UnitedHealth Group می گوید آن را فراهم خواهد کرد 50 میلیون دلار برای حمایت از گروه های آسیب دیده از COVID-19 بیماری همه گیر.

در میننتنکا مبتنی بر مراقبت های بهداشتی شرکت گفت: این امر با کار ملی و شرکای محلی به سرمایه گذاری در حدود 30 میلیون دلار برای محافظت و حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

UnitedHealth همچنین متعهد: 10 میلیون دلار برای حمایت متحده با تعداد زیادی از COVID-19 بيمار از جمله نیویورک و نیوجرسی واشنگتن و کالیفرنیا و فلوریدا; $5 میلیون به آدرس انزوای اجتماعی در میان سالمندان و 5 میلیون دلار برای کمک به افرادی که دچار ناامنی غذایی و یا بی خانمانی.

“این بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی به سرعت در حال تکامل می یابد ما باید جسورانه اقدامات برای حمایت از کسانی که در نیاز و مبارزه با COVID-19 ویروس” دیو Wichmann, مدیر اجرایی UnitedHealth Group گفت: در انتشار اخبار. “این سرمایه گذاری اولیه 50 میلیون دلار پشتیبانی خواهد کرد که تلاش به عنوان ما همچنان به بسیج قدرت کامل از منابع ما.”

این شرکت اجرا می شود UnitedHealthcare است که ملت بزرگترین شرکت بیمه همراه با رشد سریع خدمات بهداشت و درمان کسب و کار به نام Optum.

توییتر: @chrissnowbeck

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im