ایالات داد راه اندازی با موفقیت راه اندازی ششم مداری تست خودرو برای ایالات متحده در فضا نیروی

“موفقیت این ماموریت ناشی از همکاری با مشتریان ما در حالی که کار را از طریق به چالش کشیدن و همیشه در حال تغییر و سلامت و ایمنی شرایط” گفت: Gary Wentz, ULA معاون رئیس جمهور از دولت و برنامه های تجاری. “ما مفتخر به همکاری با ایالات متحده در فضا نیروی به اختصاص این ماموریت به اولین پاسخ دهندگان کارگران خط مقدم و کسانی که تحت تاثیر COVID-19. آن است که واقعا یک زمان منحصر به فرد در تاریخ ما و من می خواهم برای تشکر از تمام اعضای تیم را برای ادامه فداکاری و تمرکز بر ماموریت موفقیت است.”

همراه با OTV-6 این ماموریت اعزام FalconSat-8 یک ماهواره کوچک توسعه یافته توسط نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی و با حمایت نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی (AFRL) برای انجام آزمایش بر روی مدار. ماموریت نیز انجام دو ناسا آزمایش از جمله مواد نمونه صفحه برای تعیین نتایج حاصل از تابش و سایر اثرات فضای در مواد مختلف و یک آزمایش که به ارزیابی فضای اثرات دانه های مورد استفاده برای رشد مواد غذایی است. آزمایش دیگری حمایت شده توسط آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی دریایی را بررسی توانایی برای تبدیل انرژی خورشیدی به فرکانس رادیویی مایکروویو انرژی است که می تواند منتقل شده به زمین است.

این ماموریت راه اندازی سرنشین اطلس V 501 پیکربندی موشک که شامل 5 متر-قطر بار fairing. اطلس تقویت کننده مجهز شد RD AMROSS RD-180 موتور و سانتور فوقانی مرحله طراحی شده توسط Aerojet Rocketdyne RL10C-1 موتور.

ULA بعدی راه اندازی است که ناسا را به مریخ در 2020 ماموریت حمل پشتکار مریخ نورد بر روی یک Atlas V موشک. راه اندازی برنامه ریزی شده است برای جولای 17 از فضای راه اندازی مجتمع-41 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه Fla.

به تاریخ آلا پیشینه 100% موفقیت ماموریت با 139 موفق راه اندازی شد.

با بیش از یک قرن از ترکیب میراث آلا در جهان است با تجربه ترین و قابل اعتماد راه اندازی ارائه دهنده خدمات. آلا با موفقیت راه اندازی شد بیش از 135 ماموریت به مدار است که ارائه زمین مشاهده قابلیت های فعال جهانی ارتباطات باز کردن رمز و راز از منظومه شمسی ما و حمایت از زندگی-صرفه جویی در فن آوری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ULA بازدید آلا در سایت www.ulalaunch.com و یا تماس آلا راه اندازی خط تلفن در 1-877-ULA-4321 (852-4321). عضویت گفتگو در www.facebook.com/ulalaunch, twitter.com/ulalaunch و instagram.com/ulalaunch.

منبع ایالات داد راه اندازی

لینک های مرتبط

http://www.ulalaunch.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de