تورنتو — Colby غار عالی تیمی که تنها هدف برای Edmonton Oilers این فصل در آمد یک “عالی” عجله کردن یخ درگذشت شنبه پس از یک مغز خونریزی در این هفته. او 25.

NHL باشگاه نگفت چه چیزی باعث خونریزی. غار عامل جیسون دیویدسون گفت: این وضعیت به نظر نمی رسد مربوط به کوروناویروس.

“ما Colby بود دوست داشتم از صمیم قلب توسط ما خانواده و دوستان خود کل هاکی جامعه و بسیاری دیگر” خانواده او در بیانیه ای گفت.

NHL کمیسر گری Bettman گفت: غار “زندگی و هاکی حرفه ای هر چند خیلی کوتاه بود inspiringly سمبل از بهترین بازی ما است.”

“Undrafted اما رام نشده Colby بود و بی امان در تعقیب خود هاکی رویا,” او اضافه شده است.

غار شد و قرار داده شد, در پزشکی ناشی از کما شنبه در Sunnybrook بیمارستان در تورنتو است. او airlifted به تورنتو پس از بستری در بیمارستان در باری انتاریو در روز دوشنبه. غار تحت عمل جراحی اورژانس سهشنبه برای حذف یک کلوئیدی کیست باعث فشار بر مغز است.

روز چهارشنبه همسرش, امیلی, نوشته های عاطفی به روز رسانی.

“ما نیاز به یک معجزه” او نوشت: در Instagram. “Colby پدر و مادر و خودم رو به دیدن او از طریق یک پنجره و صحبت کردن به او را با یک دستگاه مخابره ترانزیستوری شب گذشته. ما دیگر اجازه داده شده بود در بیمارستان به دلیل Covid-19 قوانین. ما هیچ ایده زمانی که ما اجازه خواهد داشت تا او را دوباره ببینم.

“پرستار به او wedding band به مچ پا خود را. من خواب قادر به لمس شما صدای خود فشار دست خود را (3 بار) و بوسه شما دوباره. من شما را خیلی دوست دارم و قلب من شکسته است به یک میلیون قطعه بدون بهترین دوست من.”

غار به ثمر رساند یک بار در 11 حضور با ادمونتون در این فصل است. او 11 گل و 23 امتیاز در 44 بازی با آمریکا هاکی لیگ بیکرزفیلد Condors.

“Colby فوق العاده ای بود هم تیمی با شخصیت تحسین و دوست داشت او در همه جا بازی” Oilers رئیس باب نیکلسون و مدیر کل کن هلند گفت: در یک بیانیه مشترک.

Oilers ارسال شده غار هدف در توییتر این هفته چشمگیر عجله پایین سمت راست که در آن او به ضرب و شتم یک پیتسبورگ مدافع و پر جن گذشته پنگوئن دروازه بان مت موری.

“Colby عالی کسی که به ثمر رساند یک هدف عالی برای ما در این فصل ،

غار تا به حال چهار گل و پنج پاس گل بیش از 67 NHL بازی با بوستون و ادمونتون.

بوستون به جلو جیک DeBrusk با بازی غار در غرب لیگ هاکی و دوباره در برونز سازمان است.

“من خوش شانس بود به بازی هاکی کاربر با Colby,” او گفت: در رسانه های اجتماعی. “او کاپیتان ما و رهبر. آن را یک لحظه فراموش نشدنی هنگامی که ما دوباره با هم بازی NHL برای Boston Bruins.”

غار بازی در پنج فصل با WHL را Swift Current Broncos قبل از پیوستن به برونز’ سازمان برای فصل 2014-15 پس از رفتن undrafted. Oilers ادعا غار خاموش چشم پوشی on Jan. 15, 2019.

6-پا-1 و 200 پوند غار ساخته شده خود را NHL اولین بازی با بوستون در دسامبر. 21, 2017 پس از نام گرفتن از مشیت الهی از اهل. او در بازی سه بازی با بوستون که فصل.

غار بازی از 15 بازی با بوستون در سال 2018 قبل از Oilers ادعا کرد او را.

غار متولد شد و در Battleford, Sasketchewan و مرگ او می آید فقط بیش از دو سال پس از دیگری هاکی تراژدی در استان است. شانزده نفر کشته شدند که هومبولت Broncos junior, هاکی, تیم, اتوبوس, سقوط کرد, در مارس 6, 2018.

علامت بره غار مربی و مدیر در سریع زمان به یاد می آورد یک “عفونی لبخند” و “فرد بزرگ به اطراف است.”

“او فقط یک تمام اطراف بازیکن,” او گفت: از خانه اش در, Prince George, British Columbia, در روز شنبه. “و احتمالا اگر او نبود بهترین راه دو بازیکن در لیگ برتر حق با او بود وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de