دانشگاه آریزونا تاخیر کردند برنامه ای برای جولای 1, تغییرات ساختار

دانشگاه آریزونا با تاخیر در شروع آن کردند طرح در نظر گرفته شده برای تعادل بودجه گلایه علت COVID-19 با توجه به یک ایمیل ارسال شده به اعضای هیات علمی و کارکنان از UA جمهور Robert C. رابینز در روز دوشنبه.

رابینز برای اولین بار اعلام کرد این طرح که بر بسیاری از دانشگاه 15,000 کارکنان در یک ایمیل در آوریل 17. این طرح در اصل مجموعه ای برای شروع در مارس 11 و آخرین از طریق 30 ژوئن 2021. در حال حاضر آن را نمی خواهد شروع تا ژوئیه 1.

“بسیاری از شما خواسته اند برای زمان بیشتر برای آماده شدن برای تاثیر مالی در خانواده خود را و به همین ترتیب واحد رهبران باید درخواست زمان بیشتری برای برنامه ریزی برای کاهش حجم کار و تنظیم سازمانی عملیات” رابینز ” در ایمیل.

در روز دوشنبه ایمیل او گفت: بسیاری از مردم “ابراز نگرانی و پیشنهاد بهبود در مورد این برنامه انعطاف پذیری و پیچیدگی و مستقیم و بی واسطه.”

در طرح اصلی, افرادی که ساخته شده تا به $150,000 خواهد فارغ التحصیل شده اند furloughs بر اساس پرداخت در حالی که کسانی که در ساخت بیشتر را کاهش حقوق و دستمزد. طرح جدید تغییر ساختار به طوری اکثر کارکنان پرداخت می شود کمتر از همه سال اما دریافت اضافی پرداخت می شود ،

تغییرات ذکر شده در ایمیل عبارتند از:

  • کارکنان درآمد $44,500 یا بیشتر که furloughed را در حال حاضر دریافت یک تعادل “شخصی فلکس زمان” است که اضافی پرداخت می شود, زمان دور از کار با توجه به UA سایت. کل روز خواهد بود که همان تعداد کردند روز در برنامه اصلی. این روزها پرداخت خواهد شد و کارکنان در هماهنگی با سرپرستان خود را تعیین خواهد کرد زمانی که آنها را در طول سال.
  • یک کارمند حقوق و دستمزد سالانه منعکس خواهد شد معادل پرداخت کاهش سازگار با تعداد زیادی کردند روز به عنوان مشخص شده در برنامه اصلی. به صورت پاره وقت کارمندان, درصد پرداخت کاهش منعکس خواهد شد سالانه حقوق تنظیم شده توسط “شخصی فلکس زمان” ساعت است.
  • مدیران کسب درآمد 300.000 دلار یا بیشتر در سال از جمله اجرایی مدیران را ببینید حقوق خود را کاهش داد اما نمی خواهد دریافت “شخصی فلکس زمان” روز.
  • دانشگاه در تلاش است تا آریزونا Board of Regents اجازه دهید به کارکنان در زمان تعطیلات رول بیش از هر سال تقویم.

“بیشتر, بیشترین ارشد دانشگاه رهبران و من به طور داوطلبانه شروع پرداخت کاهش در ماه مارس ، ما ادامه خواهد داد و کسانی که پرداخت کاهش” رابینز نوشت.

یک PDF در UA سایت نشان می دهد افرادی که $44,500 خواهد بود furloughed 11 تا 14 روز بسته به اگر آنها پرداخت می شود بیش از نه یا 12 ماه در حالی که کسانی که در ساخت $81,000 به 150.000 دلار خواهد بود furloughed 30 تا 39 روز. مردم بالای 150.000 دلار خواهد شد که حقوق خود را با کاهش 15.4 درصد به 20 درصد.

UA سایت تاکید کرد که کارکنان نمی شود انتظار “را برای زمان از دست رفته” در اتاق و که برخی ممکن است نیاز به توزیع مجدد و یا حذف وظایف.

عوامل دیگر باقی می ماند همان. ایمیل اعلام کرد که کارمندانی که قبلا معاف از شرکت در اصلی کردند برنامه ادامه خواهد داد به باقی می ماند معاف. که معافیت شامل کسانی که درآمد کمتر از $44,500 سالانه است.

علاوه بر این رابینز گفت: کارکنان در بخش دو و میدانی بین دانشکده ادامه خواهد داد تا در این برنامه شرکت کنند. ورزشی مربیان با ABOR قرارداد که قبلا موضوع را به برنامه اصلی باید داوطلب برای شرکت و پرداخت کاهش رابینز گفت: در ایمیل.

رابینز قبلا گفته furloughs و پرداخت کاهش پیش بینی شده برای صرفه جویی 93 میلیون دلار برای کمک به انتظار 250 میلیون دلار از دست دادن. در روز دوشنبه ایمیل رابینز گفت که طرح باقی مانده است.

“ما اعتقاد داریم اما تغییرات ذکر شده در بالا تسهیل بیشتر قابل پیش بینی و به طور مساوی اعمال می شود پس انداز به نهاد, در حالی که همچنین ارائه انعطاف پذیری بیشتر و ثبات برای همه ما” رابینز گفت.

“با تشکر از شما برای سازگاری عزم و شفقت در خوب تنظیم این برنامه به طوری که ما می تواند دستیابی به اهداف ما و به حداقل رساندن و به عنوان آنجا که ممکن است اختلال در ماموریت ما است.”

رسیدن به خبرنگار جیمی Landers در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @jamielanderstv.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im