WEST DES MOINES, آیووا, فوریه. 20, 2020 /PRNewswire/ — UnityPoint مراقبت پاسخگو (UAC) اعلام کرد بیش از $9.5 میلیون مشترک پس انداز بر اساس کیفیت و کارایی هزینه در مدیکر نسل آینده پاسخگو مراقبت سازمان ، به عنوان یک شرکت تابعه از UnityPoint بهداشت و یکی از بزرگترین پاسخگو سازمان های مراقبت (ACOs) در کشور UAC دیدم کل پس انداز مشترک از $9,534,791.31 برای 2018 تقویم سال.

نتایج اخیر ارسال شده توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS) برای نسل بعدی ACO مدل نشان می دهد پیشرفت های قابل توجهی در تحویل مبتنی بر ارزش مراقبت. نسل بعدی مدل ACO نیاز به مشارکت سازمان های مراقبت های بهداشتی را در بیشتر ریسک مالی از قبلی مدل ACO. نتایج منعکس کننده ادامه داد: تعهد UnityPoint سلامت, انتقال دور از سنتی هزینه برای خدمات پرداخت مدل ساختمان در سابقه خود را به عنوان یک رهبر ملی در مدیریت جمعیت های بیمار.

“UnityPoint مراقبت پاسخگو در ادامه به جمعیت آن منابع سلامت به تمرکز بر ایجاد ارزش برای بیماران و ارائه دهندگان گفت:” سوزان تامپسونمدیر عامل شرکت, UnityPoint مراقبت پاسخگو. “سرمایه گذاری در مردم و خدمات به منظور ارتقاء مراقبت و بهبود نتایج بیمار باقی مانده در هسته از تلاش های ما. با ترکیب پیچیده تجزیه و تحلیل متعهد مراقبين و systemwide هماهنگی مراقبت ما دوباره آورد بالا و کیفیت مراقبت از بیمار و ایجاد پس انداز برای این مدیکر مدل.”

UnityPoint مراقبت پاسخگو است شبکه ای از بیش از 7,750 پزشکان و ارائه دهندگان خدمات در آیووا, ایلینوی, ویسکانسین و میسوری. در سال 2018 UAC یکی از بزرگترین شرکت کنندگان در نسل بعدی ACO مدل و یک رهبر در صنعت تحول از طریق مشارکت خود را در نسل بعدی مدل ACO, تجاری, برنامه های بیمه و آیووا ایالتی نوآوری مدل.

در مورد UnityPoint سلامت
UnityPoint سلامت کشور 13th بزرگترین سازمان های غیر انتفاعی نظام سلامت و چهارمین nondenominational نظام سلامت در امریکا ارائه مراقبت به هر دو شهر و مناطق روستایی در سراسر آیووا, western Illinois و جنوب ویسکانسین. از طریق روابط با بیش از 315 پزشک درمانگاه, 21 منطقه ای و 19 شبکه اجتماعی بیمارستان ها و خدمات مراقبت در منزل در طول آن 9, مناطق, UnityPoint سلامت یکی از ترین کشور یکپارچه سیستم های بهداشتی. که مقر آن در , West Des Moines, آیووا, UnityPoint سلامت اشخاص را استخدام بیش از 30000 نفر است که در حال اختصاص داده شده به آن را آسان تر برای مردم به خوبی زندگی می کنند. بیشتر در unitypoint.org.

تماس با ما:
کریستین Zrostlik
515-418-7426
ساعات کار: 7:30 صبح4:30 بعد از ظهر
Christine.zrostlik@unitypoint.org

منبع UnityPoint سلامت

لینک های مرتبط

http://www.unitypoint.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de