هوستون, آوریل 5 سال 2020 /PRNewswire/ — ایالات تصویربرداری یک رهبر جهانی در پیشرفته تصویربرداری پزشکی و پرتودرمانی تجهیزات به دنبال اخیر مارس اطلاعیه در مورد حمل و نقل CTs با جزئیات بیشتر در دوم همکاری.

در ادامه تمرکز خود را بر استقرار اسکنر در سازه های قابل حمل است که می تواند به سرعت مستقر جایی که آنها مورد نیاز این شرکت مشغول به کار با دریا جعبه®, Inc., ایالات متحده مبتنی بر کسب و کار کوچک است که دارای تخصص در مدولار ظروف برای ایجاد راه دیگری برای نصب سریعتر CT سیستم است که نیاز بیماران را به نگه داشتن نفس خود را برای دوره های کوتاه تر. این سیستم که به طور قابل توجهی کاهش نفس-برگزاری الزامات مهم است و با بیماری هایی مانند COVID-19 است که می تواند بر تنفس است.

“شبیه به رویکرد ما اعلام کرد به تازگی با ما واحدهای دیگر گفت:” جفری باندیمدیر عامل شرکت UIH راه حل های “ما می خواستیم به بهترین شکل ممکن اسکنر در یک ساختار است که می تواند نقل مکان از جایی به جای. ما می دانیم که شده است تا حد زیادی مورد نیاز در جای دیگر در جهان است و ما می خواهید آماده می شود باید تلاش ها در اینجا نیاز به همان. این فقط یکی دیگر از گزینه است که مزایای خود را دارد.”

رئیس در میان این مزایا جداگانه اتاق کنترل با ورودی خود را به طوری که کارشناس است و نه در معرض بسیار مسری بیمار است. حمل و نقل می تواند بیماران را به طور مستقیم به یک گروه اختصاص داده های ورودی که به طور کامل از هم جدا شوند. دیگر ویژگی های جدید این امکانات به طور موقت شامل کیفیت داخلی که پایان (همراه با CT سیستم) می تواند به راحتی تمیز و ضد عفونی. به عنوان با شرکت دیگر CT راه حل های حمل و نقل امکانات و مرو 14 تصفیه یکپارچه به سیستم هواساز.

دریا جعبه®, Inc. متخصص در طراحی اصلاح و ساخت ظروف و ساختمان های مدولار سیستم های است که می تواند سفارشی را با توجه به هر تعداد از اهداف است. “انعطاف پذیری از راه حل های ما و سرعت روند ما ساخته شده ما مناسب برای چه, ایالات تصویربرداری در تلاش بود برای رسیدن به” گفت: باب Welsch, VP نوآورانه فروش. “از آنجا که آنها مشتاق به توسعه یک راه حل است که بقیه از صنعت نیز می تواند با استفاده از ما هیجان زده به پرش و انجام چیزی است که متفاوت و معنی دار است.”

“ما مشغول به کار در این راه حل به سرعت به این امید که آن را می توان با استفاده از صنعت ما و در همه این امکانات به طور موقت است که در سراسر کشور ساخته شده. که چیزی است که واقعا دسترسی به معنی” توافق David Bradley, VP از CT و DR کسب و کار برای ایالات تصویربرداری در ایالات متحده آمریکا “مشتریان ما به ما بگویید که در حال حاضر آنها می خواهند به ارائه بیشتر تصویربرداری به بیماران بیشتر اما فضا برای که ممکن است در درون چهار دیوار. مشکل این است که نمونه های غیر سنتی تاسیسات از CT استفاده از سیستم های پایین تر پایان CT تکنولوژی; ما معتقدیم که بحرانی تاسیسات باید به ارائه همان بالا پایان CT به عنوان سیستم های معمولی در خانه نصب و راه اندازی همراه با مناسب کنترل عفونت و جداسازی قابلیت. مشتریان ما به توافق برسند بنابراین ما در حال کار با هم به مطمئن شوید که بیمارانی که اند تصویربرداری انجام شده در متناوب مکان می تواند به همان سطح از مراقبت به عنوان هر کس دیگری. که تمرکز در برابر بهداشت و درمان برای همه همیشه ماموریت ما است. آن را که ما به عنوان یک شرکت.”

در مورد ایالات تصویربرداری

در ایالات تصویربرداری ما در توسعه و تولید پیشرفته پزشکی محصولات و راه حل آن است که پوشش کل فرایند تصویربرداری تشخیص و درمان است. تاسیس در سال 2011 با ستاد جهانی در شانگهایشرکت های تابعه و مراکز R&D در سراسر چین, ایالات متحدهو دیگر نقاط جهان است. ما ایالات متحده R&D مرکز افتتاح شد در سال 2013 در هوستون بود و بیشتر تاسیس رییس ستاد در سال 2018 با ما تیم خدمات و تجاری سازمان در محل. با برش لبه دیجیتال نمونه کارها و ماموریت گسترده تر دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای همه ما کمک به درایو پیشرفت صنعت و پررنگ تغییر دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید united-imaging.com و یا به دنبال ما در LinkedIn و توییتر @UnitedImagingHC.

منبع ایالات تصویربرداری بهداشت و درمان شرکت ، Ltd.

لینک های مرتبط

www.united-imaging.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de