بیش از 60 خودرو در حال حاضر اندود شده تا در مسا مرکز کنوانسیون فقط بعد از 5:30 صبح جمعه.

ارائه هفتگی خود درایو از طریق توزیع برای خانواده ها و افراد ایالات بانک مواد غذایی در مسا انتظار از 2500 خانواده ها آمده از طریق مرکز بین انبار را باز به عمومی از ساعت 7:30 صبح تا ظهر جمعه گفت: مدیر ارتباطات تایسون Nansel.

Nansel گفت: تعدادی از خانواده های نمایش برای بانک هفتگی توزیع رشد کرده است. اولین توزیع در مارس درو حدود 550 خانواده که پس از آن سر به فلک کشید از 1200 خانواده پس از آریزونا دولتی mlb اعلام وضعیت اضطراری در حال توسعه بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 11.

تقاضا مجبور ایالات بانک مواد غذایی از آن به طور منظم و مرکز توزیع در مسا و به بزرگتر مسا مرکز کنوانسیون در مرکز شهر. اما Ducey اعلامیه نیز ارائه شده به انبار با کمک مورد نیاز از گارد ملی.

“هنگامی که ما آن را برای اولین بار در مرکز همایش شاهد بودیم که افزایش از 1 ، 200 خانواده به 2,200 خانواده” Nansel گفت. “که حدود 6000 تا 7000 در افراد است. این است که ما چهارم جمعه در اینجا در مرکز کنوانسیون و ما برنامه ریزی شده برای 2500 خانواده. … من فقط می دانم که ما در حال رفتن برای رسیدن به 10 ، 000 نفر است.”

Nansel گفت: بسیاری از خانواده های باقی مانده در داخل وسایل نقلیه خود را به عنوان آنها در حال بررسی توسط اعضای هیات پوشیدن ماسک و دستکش. در روز جمعه وجود دارد 40 داوطلب کار بسته بندی و تولید جعبه لوازم در حالی که 25 نفر از اعضای گارد ملی کمک در توزیع و کمک کرد تا بار هر 25 پوند جعبه به هر خودرو.

“ما در حال دیدن خانواده ها و مردم گفت: آنها شغل خود را از دست و که آنها سپاسگزار برای این مواد غذایی آنها” Nansel گفت. “ما دیده ایم همان خودرو از طریق سه هفته در یک ردیف در حال حاضر.”

Nansel اضافه شده که بخشی از دلیل ایالات بانک مواد غذایی دارای توزیع آن در روزهای جمعه است زیرا از مدارس در حال رشد کمبود مواد غذایی را برای کودکان به خصوص در تعطیلات آخر هفته. در این راه خانواده ها می توانند “به اندازه کافی مواد غذایی است که می تواند … برای یک هفته یا بیشتر در این مواد غذایی به آنها در روز جمعه به طوری که آنها می توانید مواد غذایی در آخر هفته” Nansel گفت.

هنوز افزایش تقاضا و کمبود مواد غذایی درایوهای باعث شده است که کمبود در غیر فاسد شدنی مانند کره بادام زمینی, مواد غذایی کنسرو و سوپ. Nansel گفت: بانک مواد غذایی است که به درخواست برای مواد غذایی و کمک های پولی.

“ما از دست 100 ٪ از شرکت ما گروه های داوطلب و جوانان کلیسا گروه” Nansel گفت. “ما در تقلا بودند به داوطلبان برای آمدن به ما کمک کند و جامعه از آریزونا بزرگ بوده است در پاسخ دادن به ما تماس بگیرید. ما از دست 20,000 پوند برای ماه مارس در درایوهای مواد غذایی و آن را به همان چیزی که رفتن را از طریق آوریل است.”

“… ما در حال انجام آنچه ما می توانیم اما ما در حال درخواست برای کسانی که می تواند کمک به اهدای اما پولی کمک مالی به ما کمک می کند اقامت در عملیات و خرید مواد غذایی,” او اضافه شده است.

بازدید از وب سایت سازمان در unitedfoodbank.org/donate برای اهدای.

ریچارد مورن را پوشش می دهد و شغالها و دایاموند برای azcentral ورزشی. او را می توان در رسید rmorin@arizonarepublic.com. او را دنبال کنید در توییتر @ramorin_azc.

پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im