نازايی نشست: ممکن است برای کمک به کسانی که مبتلا به نازايی

OCEANSIDE, کالیفرنیا., مارس 15 سال 2020 /PRNewswire/ — در حال حاضر یک مادر دو آنا Saucier تلاش برای هفت سال برای باردار شدن. یک دونده از راه دور و حرفه ای موفق, همه چیز در آمد بیشتر و یا کمتر آسان برای آنا. زندگی در آفتابی کالیفرنیا و به او بهترین دوست, دوست, Wayne, زندگی خوب بود. که تغییر زمانی که ناباروری آورده توفنده توقف به رویاهای خود و امید برای کودکان. این احساس شکست. “من یکی بسیار واضح و حافظه در آینده نزدیک به پریدن جلوی قطار مترو” او اعتراف کرد. “درد و رنج از طریق ناباروری بمکد زندگی شما.”


ادامه مطلب

آنا در نهایت کشف ترمیمی طب تولید مثل و اعتبارات وجود پسر او (سن 5) و دختر (سن 2) به درمان بینش و مراقبت از او دریافت از طریق NaProTECHNOLOGY که هدف آن کشف علت ریشه ناباروری و بازگرداندن دستور کار به سیستم تولید مثل.

تقریبا 30 درصد از زوج هایی که به باروری خود را برای کمک به درک داده شده تشخیص “نازايی”. این عدم پاسخ آن را نشانی از آنچه است که در واقع اشتباه است. بسیاری از زنان و زوج ها به سادگی منجر گران مسیر از IVF است که هزینه های به طور متوسط از$10,000 در هر درمان و میزان موفقیت فقط 27.3% با توجه به WebMed.

به نازايی اجلاس خواهد شد ممکن است 25-27 و سخنرانان از ویژگی های مانند سابق IVF, دکتر, دکتر کریگ Turczynski تخم مرغ, کیفیت, متخصص دکتر الیسا یائو NaProTECHNOLOGY پزشکی دکتر مشاور Monique Ruberu بالینی, روانشناس دکتر ناتالی ماسونو دکتر فیل بویلرئیس موسسه بین المللی ترمیم طب تولید مثل است.

زنان را در مورد اهمیت چرخه نمودار—یک عنصر بنیادی و خط اول رویکرد به بررسی مشکلات اساسی در ارتباط با ناباروری است. کارشناسان بهداشت و درمان مورد بحث علل شایع ناباروری مانند PCOS استرس و عوامل محیطی عدم تعادل هورمونی و بالا سمیت در سطح بدن است. شرکت کنندگان خواهد آموخت که چگونه یک رویکرد ترمیمی می تواند کمک به بازگرداندن باروری و توانایی باردار شدن به طور طبیعی.

هنگامی که آنا پرسیده شد که چرا او تصمیم به راه اندازی این اجلاس در حال حاضر در وسط COVID-19 بحران, او پاسخ داد: “فکر کردم در مورد آن دسته از زنان که درمان های باروری لغو شده است در طول این جهانی همه گیر خاموش کردن … چقدر ویرانگر است که باید احساس … و چگونه بسیاری از این زنان حتی نمی دانند که وجود دارد گزینه های دیگر علاوه بر IUI/IVF مسیر. گزینه های است که بیشتر موثر کمتر از گران قیمت بسیار کمتر تهاجمی و در واقع ارائه پاسخ های واقعی.”

به نازايی اجلاس خواهد بود در سراسر جهان در دسترس به هر کسی با یک اتصال به اینترنت ممکن است 25-27.

ثبت نام و دریافت یک پاس رایگان در www.unexplainedinfertilitysummit.com

همکاری سازمان Alana نیومن
[email protected]
469-651-3541

تصاویر مرتبط

anna-saucier-founder.jpg
آنا Saucier, موسس,
آنا Saucier دچار ناباروری به مدت هفت سال و در حال حاضر کار می کند برای به اشتراک گذاشتن خبر خوب در مورد ترمیمی باروری را فعال کنید که او را به دو فرزند او به طور طبیعی.

لینک های مرتبط

ثبت نام به صورت رایگان در اینجا

منبع نازايی اجلاس

لینک های مرتبط

https://www.unexplainedinfertilitysummit.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de