دانشگاه آریزونا گراند کانیون دانشگاه انصراف از بهار مراسم فارغ التحصیلی

برخی از سالمندان کالج در ایالت آریزونا نمی خواهد خود را سنتی کلاه-و-لباس شب لحظه ای و یا راه رفتن در سراسر یک مرحله به دریافت گواهینامه های خود را در این سال به دلیل جدید coronavirus COVID-19 تا متوقف اجتماعات بزرگ.

آنها نمی دریافت آخرین روز مدرسه و یا آخرین دامان اطراف دانشگاه به عنوان آریزونا موسسات آموزش عالی در حال حاضر نقل مکان آنلاین برای بقیه ترم. در حال حاضر اطلاعیه ها در فارغ التحصیلی از دانشگاه لغو اتفاق می افتد.

در محل از یک مراسم سنتی در آوریل یا مه برخی از دانشگاه ها می آیند تا با دیگر برنامه های جشن سالمندان در تاریخ بعد.

اما اجتماعات بزرگ از هزاران نفر از دانش آموزان برای مراسم فارغ التحصیلی نمی متناسب با دستورالعمل های اجتماعی فاصله و امن نیست در این زمان ها گفته اند.

در اینجا چیزی است که آریزونا دانشگاه ها و کالج ها در حال انجام این کار برای فارغ التحصیلی سالمندان است.

دانشگاه آریزونا

در یک توجه داشته باشید به پردیس در 20 مارس دانشگاه آریزونا رئیس جمهور رابرت رابینز اعلام کرد در این سال ممکن است شروع شد.

“بزرگترین حسرت من برای کلاس 2020 است که شما نمی توانید به لذت بردن از این هفته های آخر از دانشجو بودن و نهایی خود را جشن خود را با همکلاسی” رابینز نوشت.

بیش از 11000 نفر از دانشجویان در مقطع کارشناسی به دانشجویان دکترا خواهد بود فارغ التحصیلی در این ترم او گفت:.

“این مهم است که جامعه دانشجویی جشن دستاوردهای خود را,” او اضافه شده است.

یک تیم است که به دنبال راه های دیگر برای جشن گرفتن این مناسبت و به اشتراک گذاری برنامه در هفته های آینده, او گفت:.

شروع که شد برای مارس 15 مارس متناوب تجربه برای فارغ التحصیلان و خانواده های آنها گفت. فارغ التحصیلان نیز دعوت به شرکت در آینده commencements در ماه دسامبر و یا در آینده ممکن است بسته به اینکه چگونه کشور بهبود از COVID-19.

“سالمندان ما دل شکسته است که ما تا به حال به تغییر برنامه های ما برای شروع” رابینز نوشت. “من را از دست ندهید دیدن شما بیش از شما می دانید. من فقط می توانم امیدوارم که شما را در درک خواهد کرد که چرا ما نمی تواند نگه دارید در این مراسم به عنوان برنامه ریزی شده.”

این دانشگاه دارای یک صفحه وب را راه اندازی خواهد کرد که عبارتند از شروع به روز رسانی به عنوان برنامه گرد هم می آیند.

گراند کانیون دانشگاه

در مارس 16, Grand Canyon University جمهور برایان مولر گفت: جامعه دانشجویی که دانشگاه را در بهار شروع مراسم نمی خواهد اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده.

“GCU هیچ چاره ای جز به تعویق انداختن مراسم فارغ التحصیلی که در حال برنامه ریزی برای ماه آوریل و اوایل ماه مه” او نوشت. “سلامت و رفاه ما GCU جامعه و بازدید کنندگان به دانشگاه از اهمیت زیادی برخوردار است.”

وجود دارد شروع مراسم برای دانش آموزان آنلاین مجموعه 30 آوریل و مه 1 که در حال حاضر به تعویق افتاد تا اکتبر.

شروع به صورت سنتی در پردیس دانش آموزان راه اندازی شد برای آوریل 24. به جای GCU است پیشنهاد یک مراسم/جشن فارغ التحصیلی آخر هفته در ماه دسامبر برای فارغ التحصیلان.

“دانش آموزان می تواند سفر در روز شنبه و شرکت در مراسم رویداد که شب احتمالا اطراف GCU بازی بسکتبال,” او گفت:. “در صبح روز یکشنبه یک عبادت خدمات خواهد بود برنامه ریزی شده پس از شروع مراسم به دانش آموزان زمان کافی برای بازگشت به خانه در روز یکشنبه بعد از ظهر و یا شب است.”

دانشگاه ارسال خواهد شد بررسی به تمام مارس فارغ التحصیلی داوطلبان برای دیدن اگر آنها علاقه مند می شود در چنین رویداد, او گفت:.

“ما متوجه در دانشگاه تجربه رسیده است که به یک پایان ناگهانی این هفته برای بسیاری از فارغ التحصیلی سالمندان که مطالعه کرده اند و زندگی در کنار یک دیگر برای چهار سال” مولر گفت. “ما امیدواریم که در ماه دسامبر رویداد را فراهم می کند یک فرصت برای دوباره با همکلاسی های خود و جشن گرفتن موفقیت های خود در آغاز در میان خانواده و دوستان است.”

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در rachel.leingang@gannett.com و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر