دانشگاه آریزونا برنامه furloughs پرداخت کاهش بیشتر کارکنان با توجه به انتظار کمبود

دانشگاه آریزونا قصد کردند برخی از کارکنان و قطع حقوق برای دیگران آن را به عنوان چهره های بزرگ بودجه گلایه ناشی از COVID-19 UA جمهور Robert C. رابینز گفت: در یک ایمیل به جمعه.

افرادی که تا به $150,000 باید فارغ التحصیل furloughs بر اساس پرداخت در حالی که کسانی که بیش از 150.000 دلار را ببینید حقوق و دستمزد کاهش یک وب سایت جزئیات این طرح می گوید. این سایت می گوید این اقدامات آغاز خواهد شد در مارس 11 سال 2020 گذشته از طریق 30 ژوئن 2021.

رابینز گفت: او پیشنهاد کردند و قطع پرداخت طرح به آریزونا Board of Regents که نظارت از سه دانشگاه دولتی. رجنت’ سیاست می گوید: رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی نیاز به تایید کردند هر طرح ارائه شده توسط دانشگاه.

رابینز و معاون ارشد رئیس جمهور در دانشگاه شروع به مصرف پرداخت کاهش در ماه مارس او گفت: “ایمیل یک کپی از آن به دست آمده توسط Arizona Republic.

اخراج ممکن است مورد نیاز “در آینده به اطمینان حاصل شود در دراز مدت ثبات مالی دانشگاه,” او گفت:, اما اخراج نیست رویکرد مناسب در فوری.

این دانشگاه همچنین در نظر گرفتن اقدامات دیگر برای کاهش هزینه های رابینز گفت. کسانی که شامل توقف پروژه های ساختمانی (7 میلیون دلار پس انداز), توقف کمک های مالی برای یک طرح استراتژیک ($22 میلیون پس انداز) و استخدام مکث و تاخیر شایستگی برد (26 میلیون دلار پس انداز).

دولت دانشگاه آخرین furloughed کارکنان و کاهش پرداخت در طول رکود بزرگ به عنوان آریزونا دولت بودجه آنها پرداخته گسترده در کاهش.

جمهوری رسیده است به دانشگاه ایالتی آریزونا و دانشگاه آریزونای شمالی برای دیدن اگر هر دو در حال برنامه ریزی furloughs پرداخت کاهش و یا اخراج.

ASU سخنگوی کتی Paquet گفت: “ما برنامه ای برای furloughs پرداخت کاهش و یا اخراج در این زمان و هنوز هم کار را از طریق تمام پیامدهای مالی برای این دانشگاه است.”

NAU مقامات را بلافاصله پاسخ دهد.

دیگر بخش عمومی کارکنان از جمله برخی در تمپه و مسا دیده اند furloughs و اخراج در هفته های اخیر.

کمبود می تواند بیش از 250 میلیون دلار

در ایمیل رابینز گفت: دانشگاه نبود ایمنی بدن از اقتصادی دیده می شود توسط کارگران در سراسر بخش در سراسر کشور است.

“ما ضرر و زیان مالی در حال حاضر عالی بوده” رابینز گفت.

دانشگاه انتظار دارد که به از دست دادن بیش از $66 میلیون دلار در پایان سال مالی در 30 ژوئن, او گفت:.

“از آنجا که ما تنها یک ماه به این بحران ما نمی دانیم تا چه حد کامل از اثرات آن, اما ما معتبر ترین کمبود بینی بیش از 250 میلیون دلار,” او گفت:.

این furloughs و پرداخت کاهش پیش بینی شده برای صرفه جویی در $93 میلیون رابینز گفت. اگر شرایط تغییر به طور چشمگیری و منابع دیگر وجوه و یا پس انداز در بر داشت طرح ممکن است اقتباس شده است.

“به عنوان قابل توجه به عنوان این برنامه است که آن را پوشش کمتر از 40 درصد از پیش بینی کمبود را از طریق 30 ژوئن 2021 حتی اگر حقوق و مزایای شامل بیش از 60 درصد از هزینه های ما,” او گفت:.

در اینجا چگونه furloughs و کاهش دستمزد کار می کنند:

  • برای مردم ساخت تا $44,449 در سال 13 کردند روز معادل 5 درصد از حقوق خود را
  • برای مردم ساخت $44,500 به 75000 دلار در سال 26 کردند روز معادل 10 درصد از حقوق خود را
  • برای مردم ساخت $75,001 به $150,000, 39 کردند روز معادل 15 درصد از حقوق خود را
  • برای مردم ساخت $150,001 به $199,999 یک حقوق و دستمزد کاهش 17 درصد
  • برای مردم ساخت بیش از $200,000 حقوق و دستمزد کاهش 20%

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im