ایالات تصویربرداری اعلام تکنولوژی جدید است که پیشرفت های مولکولی تصویربرداری نکات در یک سری از اطلاعیه جدید

هوستون, جولای 11, 2020 /PRNewswire/ — ایالات تصویربرداری یک رهبر جهانی در پیشرفته تصویربرداری پزشکی و تجهیزات رادیوتراپی ادامه به مجموعه استاندارد جدید در تصویربرداری مولکولی و دوباره تعریف پزشکی هسته ای. این شرکت آغاز شده است رونمایی تکنولوژی جدید که ویترین بیشتر از آن همه پلت فرم های دیجیتال و مهم آن تعهد به ایالات متحده رشد بازار است. ایران تصویربرداری خواهد شد و میزبان غرفه مجازی در سال 2020 SNMMI نشست سالانه خواهد شد و دیدار با مشتریان در آن محیط و آن را از طریق خود نشست مجازی فن آوری است.

“ایالات تصویربرداری با در نظر گرفتن یک نگاه منحصر به فرد در این صنعت گفت: Jeffrey M. باندی, Ph. D., مدیر عامل شرکت ایالات تصویربرداری راه حل های بهداشت و درمان در ایالات متحده آمریکا “ما ساخته شده است یک شرکت است که از زمین تا طراحی شده است برای راه حل های مدرن برای رسیدگی به نیازهای آمریکا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می خواستم خطاب. در فقط یک کوتاه سال پس از آخرین SNMMI جلسه ما نقل مکان کرد و سریع است. من فکر می کنم زمانی که مردم با ما چت در این سال اگر چه هیچ فرد کنفرانس به لحاظ جسمی و دیدن و لمس غرفه ما آنها یاد بگیرند که ما انجام داده ایم دقیقا آنچه که ما مجموعه ای را به انجام است.”

برای SNMMI ایالات تصویربرداری اعلام کرد که بیش از حد تکراری قابلیت FDA پاک برای آن یومی 550 دیجیتال توموگرافی گسیل پوزیترون (PET) / توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکنر. این جامد تعهد شرکت به آدرس نیازهای آمریکا بیمار است. بیش از حد تکراری می تواند دستیابی به تصویر بالا کنتراست و کمی دقت در حالی که به کاربران انعطاف پذیری لازم به منظور کاهش بار اسکن و بهبود راحتی بیمار.

علاوه بر این ایالات تصویربرداری برای اولین بار در ایالات متحده به راه اندازی یک تلفن همراه دیجیتال PET/CT واحد که به طور چشمگیری بهبود بیمار دسترسی به, دولت از هنر تصویربرداری از جمله فن آوری های دیجیتال است که تنها در دسترس قبلا در محلهای ثابت و عمدتا در موسسات بزرگ و یا دانشگاهی تنظیمات. UMI 550 موبایل اسکنر جاده به انجام بالینی اسکن در این تابستان.

“این اولین تلفن همراه دیجیتال PET/CT واحد به طور چشمگیری تغییر بازی می کند و تحقیقات-سطح تکنولوژی در دسترس برای بیشتر مردم گفت:” Cheri Gottkeمعاون رئیس جمهور ایالات تصویربرداری مولکولی تصویربرداری نمونه کارها در ایالات متحده آمریکا “ایالات تصویربرداری شده است پیشرو از نظر دستیابی به دسترسی به ساخت این ارزشمند — در حال حاضر تلفن همراه — دیجیتال PET/CT تکنولوژی های موجود برای ارائه دهندگان و بیماران در شهری, برون شهری و روستایی مناطق به طور یکسان.”

هوش مصنوعی (AI) باقی مانده تمرکز سرمایه گذاری قابل توجهی توسط این شرکت است. ایالات تصویربرداری نیز اعلام کرده است که معرفی uAI فناوری به کلید سیستم های رادیولوژی با HYPER یادگیری عمیق و بازسازی* * * * در روال PET/CT گردش کار خود را یومی 550 و یومی 780 digital PET/CT سیستم به منظور افزایش کیفیت تصویر.

ایالات تصویربرداری نیز اعلام کرد که بیش از 3500 بالینی بیماران باید اسکن شده در آن uEXPLORER® کل بدن PET/CT سیستم. بیمار به طور متوسط بالینی کل بدن اسکن زمان 1-3 دقیقه است.

ایالات تصویربرداری توسعه uEXPLORER در همکاری با اکسپلورر کنسرسیوم به رهبری سیمون گیلاس, دکتری و رمزی موردPh. D. از دانشگاه کالیفرنیا در دیویس. دو تن از آنان به تازگی مفتخر است که برای موفقیت با یک سال 2020 مبتکر جایزه سال دانشگاه را. uEXPLORER همچنین دریافت جایزه طلا و یک نقره جایزه در سال 2020 آمریکا افتخارات کسب و کار.

“هسته uEXPLORER تکنولوژی است که در واقع تعبیه شده در هر محصول در ما MI, نمونه کارها” گفت: Gottke. “همچنین MI نمونه کارها — و در واقع همه ما روش — ویژگی های آنچه ما تماس بگیرید ما همه در رویکرد به این معنی است که سیستم های ما کشتی با هر ویژگی در حال حاضر گنجانده شده است بنابراین مشتریان می توانند به سادگی پیاده سازی آنها را به عنوان نیازهای خود را تغییر دهید.”

اطلاعات بیشتر در مورد ایالات تصویربرداری حضور در SNMMI اینجا.

* در انتظار 510(k) در دسترس نیست برای فروش در ایالات متحده.

در مورد ایالات تصویربرداری

در ایالات تصویربرداری ما در توسعه و تولید پیشرفته, پزشکی, محصولات دیجیتال, بهداشت و درمان, راه حل و راه حل های هوشمند است که تحت پوشش تمام مراحل تصویربرداری تشخیص و درمان است. در سال 2011 تاسیس شرکت های تابعه و مراکز R&D در سراسر جهان است. ما ایالات متحده R&D مرکز افتتاح شد در سال 2013 در هوستون بود و بیشتر تاسیس رییس ستاد در سال 2018 با ما تیم خدمات و تجاری سازمان در محل. با برش لبه دیجیتال نمونه کارها و ماموریت گسترده تر دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای همه ما کمک به درایو پیشرفت صنعت و پررنگ تغییر دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید united-imaging.com و یا به دنبال ما در LinkedIn و توییتر @UnitedImagingHC.

منبع ایالات تصویربرداری بهداشت و درمان شرکت ، Ltd.

لینک های مرتبط

www.united-imaging.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im