سابق رئیس UA دانشکده داروسازی در حقوق و دستمزد کمتر از چهار ماه آخر سال مالی همه از این در حالی که در مرخصی اداری.

اما J. لایل Bootman بود و هنوز هم در میان بالاترین پرداخت کارمندان در وزارت امور خارجه درآمد بیش از 1 میلیون دلار است. دستمزد خود را پیشی گرفتن آن از رئیس دانشگاه, رابرت رابینز.

تنها دانشگاه آریزونا سر فوتبال و مربیان بسکتبال به دست آورده بیشتر در دستمزد از Bootman با توجه آریزونا جمهوری و تحلیل فنی-کارمند حقوق و دستمزد داده است.

Bootman که پس از ترک دانشگاه تعیین شده است در سال مالی 2019 داده ها به عنوان یک کارمند.

او به کار گرفته شده توسط UA 40 سال. اما در سال 2015 او به حالت تعلیق در آمد و پس از اینکه متهم drugging و تجاوز به یک زن است.

آریزونا جمهوری تجزیه و تحلیل مالی 2019 پرداخت بیش از 100,000 کارمندان دولتی که در 21 نهادهای دولتی در سطح ایالت. Bootman دستمزد بودند outlier. سابق رئیس پایگاه حقوق و دستمزد بیش از $253,000 اما آخرین سال مالی او دریافت اضافی $793,363 در حقوق و دستمزد.

دانشگاه نمی خواهد توضیح دهد که چرا Bootman دریافت پول اضافی با استناد به آریزونا Board of Regents سیاست محدود کردن افشای اطلاعات پرسنل.

آریزونا بخش از دولت که آهنگ اختلافات بیش از فسخ عمومی کارکنان تا به حال هیچ سابقه ای از حل و فصل بین Bootman و UA از زمان Bootman چپ.

Rep. علامت Finchem R-Oro Valley گفت Bootman دستمزد هستند “هیچ چیز کوتاه از ظالمانه است.

“آنها درمان است که پول مانند آن ایشان است و آن را نمی — آن را به مالیات دهندگان’,” Finchem گفت.

Bootman تحت تعقیب پس از آن مورد کاهش یافته است

پس از حمله به اتهامات Bootman مجرم شناخته شد در سال 2015 در سه جنایات. در دوم هیئت منصفه در دادرسی دو اتهام اضافه شد. در مجموع Bootman شد متهم به تجاوز جنسی سوء استفاده جنسی و فیزیکی حمله با انحراف موقت, آدم ربایی و غیرقانونی اداره مبارزه با مواد مخدر.

این Maricopa County دفتر دادستان کاهش یافته و به تعقیب این پرونده است. او اتهامات را رد کرد و بدون تعصب در سال 2017 — معنی مورد می تواند بازگشایی اگر شواهد جدید کشف شد. اما نه Bootman وکیل و نه او دزدى انتظار مورد اندکی خواهد شد.

اما Bootman را متهم ملیسا هی توسان گفت: او شوکه شده بود برای یادگیری این دانشگاه تا به حال او را به پرداخت بیش از $1 میلیون در راه خود را.

“سورئال” او گفت:. “من جواب می خواهم.”

جمهوری به طور معمول نمی کند, شناسایی متهم قربانیان تجاوز جنسی است اما نامگذاری هی چرا که او اظهارنظر علنی در مورد این پرونده و مرد او را متهم جرم برگزار شد یک موقعیت برجسته در یکی از آریزونا بزرگترین دانشگاه.

او پسر یک دانشجوی سال اول در دانشگاه آریزونا و دختر خوانده او فقط فارغ التحصیل شد.

“من وحشت زده به می دانم که من پول برای پرداخت شهریه و رفتن به (Bootman),” او گفت:.

هی واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی در برابر Bootman دنبال خسارت برای اتهام حمله. او همچنین شکایت کرد Bootman وکیل برای سخنان او در مورد Gee در طول یک کنفرانس خبری.

Bootman و هی محرمانه حل و فصل او طرح دعوی در دادگاه در سال 2018 است. به طور جداگانه یک هیئت منصفه تعیین شده خود را وکیل براد روچ هتاکان به حال او.

هی وکیل ویلیام واکر گفت: اگر او تا به حال شناخته شده است که Bootman را دریافت بسیار غرامت از این دانشگاه با وجود داشتن هیچ کار تکالیف او را خواستار پول بیشتر از Bootman یا گرفته مدنی طرح دعوی در دادگاه محاکمه شود.

“من مات و مبهوت,” واکر گفت.

واکر گفت که درک خود را بر حل و فصل این مورد که این دانشگاه را راه اندازی یک بررسی از Bootman. او گفت که هرگز اتفاق افتاده است. یک سخنگوی دانشگاه نمی خواهد می گویند که آیا این دانشگاه انجام یک بررسی ناشی از اتهامات عنوان شده علیه.

“آنها چیزی برای کمک به حمایت از (Gee),” واکر گفت.

UA گفت: او نمی تواند به طور خاص پاسخ به سوالات در مورد دین سابق دستمزد.

یک فرصت نشست و سپس حمله به اتهامات

هی یک عامل املاک و مستغلات شروع به تحقیق در مورد سایر مشاغل در سال 2010 پس سقوط بازار مسکن.

او و دوست داشتن صرف شام در یک رستوران که Bootman شنید هی صحبت کردن در مورد بررسی دارویی یا پزشکی فروش دستگاه هی گفت.

Bootman معرفی خود و ارائه به معرفی او به مردم در صنعت داروسازی هی گفت.

هی گفت: جمهوری که با آنها در تماس بودند برای چند ماه و در یک نقطه او در آنجا ماند و در محل سکونت در سن دیگو, اما آنها سقوط کرد ،

در دادگاه براده او به حساب او را از آنچه اتفاق افتاده است.

در اکتبر 2015, هی زد به Bootman در ره سوشی در توسان. او را دعوت به بازگشت به خانه اش و او پذیرفته شده و با توجه به براده در پرونده های مدنی.

او گفت: Bootman او ساخته شده یک نوشیدنی است که او گفت: طعم مانند لیمو و آب. آنها در مورد سفال, مجموعه, او با بازی گیتار برای او. هنگامی که او رفت و به دریافت کیف پول خود را به ترک او نا گهان با توجه به پرونده های مدنی براده.

او بیدار شد صبح روز بعد در بستر خود. Bootman بود و در کنار او ، اسباب بازی قابل مشاهده بود در نزدیکی nightstand. هنگامی که او به حمام رفت و او متوجه چهره او خشک شده خون بیش از همه آن را با توجه به دادگاه مدنی براده

لب او را قطع شد و تورم و فک پشت زانو و پا درد. او پرسید: Bootman چه اتفاقی برای او افتاده و او گفت که او باید خراشیده آن با توجه به دادگاه مدنی براده.

به عنوان او با عجله به ترک او “ساخته شده برخی از گاه به گاه به نظر او مانند “با من تماس بعد و یا “یک روز خوب” دادگاه مدنی براده می گویند.

هی به بیمارستان رفت و تحت درمان قرار گرفت برای یک بینی شکسته, تورم لب و کبودی روی زانو. با توجه به دادگاه جنایی اسناد حضور پرستار گفت کلانتر کارآگاهان که به کبودی هی در ناحیه واژن بدترین او می خواهم دیده می شود.

Bootman توضیح داد هی در صدمات در طول یک مکالمه تلفنی نظارت توسط یک کارآگاه و گفت که او می خواهم یافته است چند بار. وی داشتن رابطه جنسی با او و گفت: او نمی داند که چگونه او زخم برهنه در تخت خود را با توجه به دادگاه جنایی اسناد و مدارک.

کارآگاهان به دست آمده حکم جستجو و یافت خون در Bootman را ورق مورد بالش و ملحفه ها و اسباب بازی پنهان در پشت یک دیوار کاذب در کابینه. آزمایشگاه تست تایید DNA از خون و اسباب همسان هی است.

آزمایش همچنین نشان داد Bootman DNA در هی در بدن و Ambien در سیستم با توجه به دادگاه جنایی اسناد و مدارک.

اما کارآگاهان در بر داشت “تجاوز” مواد مخدر مانند Ambien در داخل Bootman خانه.

Bootman متهم شد و این دانشگاه به حالت تعلیق در او. در بیانیه ای به طور گسترده ای منتشر شده توسط رسانه های خبری این دانشگاه گفت: Bootman را “اداری واگذاری متوقف شده است در انتظار بررسی ما از شرایط است. ما بر این باور نیست که ادعا حوادث متصل به دانشگاه و ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر اقدامات قانونی.”

مسئولان دانشگاه پاسخ نمی خواهد جمهوری سوال در مورد Bootman است.

هی به او نوشت درمانگر در سال 2016 گفت که او اعتماد به مردم بود “به طور کامل نابود شده است.” ایمیل گنجانده شد و در دادگاه مدنی براده.

“بله من جان سالم به در برد. بله من زنده هستم اما من زندگی نمی کنند. من موجود است. من خالی” هی نوشت: در ایمیل. “هر روز صبح من بطور منظم احساس آن لحظه از تحقیر و تروما است.”

دفاع مدعی متناقض شهادت تضاد منافع

جمهوری درخواست اسناد و مدارک مربوط به Bootman خروج از UA. دانشگاه هنوز تولید آن اسناد اما نشان داد آن را به حال هیچ سابقه ای از هر گونه شکایت علیه Bootman.

جمهوری همچنین به دنبال نسخه از نامه ای توسط یکی از همکاران سابق از Bootman را به جست و خیز گارسیا سابق بالا مدیر برای UA پزشکی مدارس در ققنوس و توسان.

با توجه به حادثه گزارش توسط یک کارآگاه است که مصاحبه فرستنده نامه نویسنده “در واقع درخواست برای یک دین جدید و دادن اطلاعات به همین دلیل است.”

این دانشگاه گفت: جمهوری آن را به حال هیچ سابقه ای از این نامه شرح داده شده در این کارآگاه را گزارش.

پرونده از پرونده جنایی علیه Bootman نشان دادن دفاع به چالش کشیده Gee اعتبار و ادعا Pima County دادستان به حال تضاد منافع.

وکیل مدافع جاشوا همیلتون اشاره کرد تناقضات میان هی در اظهارات بلافاصله پس از اتهام تجاوز جنسی و کسانی که ساخته شده زمانی که او تحت سوگند.

او گفت که او دروغ گفته در مورد رابطه او با Bootman. در موضوع سفر به سن دیگو در سال 2011. هی ماند در Bootman ماموریت در ساحل, محل سکونت اما گفته دادستان او را به یاد داشته باشید از دیدن Bootman در حالی که وجود دارد.

تلفن همراه سوابق ایمیل ها و داده های مکان از برج های تلفن همراه به ظاهر گفت که یک داستان متفاوت که در آن Bootman و هی صرف کل سفر با هم و که در آن Bootman پرداخت برای همه چیز از پروازها به مقصد نوار و رستوران زبانه.

همیلتون همچنین اصرار Pima County دادستان دست بیش از این مورد به یکی دیگر از شهرستان در دفتر وکیل از آنجا که آنها تا به حال یک تضاد منافع با Gee از قبل مورد آنها محاکمه و به مرگ هی عمو, Gary Triano.

Triano بود به قتل رساندند و یک خودروی بمب گذاری شده در سال 1996. پس از آن بررسی و در دادگاه ها به طول انجامید و نزدیک به دو دهه است.

همیلتون استدلال Gee شکل گرفته بود روابط با دادستان و کارآگاهان در آن زمان. این شهرستان با تکیه بر Gee را شهادت در تامین امنیت در محکومیت عموی او قتل است.

هی در اظهارات متناقض در خصوص تجاوز جنسی مورد مصالحه شهرستان را مورد مربوط به عموی او به قتل همیلتون نیز استدلال کرد.

این PCAO مخالفت کرد اما در نهایت تسلیم تقاضای خود را که مورد منتقل شود.

“این Pima County دفتر دادستان به بررسی این مورد و معتقد است که در آن هیچ تضاد منافع” معاون دادستان شهرستان دانیل جنوب نوشت: در یک دادگاه تشکیل پرونده. “با این حال برای جلوگیری از حتی کوچکترین ظاهر بی مناسبتی, PCAO تعیین کرده است آن را ارسال پرونده به Maricopa County وکیل دفتر دادستان است.”

دادستان در Maricopa County بی درنگ اخراج مورد عمدتا با استناد به شواهدی که هی و Bootman سفر کرده بود با هم به سن دیگو در سال 2011.

“بر اساس مدارک و شواهد از یک طرح دعوی در مورد قبل از رابطه بین مظنون و قربانی است که تا به حال اعلام نشده است و همچنین دیگر مسائل بالقوه … ما باور نمی وجود دارد مناسب احتمال محکومیت در دادگاه گفت:” جنیفر Liewer یک سخنگوی Maricopa County دفتر دادستان.

چندین تلاش برای رسیدن به Bootman ناموفق بودند. همیلتون کاهش یافته است برای کمک به خبرنگاران در رسیدن به مشتری خود را. جاناتان Saffer که نماینده Bootman مدنی مورد کاهش یافته است به نظر.

نماینده مجلس می گوید Bootman را پرداخت کرده است او با توجه به قانون

Bootman شد دانشکده داروسازی دین در سال 1987 و نویسنده بیش از 285 مقالات پژوهشی در طول زندگی حرفه ای او. او همچنین خدمت در هیئت مدیره سازمان های حرفه ای.

همیلتون که به نمایندگی Bootman در این پرونده جنایی گفت: “نمی دانم جزئیات مشتری خود را خروج از دانشگاه آریزونا.

او گفت که او نیز نمی تواند صحبت می کنند به پرونده تاثیر در Bootman حرفه ای. اما به طور کلی او گفت: متهم از جنایات جنسی می تواند اثر مخربی بر روی یک فرد در زندگی شخصی و حرفه ای.

“بیش از حد اغلب مردم تلقی می شود گناه به سادگی به خاطر او بوده است صرفا متهم به یک جرم” همیلتون گفت. “دکتر Bootman همیشه حفظ خود را کامل و در کل بی گناهی از همان ابتدا و خوشبختانه او قادر به نشان دادن بی گناهی خود قرار داده و اتهامات علیه او به استراحت و حرکت از آن است.”

Bootman ذکر شده بود به عنوان یک مدیر برای بنیاد آمریکایی برای دارویی آموزش و پرورش در سال 2018 مالیات براده. یک نماینده از این سازمان گفت: جمهوری او دیگر در آن نقش.

در طول سال مالی 2019 نزدیک به نیمی از تمام دانشگاه آریزونا کارکنان ساخته شده حداقل برخی از پول در حقوق و دستمزد علاوه بر حقوق و دستمزد پایه و بیش از 900 دریافت دستمزد اضافی در بیش از $10,000, با توجه به حقوق و دستمزد اطلاعات به دست آمده توسط جمهوری.

اما تفاوت بین Bootman را حقوق و دستمزد پایه و $1,051,626 در مجموع دستمزد دریافت کرد که در آن سال شد و تا کنون بزرگترین.

دانشگاه آریزونا نمی خواهد توضیح به جمهوری چه متغیرها بر حقوق و دستمزد.

تشکر. Finchem گفت: پرداخت به Bootman باعث می شود او می خواهم به پیشنهاد یک قانون جدید به نیاز دانشگاه ها به دنبال تایید از مفصل قانونی بودجه کمیته قبل از پرداخت کسی پول اضافی فراتر از حقوق و دستمزد خود را اعلام کرد.

“وجود دارد برخی از چیزهایی که آنها را فوق العاده خوب اما دست زدن به پول نیست یکی از آنها” او گفت:.

Caitlin McGlade را می توان در رسید caitlin.mcglade@arizonarepublic.com یا 602-444-0582. او در توییتر دنبال کنید @caitmcglade. جاستین قیمت را می توان در 602-444-8227 یا jjprice@gannett.com. او را دنبال کنید در توییتر @justinjprice.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im