هواپیمایی متحده همچنان قرعه کشی از برنامه های بین المللی

شیکاگو, مارس 20, 2020 /PRNewswire/ — ایران همچنان به شدت مدیریت تاثیر coronavirus (COVID-19) شیوع بیماری در کارکنان شرکت و مشتریان و کسب و کار ما. با توجه به دولت حکم یا محدودیت در محل منع سفر هواپیمایی است که کاهش آن برنامه های بین المللی توسط 95 ٪ در ماه آوریل است. تجدید نظر در برنامه های بین المللی قابل مشاهده خواهد بود در united.com در سهشنبه, مارس 22:

اطلس

  • ایالات رسم پایین آن باقی مانده اطلس عمل. نهایی westbound خروج برگزار خواهد شد در مارس 25, به غیر از آن کیپ تاوننیویورک/نیوآرک خدمات آن عمل خواهد شد همانطور که قبلا برنامه ریزی شده با آخرین پرواز عازم کیپ تاون در مارس 28.

اقیانوس آرام

  • ایران را کاهش خواهد داد باقی مانده trans-Pacific عملیات شروع مارس 22با نهایی رو به مشرق خروج در مارس 25, به غیر از سرویس بین سان فرانسیسکو و تاهیتی و سان فرانسیسکو و سیدنی که بازده نهایی به سان فرانسیسکو در مه 28.
  • ایران حفظ خواهد شد برخی از گوام پرواز و همچنین به عنوان یک بخش از آن جزیره قیف خدمات.

آمریکای لاتین

  • ایران را کاهش خواهد داد مکزیک عملیات بیش از پنج روز آینده. پس از مارس 24, آن را تنها حفظ تعداد کمی از روز پرواز به مقصد خاصی در مکزیک.
  • ایالات قرعه کشی خواهد شد پایین آن باقی مانده مرکزی و جنوب امریکا ، آخرین عازم جنوب خروج برگزار خواهد شد مارس 24.

کانادا

  • ایران را به طور موقت تعلیق پرواز به کانادا موثر آوریل 1.

در مقصد که در آن اقدامات دولت را منع ما از پرواز ما به طور جدی به دنبال راه هایی را به مشتریان شده اند که تحت تاثیر محدودیت های مسافرتی بازگشت به ایالات متحده. این شامل کار با وزارت امور خارجه ایالات متحده و دولت های محلی برای به دست آوردن اجازه کار خدمات.

منبع United Airlines

لینک های مرتبط

http://www.united.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر