دانشگاه آریزونا توسان دانشکده پزشکی اجازه می دهد تا اوایل فارغ التحصیلی برای COVID-19 مبارزه

دانشگاه آریزونا توسان دانشکده پزشکی اجازه خواهد داد که سال چهارم دانش آموزان فارغ التحصیل اولیه برای پیوستن به مبارزه با COVID-19.

این حرکت به شرح زیر اعلام از دانشگاه آریزونا دانشکده پزشکی — ققنوس که به اطلاع دانش آموزان خود را در روز جمعه که آنها می تواند فارغ التحصیل شود.

توسان مدرسه اعلام کرد تصمیم خود را روز شنبه در یک ایمیل به دانشکده پزشکی کلاس 2020 گفت: “به طور بالقوه پیش بینی نیازهای بهداشت و درمان تحویل در ماه آینده” به معنای مدرسه اجازه خواهد داد که دانش آموزان این گزینه از فارغ التحصیل شدن زود است.

“این است که اختیاری برای دانشجویان واجد شرایط در کلاس خود را که مایل به خدمت بی سابقه نیازهای بهداشتی جامعه ما در طول COVID-19 pandemic به عنوان جدید پزشکان” ایمیل گفت.

دانش آموزان باید درخواست اوایل فارغ التحصیلی در نوشتن شرح منطق آنها و چگونه آنها برنامه ریزی برای خدمت آوریل 6. آنها باید به طور کامل با تمام فارغ التحصیلی الزامات مارس 27 و تنها انتخابی و یا تعطیلات, برنامه ریزی برای نهایی بلوک از دانشکده پزشکی.

یک کمیته بررسی درخواست در آوریل 13.

UA آخرین مدرسه به ارائه زود هنگام فارغ التحصیلی

دو دانشگاه آریزونا مدارس پیوستن چند در سراسر کشور است که باید گفت آنها اجازه خواهد داد که اوایل فارغ التحصیلی.

دانشگاه نیویورک اعلام کرد این اجازه را می دهد که آن سال چهارم پزشکی به دانشجویان فارغ التحصیل اولیه و شروع کار به عنوان کارورزان هر چه زودتر. تا کنون 69 مدرسه 122 دانش آموزان واجد شرایط داوطلب شده اند برای انجام این کار با توجه به واشنگتن پست.

راهنمایی از مدارس پزشکی’ تأیید بدن هموار راه را برای مدارس اجازه می دهد تا این اوایل فارغ التحصیلی است.

رابط کمیته آموزش پزشکی قرار دادن دستورالعمل در مارس 25 چگونه برای مدارس می تواند تعیین کند که واجد شرایط فارغ التحصیل در اوایل در حالی که مطابق با استانداردهای آن.

روز جمعه در دانشگاه آریزونا دانشکده پزشکی — ققنوس گفت: این اجازه خواهد داد که آن سال چهارم پزشکی به دانشجویان فارغ التحصیل شد. حدود 50 نفر از دانش آموزان ممکن است واجد شرایط برای شتاب فارغ التحصیلی مدرسه گفت.

در ایمیل ارسالی جمعه در مدرسه دین مرد نی گفت: سال چهارم دانش آموزان آنها می توانند درخواست خود را فارغ التحصیل قبل از برنامه ریزی شده در مارس 11 تاریخ. مدرسه را نقد و بررسی این درخواست در مورد اساس و کمیته دیدار خواهد کرد 6 آوریل به در نظر گرفتن هر درخواست نی گفت. فارغ التحصیلان می تواند در حال کار در یک محیط بالینی به عنوان اواسط ماه آوریل است.

دانش آموزان باید برای تکمیل تمام فارغ التحصیلی الزامات و شامل خود را در درخواست خود منطق و برنامه ریزی خدمات پس از فارغ التحصیلی.

“با توجه به زمان فوق العاده ای است که در آن ما خودمان را پیدا کنید و به سرعت در حال رشد بار است که این بیماری همه گیر است که با قرار دادن ما در سیستم مراقبت های بهداشتی ما ایستاده در تحسین از ما دانش آموزان که مایل به دنبال کردن این گزینه و انجام بهترین های ما برای تسهیل این درخواست” نی گفت.

آریزونا نمی کند در حال حاضر انتقاد از کمبود مراقبت های بهداشتی کارگران نی اضافه شده هر چند که می تواند تغییر در هفته های آینده.

از روز شنبه دیگر مدارس پزشکی با سایت در آریزونا گفت: آنها با توجه به اوایل فارغ التحصیلی در این زمان.

کلینیک مایو Alix دانشکده پزشکی گفت: آن را نمی باید هر گونه برنامه ریزی برای اوایل فارغ التحصیلی در این نقطه است. کریقتن دانشگاه است که یک دانشکده پزشکی در شهر فینیکس گفت: هیچ برنامه ای بودند تحت بررسی در این زمان.

میانه دانشگاه در گلندیل که فارغ التحصیلان osteopathic پزشکان است “به طور جدی با آن برنامه ها و تأیید سازمان برای هدایت خود و به اشتراک گذاری اطلاعات به عنوان به زودی آن را به عنوان در دسترس می شود,” مدرسه جمهور و مدیر عامل شرکت کاتلین H. Goeppinger گفت.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>