ما; و مواد-بر اساس تحقیقات به ویژه در سلول های سوخت.

وب سایت: http://www.uec.ac.jp/

اطلاعات بیشتر:
دانشگاه الکترو ارتباطات
1-5-1 Chofugaoka, Chofu, توکیو 182-8585
E-mail: [email protected]
+81-(0)-42-443-6723

وب سایت: http://www.uec.ac.jp/

منبع دانشگاه الکترو ارتباطات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de