Universal Music Latin Entertainment و Pinkfong اعلام همکاری برای انتشار یک نسخه جدید از “بچه کوسه” شامل جهانی لاتین ستاره LUIS FONSI و برخی از مهمانان ویژه!

این یاد همکاری با هم می پیوندد رکورد شکنانه Luis Fonsiهنرمند با #1 تماشا ترین ویدیو در تاریخ یوتیوب با Despacito,” و Pinkfongکه در حال حاضر دارای 2nd محل با نسخه اصلی بچه کوسه.” با هم هر دو فیلم پیش افتادن از 12 میلیارد Views!

“والدین و کودکان شادی به عنوان یک نسخه جدید از “بچه کوسه” است که ساخت راه خود را شامل Luis Fonsi” – بیلبورد

“این بسیار ویژه همکاری برای بچه های من و من; ما امیدواریم که این نسخه جدید از بچه کوسه به ارمغان می آورد شادی و سرگرم بچه ها و خانواده ها در سراسر جهان به اندازه ما از ساخت آن لذت بردم.” LUIS FONSI

Universal Music Latin Entertainment, جهان پیشرو لاتین, سرگرمی, شرکت, جهانی, سرگرمی, برند, Pinkfong, همکاری با یکدیگر برای آوردن لبخند در سراسر چهره کودکان و پدر و مادر در سراسر جهان با انتشار یک نسخه جدید از بچه کوسهشامل چند پلاتین و 5X Latin GRAMMY برنده ستاره جهانی; Luis Fonsi.

بچه کوسه” بازیگران Luis Fonsi همچنین شامل یک موزیک ویدئو که در آن ما می بینیم متحرک Fonsi غواصی و شنا کردن در اطراف با برخی از – غیر متعارف – دوستان دوست داشتنی خانواده از کوسه ها از نسخه اصلی است. و به عنوان یک عهد درست بودن یک هدیه برای تمام اعضای خانواده بچه کوسه ویژگی برای اولین بار صدای Luis Fonsi را کودکان, Mikaela و دیدکه آواز خواندن همراه به لحن این آمار.

این نسخه جدید از بچه کوسه است که یک نگاه اجمالی به سحر و جادو در پشت آینده EP انتشار ‘مینی ستاره Vol. 1’ توسط Universal Music Latin Entertainment, موسیقی و تصویری مجموعه ای منتشر خواهد شد در این تابستان نمایشگاه برخی از موسیقی لاتین محبوب ترین هنرمندان از جمله سباستین Yatra Nacho Greeicy, Guaynaa و جوی مونتانابه عنوان آنها reimagine کودکان کلاسیک اسپانیایی و انگلیسی.

لحن در حال حاضر به تجربه این حماسه همکاری!

اقامت تا تاریخ با مینی ستاره:
Instagram
Facebook
توییتر
YouTube

اقامت تا تاریخ با Pinkfong:
Instagram
Facebook
توییتر
YouTube

اقامت تا تاریخ با Luis Fonsi:
Instagram
Facebook
توییتر
YouTube
Spotify در

مطبوعات

آلبرت Piedrahita | [email protected]
کارلوس پرز | [email protected]

منبع Universal Music Latin Entertainment

لینک های مرتبط

lassomusica.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im