وحدت مراقبت های بهداشتی با شرکای DC وزارت خدمات انسانی به ارائه COVID-19 غربالگری خدمات در بی خانمان امکانات

واشنگتن, آوریل 4 سال 2020 /PRNewswire/ — وحدت مراقبت های بهداشتی (وحدت) با همکاری ناحیه کلمبیا وزارت خدمات انسانی (DHS) به ارائه coronavirus (COVID-19) پزشکی ارزیابی و سرپایی مراقبت از افراد دچار بی خانمانی در تعیین جداسازی و قرنطینه (ISAQ) و همه گیر اضطراری برنامه بسیار برای جمعیت های آسیب پذیر (PEPV) سایت.

این ISAQ سایت های ارائه قرنطینه تنظیم برای افراد دچار بی خانمانی که تایید COVID-19 مثبت بیمار هستند و یا علامت و یا تا به حال طولانی مدت تماس نزدیک با یک COVID-19 فرد مثبت است. PEPV سایت در حال انزوا تنظیمات به خصوص پزشکی آسیب پذیر افراد دچار بی خانمانی در نظر گرفته شده برای جلوگیری از انقباض COVID-19.

از طریق این همکاری و وحدت مستقر تیم چند رشته ای از ارائه دهندگان خدمات پرستاران و دستیاران پزشکی و کارکنان اداری به ارائه ارزیابی پزشکی و ارزیابی و تسهیل و اجرای سلامتی چک برای ISAQ و PEPV ساکنان و ارائه COVID-19 تست و درمان و سطح مراقبت تعیین که در آن مورد نیاز است. علاوه بر این, این تیم را فراهم می کند مراقبت مداوم مانند تهیه داروهای تجویزی و کار برای هماهنگ کردن مداوم مورد مدیریت و خدمات بهداشت روانی در این مکان است.

“COVID-19 شده است بسیار چالش برانگیز برای افراد دچار بی خانمانی و این همکاری عمدی اقدام به کاهش نابرابری در مراقبت از این بیمار جمعیت. شروع به مراقبت های بهداشتی برای بی خانمان پروژه (HCHP) در سال 1984 ما خدمات به افراد بی خانمان شده در قلب از ماموریت ما است. حتی به عنوان ما گسترش ماموریت ما با ارائه یک دامنه بزرگتر از مراقبت های پزشکی در منطقه ما همیشه باقی مانده درست به اصلی ما تعهد به ساکنان بی خانمان در شهر ما” گفت: Vincent کین, وحدت, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت.

در مورد وحدت مراقبت های بهداشتی
به عنوان بزرگترین شبکه ای از مراکز بهداشتی و درمانی در واشنگتن, وحدت, مراقبت های بهداشتی را فراهم می کند طیف گسترده ای از بهداشت و خدمات انسانی برای پاسخگویی به نیازهای جوامع ما از طریق شبکه ای از بیش از 20 سنتی و غیر سنتی سایت های سلامت و پزشکی موبایل کمک رسانی خودرو. تیم ما دلسوز و فرهنگی, بهداشت حرفه ای محل وحدت ارزش های به عمل هر روز به کل فرد مراقبت و سلامتی به بیش از 100.000 بیماران از طریق بیش از 450.000 بازديد سالانه است. عمیقا ریشه در منطقه محلات برای 35 سال و وحدت تلاش برای ترویج سالم جوامع از طریق شفقت و اولیه جامع و تخصصی مراقبت های بهداشتی و بسته بندی-در سراسر خدمات بدون در نظر گرفتن توانایی پرداخت.

تماس با رسانه ها
برای کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست اعتبار برای این رویداد لطفا تماس بگیرید Nedra دیویس یا آنا zorrilla از در (202) 715-7900, [email protected]; [email protected].

منبع وحدت مراقبت های بهداشتی

لینک های مرتبط

www.unityhealthcare.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im